21 лютого 2019 року
37400, Полтавська обл., Гребінківський р-н, м. Гребінка, вул. Ярослава Мудрого, буд. 35, e-mail: grebinka16-rada@ukr.net
Головне меню
Статистика
зараз на сайті: 1
переглядів: 77
візитів сьогодні: 0
візитів всього: 39674
Номативна база
Ключові слова:

Номер:

Тип документа:

Видавник:

Ми в соціальних мережах
Корисні посилання
Реєстр територіальної громади
Повідомлення
Актуальні гранти
Свята та події
Українське ділове мовлення. Календар свят
Семінар-нарада з питань антикорупційного законодавства
8 жовтня 2018 року 14:45

8 жовтня 2018 року у приміщенні міської ради відбувся семінар-нарада з актуальних питань антикорупційного законодавства. Учасниками заходу були депутати Гребінківської міської ради, працівники структурних підрозділів міської ради та керівники комунальних підприємств. В ході семінару учасники розглянули основні аспекти чинного антикорупційного законодавства України.

Спікером виступила секретар міської ради Людмила Цапенко, яка розпочала свою доповідь з типів е-декларацій та повідомлень про суттєві зміни в майновому стані. Не менш важливим було ознайомлення із термінами подання е-декларацій та відповідальністю, що наступає за порушення антикорупційного законодавства. Далі присутні більш детально розібрали методичні рекомендації щодо заповнення е-декларацій. Крім того окремо зупинилися на питанні конфлікту інтересів.

Розмову продовжив депутат Гребінківської міської ради, юрист Руслан Рябека, який відповів на запитання присутніх та детально зупинився на прикладах порушень антикорупційного законодавства.

Наприкінці керуюча справами виконкому Валентина Лисогор ознайомила з текстом розпорядження міського голови «Про недопущення порушень антикорупційного законодавства».

Отримані знання сприятимуть підвищенню рівня професійної компетентності та забезпеченню прозорості діяльності посадовців органів місцевого самоврядування.


Актуально

Інформація про Гребінківський районний сектор Філії Державної установи "Центр пробації" в Полтавській області.

Оголошення про проведення конкурсу на посаду вчителя-дефектолога Інклюзивно-ресурсного центру (ІРЦ) Гребінківської міської ради Полтавської області.

Оголошення про проведення конкурсу на посаду практичного психолога Інклюзивно-ресурсного центру (ІРЦ) Гребінківської міської ради Полтавської області.

Оголошення про проведення конкурсу на посаду вчителя лікувальної фізкультури Інклюзивно-ресурсного центру (ІРЦ) Гребінківської міської ради Полтавської області.

Відповідно до статті 9 Закону України «Про колективні договори і угоди»...

Відповідно до статті 9 Закону України «Про колективні договори і угоди»...

Витяг з листа МОЗ України № 1.01-03/29/30345 від 15.11.2018 року за підписом в.о. Міністра Уляни Супрун.

Про надання дозволу на розроблення детального плану території земельної ділянки.


© 2019 Гребінківська міська рада Powered By AMCMS v5.0 (0.137983 sec.)