14 листопада 2018 року
37400, Полтавська обл., Гребінківський р-н, м. Гребінка, вул. Ярослава Мудрого, буд. 35, e-mail: grebinka16-rada@ukr.net
Головне меню
Статистика
зараз на сайті: 1
переглядів: 8
візитів сьогодні: 33
візитів всього: 34728
Пошук по сайту
 
Ми в соціальних мережах
Корисні посилання
Реєстр територіальної громади
Повідомлення
Актуальні гранти
Інвестиційні пропозиції
Свята та події
Українське ділове мовлення. Календар свят
Про адміністративну комісію
5 листопада 2018 року 14:36

Адміністративна комісія — це колегіальний орган, який створений при виконавчому комітеті Гребінківської міської ради для розгляду і вирішення справ про адміністративні правопорушення.

Адміністративна комісія має право розглядати правопорушення по більш ніж 30 статтям Кодексу України про адміністративні правопорушення:

- у галузі житлових прав громадян, житлово-комунального господарства та благоустрою;

- у галузі торгівлі, громадського харчування, сфері послуг;

- у галузі фінансів і підприємницької діяльності;

- інші правопорушення, що знаходяться у компетенції адміністративних комісій.

Справи про адміністративні правопорушення розглядаються комісією відносно громадян, які проживають на території Гребінківської об’єднаної територіальної громади. Підставою для розгляду  справи є протокол про адміністративне правопорушення, складений у встановленому порядку уповноваженою на те службовою особою. Наприклад, уповноваженими складати протоколи у справах про адміністративні правопорушення за порушення державних стандартів, норм і правил у сфері благоустрою населених пунктів, правил благоустрою територій населених пунктів, за розпивання пива, алкогольних, слабоалкогольних напоїв на виробництві є посадові особи органів внутрішніх справ (національна поліція). Члени адміністративної комісії не мають право складати протоколи про адміністративне порушення.

Так за 10 місяців 2018 року комісія розглянула 10 справ про адміністративне правопорушення, з них: 1 справу за статтею 156 частини 2 «Порушення правил торгівлі пивом, алкогольними, слабоалкогольними напоями і тютюновими  виробами»; 3 справи за статтею 159 «Порушення правил торгівлі на ринках»; 2 справи за статтею 179 частини 1 «Розпивання пива, алкогольних, слабоалкогольних напоїв на виробництві». 4 матеріали про адміністративне правопорушення повернуті без розгляду в зв’язку з тим, що правопорушники на території Гребінківської ОТГ не проживають.

За результатами засідань комісії на правопорушників накладено штраф. Вони визнали свою вину і добровільно сплатили штраф. До бюджету ОТГ надійшло 663 грн.

Всі адміністративні матеріали розглянуті з дотриманням вимог чинного законодавства.


Актуально

Керуючись статтями 34, 52 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», відповідно до статті 9 Закону України «Про колективні договори і угоди»...

Інформація для споживачів послуг з централізованого опалення виробничого підрозділу «Локомотивне депо Гребінка» регіональної філії «Південна залізниця» ПАТ «Укрзалізниця».

Відповідно до статті 9 Закону України «Про колективні договори і угоди» та постанови Кабінету Міністрів України від 13.02.2013 № 115...

Про надання дозволу на розроблення детального плану території земельної ділянки.

Згідно з пунктом 25 Правил обліку громадян, які потребують поліпшення житлових умов і надання їм жилих приміщень в Українській РСР, затверджених постановою ради Міністрів Української РСР і Української республіканської ради професійних спілок від 11.12.84 № 470, виконавчий комітет Гребінківської міської ради щорічно з жовтня по грудень проводить перереєстрацію громадян...

На виконання п.2.3 «Порядку доведення до споживачів інформації про перелік житлово-комунальних послуг, структуру цін/тарифів з обґрунтуванням її необхідності та про врахування відповідної позиції територіальних громад», затвердженого наказом Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України від 30.07.2012 року № 390 із змінами, ОКВПТГ «Лубнитеплоенерго» доводить до відома споживачів інформацію про намір здійснити зміну тарифів на теплову енергію...

04 квітня 2016 року було створено відділ ведення реєстру територіальної громади та реєстрації місця проживання громадян виконавчого комітету Гребінківської міської ради.

Постановою Кабінету Міністрів України від 31.01.2018 №40 „Про внесення змін до постанов Кабінету Міністрів України від 02.12.2015 №1154 і від 05.04.2017 №224” продовжено термін реалізації пілотного проекту із залучення до роботи непрацюючих працездатних осіб з числа членів малозабезпечених сімей, які отримують державну соціальну допомогу малозабезпеченим сім’ям та внутрішньо переміщених осіб до 31.12.2018 року.

 


© 2018 Гребінківська міська рада Powered By AMCMS v5.0 (0.163926 sec.)