21 лютого 2019 року
37400, Полтавська обл., Гребінківський р-н, м. Гребінка, вул. Ярослава Мудрого, буд. 35, e-mail: grebinka16-rada@ukr.net
Головне меню
Статистика
зараз на сайті: 1
переглядів: 37
візитів сьогодні: 0
візитів всього: 39674
Номативна база
Ключові слова:

Номер:

Тип документа:

Видавник:

Ми в соціальних мережах
Корисні посилання
Реєстр територіальної громади
Повідомлення
Актуальні гранти
Свята та події
Українське ділове мовлення. Календар свят
Відбулось засідання виконавчого комітету
9 жовтня 2018 року 15:14

09 жовтня 2018 року відбулося чергове засідання виконавчого комітету.

Під час засідання члени виконавчого комітету розглянули питання про виготовлення проектно-кошторисної документації на встановлення індивідуального теплового пункту у Гребінківській гімназії та опорному закладі Гребінківська ЗОШ І-ІІІ ступенів № 4; щодо заміни віконних і дверних блоків у приміщеннях Гребінківської гімназії, у приміщенні Гребінківського Центру дитячої та юнацької творчості, у приміщенні Гребінківської Станції юних техніків з метою економного використання теплової енергії у освітніх закладах, покращення якості надання послуг теплопостачання.

Розглянуто питання про надання дозволу на попередню оплату за екскаватор, закупівля якого здійснюється після проведення відкритих торгів.

Члени виконкому розглянули питання про взяття Задорожного О.Є. на соціальний квартирний облік; про затвердження заходів щодо відзначення Дня захисника України; про надання дозволу на дарування; про внесення змін до меж виборчих дільниць, утворених на постійній основі; про надання дозволу на будівництво магазину за адресою: м.Гребінка, вул. Свободи, 89; про надання дозволу співвласникам багатоквартирного будинку № 19 по провул. Спортивний в м.Гребінка на виготовлення проектно-кошторисної документації; про реєстрацію Колективного договору, укладеного  між адміністрацією та профспілковим комітетом Гребінківської дитячо-юнацької спортивної школи на 2018-2020 роки; про переоформлення особового рахунку.

В різному, керуюча справами виконкому Лисогор В.М. ознайомила членів виконкому з інформацією, яка надійшла від Лубенської місцевої прокуратури про стан злочинності та правопорядку по Гребінківському району за період 8 місяців 2018 року і запропонувала взяти інформацію до відома.


Актуально

Інформація про Гребінківський районний сектор Філії Державної установи "Центр пробації" в Полтавській області.

Оголошення про проведення конкурсу на посаду вчителя-дефектолога Інклюзивно-ресурсного центру (ІРЦ) Гребінківської міської ради Полтавської області.

Оголошення про проведення конкурсу на посаду практичного психолога Інклюзивно-ресурсного центру (ІРЦ) Гребінківської міської ради Полтавської області.

Оголошення про проведення конкурсу на посаду вчителя лікувальної фізкультури Інклюзивно-ресурсного центру (ІРЦ) Гребінківської міської ради Полтавської області.

Відповідно до статті 9 Закону України «Про колективні договори і угоди»...

Відповідно до статті 9 Закону України «Про колективні договори і угоди»...

Витяг з листа МОЗ України № 1.01-03/29/30345 від 15.11.2018 року за підписом в.о. Міністра Уляни Супрун.

Про надання дозволу на розроблення детального плану території земельної ділянки.


© 2019 Гребінківська міська рада Powered By AMCMS v5.0 (0.07287 sec.)