21 лютого 2019 року
37400, Полтавська обл., Гребінківський р-н, м. Гребінка, вул. Ярослава Мудрого, буд. 35, e-mail: grebinka16-rada@ukr.net
Головне меню
Статистика
зараз на сайті: 1
переглядів: 54
візитів сьогодні: 0
візитів всього: 39674
Номативна база
Ключові слова:

Номер:

Тип документа:

Видавник:

Ми в соціальних мережах
Корисні посилання
Реєстр територіальної громади
Повідомлення
Актуальні гранти
Свята та події
Українське ділове мовлення. Календар свят
Відбулось засідання виконавчого комітету та постійної комісії
10 серпня 2018 року 22:29

10 серпня 2018 року відбулося спільне засідання виконавчого комітету та постійної комісії Гребінківської міської ради з питань планування, фінансів, бюджету, соціально-економічного розвитку, інвестицій та підприємництва.

Під час засідання члени виконкому та постійної комісії розглянули питання, які будуть винесені на розгляд 10 сесії Гребінківськокї міської ради 7 скликання, а саме: питання про затвердження розпоряджень міського голови про надання матеріальних допомог відповідно до  Програм Гребінківської ОТГ про затвердження розпоряджень міського голови з питань внесення змін до бюджету Гребінківської міської об’єднаної територіальної громади на 2018 рік; про затвердження розпорядження міського голови від 19.07.2018 року № 221 «Про внесення змін до Переліку об’єктів»; про виконання бюджету Гребінківської міської об’єднаної територіальної громади за І півріччя 2018 року; про внесення змін до Програм Гребінківської ОТГ; про внесення змін до бюджету Гребінківської міської ОТГ на 2018 рік; про затвердження Програми Гребінківської ОТГ щодо забезпечення житлом дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування та осіб з їх числа; про затвердження Переліку об’єктів, що фінансуються в 2018 році за рахунок субвенції з державного бюджету на соціально-економічний розвиток окремих територій; про розгляд листа Департаменту будівництва, містобудування і архітектури та житлово-комунального господарства від 22.06.2018р. щодо передачі вартості виконаних робіт; про внесення змін до рішення 4 сесії Гребінківської міської ради 7 скликання від 06.02.2018р. № 110; про списання основних засобів; про затвердження Програми капітального ремонту приміщення Гребінківської міської ради для забезпечення функціонування Центру надання адміністративних послуг на 2018 рік; про організацію проведення другого Міжнародного фестивалю «Гребінчині вечорниці», та рекомендували сесії прийняти відповідні рішення.

 Розглянуто питання про підсумки роботи із зверненнями громадян за І півріччя 2018 року та про виконання  плану роботи виконавчого комітету міської ради за І півріччя 2018 року, про надання житла для дитини-сироти, яка перебуває на квартирному обліку при виконавчому комітеті міської ради в списку осіб на позачергове одержання житла, про затвердження плану заходів з підготовки і відзначення Дня Державного Прапора України, 27-ї річниці Незалежності України та 100-річчя відродження української державності,  про затвердження Положення про встановлення розміру плати за навчання у Гребінківській дитячий музичній школі Гребінківської міської ради на 2018-2019 навчальні роки, про затвердження контингенту учнів Гребінківської дитячої музичної школи Гребінківської міської ради на 2018-2019 навчальні роки, про списання  та передачу матеріальних цінностей, про затвердження зведених кошторисних розрахунків, про надання дозволу на приватизацію квартири,  та прийнято відповідні рішення.


Актуально

Інформація про Гребінківський районний сектор Філії Державної установи "Центр пробації" в Полтавській області.

Оголошення про проведення конкурсу на посаду вчителя-дефектолога Інклюзивно-ресурсного центру (ІРЦ) Гребінківської міської ради Полтавської області.

Оголошення про проведення конкурсу на посаду практичного психолога Інклюзивно-ресурсного центру (ІРЦ) Гребінківської міської ради Полтавської області.

Оголошення про проведення конкурсу на посаду вчителя лікувальної фізкультури Інклюзивно-ресурсного центру (ІРЦ) Гребінківської міської ради Полтавської області.

Відповідно до статті 9 Закону України «Про колективні договори і угоди»...

Відповідно до статті 9 Закону України «Про колективні договори і угоди»...

Витяг з листа МОЗ України № 1.01-03/29/30345 від 15.11.2018 року за підписом в.о. Міністра Уляни Супрун.

Про надання дозволу на розроблення детального плану території земельної ділянки.


© 2019 Гребінківська міська рада Powered By AMCMS v5.0 (0.084566 sec.)