19 березня 2019 року
37400, Полтавська обл., Гребінківський р-н, м. Гребінка, вул. Ярослава Мудрого, буд. 35, e-mail: grebinka16-rada@ukr.net
Головне меню
Статистика
зараз на сайті: 1
переглядів: 10
візитів сьогодні: 79
візитів всього: 40976
Номативна база
Ключові слова:

Номер:

Тип документа:

Видавник:

Ми в соціальних мережах
Корисні посилання
Реєстр територіальної громади
Повідомлення
Актуальні гранти
Свята та події
Українське ділове мовлення. Календар свят
Про адміністративну комісію
5 листопада 2018 року 14:36

Адміністративна комісія — це колегіальний орган, який створений при виконавчому комітеті Гребінківської міської ради для розгляду і вирішення справ про адміністративні правопорушення.

Адміністративна комісія має право розглядати правопорушення по більш ніж 30 статтям Кодексу України про адміністративні правопорушення:

- у галузі житлових прав громадян, житлово-комунального господарства та благоустрою;

- у галузі торгівлі, громадського харчування, сфері послуг;

- у галузі фінансів і підприємницької діяльності;

- інші правопорушення, що знаходяться у компетенції адміністративних комісій.

Справи про адміністративні правопорушення розглядаються комісією відносно громадян, які проживають на території Гребінківської об’єднаної територіальної громади. Підставою для розгляду  справи є протокол про адміністративне правопорушення, складений у встановленому порядку уповноваженою на те службовою особою. Наприклад, уповноваженими складати протоколи у справах про адміністративні правопорушення за порушення державних стандартів, норм і правил у сфері благоустрою населених пунктів, правил благоустрою територій населених пунктів, за розпивання пива, алкогольних, слабоалкогольних напоїв на виробництві є посадові особи органів внутрішніх справ (національна поліція). Члени адміністративної комісії не мають право складати протоколи про адміністративне порушення.

Так за 10 місяців 2018 року комісія розглянула 10 справ про адміністративне правопорушення, з них: 1 справу за статтею 156 частини 2 «Порушення правил торгівлі пивом, алкогольними, слабоалкогольними напоями і тютюновими  виробами»; 3 справи за статтею 159 «Порушення правил торгівлі на ринках»; 2 справи за статтею 179 частини 1 «Розпивання пива, алкогольних, слабоалкогольних напоїв на виробництві». 4 матеріали про адміністративне правопорушення повернуті без розгляду в зв’язку з тим, що правопорушники на території Гребінківської ОТГ не проживають.

За результатами засідань комісії на правопорушників накладено штраф. Вони визнали свою вину і добровільно сплатили штраф. До бюджету ОТГ надійшло 663 грн.

Всі адміністративні матеріали розглянуті з дотриманням вимог чинного законодавства.


Актуально

Із 20 березня 2019 року по 20 травня 2019 року в населених  пунктах Гребінківської міської об'єднаної територіальної громади триватиме двомісячник чистоти, впорядкування, озеленення та благоустрою...

Обласний фонд підтримки індивідуального житлового будівництва на селі інформує...

Для громадських обговорень надається проект «Детальний план території земельних ділянок по вул. 1 Травня, 50 та вул. Євгена Гребінки, 8.

Відповідно до статті 9 Закону України «Про колективні договори і угоди»...

12 березня 2019 року 16:38

Інформація про намір встановлення розміру внесків за встановлення, обслуговування та заміну вузлів комерційного обліку теплової енергії та їх розподіл між споживачами ОКВПТГ «Лубнитеплоенерго» по м. Гребінка.

Відповідно до статті 9 Закону України «Про колективні договори і угоди»...

Інформація про Гребінківський районний сектор Філії Державної установи "Центр пробації" в Полтавській області.

Витяг з листа МОЗ України № 1.01-03/29/30345 від 15.11.2018 року за підписом в.о. Міністра Уляни Супрун.

Про надання дозволу на розроблення детального плану території земельної ділянки.


© 2019 Гребінківська міська рада Powered By AMCMS v5.0 (0.079753 sec.)