26 червня 2019 року
37400, Полтавська обл., Гребінківський р-н, м. Гребінка, вул. Ярослава Мудрого, буд. 35, e-mail: grebinka16-rada@ukr.net
Головне меню
Статистика
зараз на сайті: 1
переглядів: 21
візитів сьогодні: 7
візитів всього: 45292
Ми в соціальних мережах
Корисні посилання
Реєстр територіальної громади
Актуальні гранти
Свята та події
Українське ділове мовлення. Календар свят
Розширення мережі водопостачання
5 листопада 2018 року 15:04

Гребінківською міською радою за рахунок коштів державного та місцевого бюджетів за розробленими робочими проектами в 2017-2018 роках збудовані вуличні мережі водопостачання для забезпечення питною водою жителів вулиць Патріотів, Коцюбинського, Горького та Квіткова в м.Гребінка, а саме:

- «Будівництво (влаштування) водопровідної мережі по вул. Горького в м.Гребінка Полтавської області» протяжністю 640 м, загальною кошторисною вартістю 627,280 тис. грн;

- «Будівництво (влаштування) водопровідної мережі по вул. Квіткова в м.Гребінка Полтавської області» протяжністю 810 м, загальною кошторисною вартістю 1166,826 тис. грн;

- «Будівництво (влаштування) водопровідної мережі по вул. Патріотів та Коцюбинського в м.Гребінка Полтавської області» протяжністю 1210 м, загальною кошторисною вартістю 1160,251 тис. грн.

Протягом 2017-2018 років до міської ради надійшло 79 заяв від жителів вищезгаданих вулиць щодо підключення домоволодінь до вуличних мереж водопостачання. Рішеннями виконавчого комітету міської ради відповідно поданих заяв надані дозволи на підключення домоволодінь до вуличних водогонів за умови отримання технічних умов на підключення в КП «Гребінківський комбінат комунальних підприємств» та укладення угоди з «Кременчуцьким територіальним управлінням філії «Центр будівельно-монтажних робіт та експлуатації будівель і споруд» ПАТ «Українська залізниця» для отримання послуг з водопостачання. Проте не всі заявники виконали рішення виконавчого комітету, тому для отримання якісних послуг з водопостачання, просимо жителів зазначених вулиць отримати технічні умови та укласти відповідні угоди.


Анонси подій

30 червня з 20-00 години в парку міського Будинку культури розпочнуться святкові заходи, присвячені Дню молоді.

Актуально

Відповідно до статті 9 Закону України «Про колективні договори і угоди»...

Відповідно до статті 9 Закону України «Про колективні договори і угоди»...

Для громадських обговорень надається проект "Детальний план території, обмеженої провулком Спортивний, вулицями Незалежності та Миру, провулком О.Припутня, вулицею Євгена Гребінки в м. Гребінка Полтавської області".

До уваги абітурієнтів, які бажають присвятити своє життя військовій справі!

Згідно Закону України №771 “Про основні принципи та вимоги до безпечності та якості харчових продуктів” ст. 25 частини 1 приватні особи (оператори ринку), які провадять діяльність, зобов`язані зареєструвати потужність, яка використовується на будь-якій стадії виробництва або обігу харчових продуктів.

ПОВІДОМЛЕННЯ

Про оприлюднення заяви Гребінківської міської ради до Департаменту екології та природних ресурсів Полтавської ОДА.

Інформація про зміну тарифів на ритуальні послуги, що надаються КП «Гребінківський комбінат комунальних підприємств».

Правила безпеки громадян на залізничному транспорті України.

Обласний фонд підтримки індивідуального житлового будівництва на селі інформує...

Інформація про Гребінківський районний сектор Філії Державної установи "Центр пробації" в Полтавській області.


© 2019 Гребінківська міська рада Powered By AMCMS v5.0 (0.159084 sec.)