23 березня 2019 року
37400, Полтавська обл., Гребінківський р-н, м. Гребінка, вул. Ярослава Мудрого, буд. 35, e-mail: grebinka16-rada@ukr.net
Головне меню
Статистика
зараз на сайті: 3
переглядів: 102
візитів сьогодні: 55
візитів всього: 41142
Номативна база
Ключові слова:

Номер:

Тип документа:

Видавник:

Ми в соціальних мережах
Корисні посилання
Реєстр територіальної громади
Повідомлення
Актуальні гранти
Свята та події
Українське ділове мовлення. Календар свят
Святкування 123-ї річниці міста Гребінка
6 серпня 2018 року 15:54

Гребінка відзначила 123 річницю. За давньою традицією святкування проходило у першу неділю серпня. Цьогоріч День міста випав на 5 серпня. Програма святкування була дуже різноманітною. З самого ранку у парку міського будинку культури розпочалися святкові заходи. Для найменших гребінчан працював цілий комплекс захопливих атракціонів: надувні гірки, натяжні батути, міні-каруселі, дитячі електромашинки та ін. Чималий інтерес викликали різноманітні майстер-класи для дітей та молоді. Традиційно діяли виставки виробів декоративно-ужиткового, прикладного, образотворчого мистецтва народних майстрів. Тим часом, на території спортивного комплексу тривали спортивні змагання з футболу, міні-футболу, баскетболу, волейболу, тенісу, шахів. У Гребінківському міському народному краєзнавчому музеї відбулася зустріч з гостями міста «На гостину до Євгена Гребінки». На сцені відбулась концертна програма за участю народного самодіяльного хорового колективу «Берегиня» та ансамблю шумових інструментів «Веселі музики».

Вечірня програма розпочалася урочистостями та великим святковим концертом на площі перед міським будинком культури. З вітальним словом до жителів та гостей Гребінки звернувся міський голова Віталій Колісніченко. У своєму виступі зазначив, що тільки разом ми зможемо навести лад в нашому місті, зробити його затишним і привітним. До святкових привітань долучилися гості свята: виконавчий директор Полтавського регіонального відділення Асоціації міст України Галина Безносик та голова Оржицької селищної ради Олена Сидоренко.

Гребінківська міська рада відзначила почесними грамотами кращих працівників підприємств та установ міста. Далі пройшла урочиста церемонія нагородження гребінківців, які своїми досягненнями прославляють наше місто, чи з дня у день намагаються зробити наше місто кращим. Нагородження відбулось за 9-ма номінаціями: проект року, очікування року, сприяння благоустрою, творчі досягнення року, за особливі досягнення у навчанні, спортивні досягнення, творчі люди міста поета, позитивні зміни року та головна подія року.

Переможцями у номінації «Проект року» стали член Національної спілки журналістів України Микола Рудаков, директор Мар’янівського будинку культури Тетяна Ігнатович та Заслужений артист України Ігор Якубовський. Завдяки їхнім спільним зусиллям було проведено І Міжнародний фестиваль культури «Гребінчині вечорниці». У номінації «Очікування року» нагороджено Івана Буця, Сергія Іванюту, Геворга Данієляна. Дякуючи їхній допомозі було реконструйовано приміщення пожежної частини і такий довгоочікуваний гребінківцями новий пожежний автомобіль знайшов своє місце. У номінації «Сприяння благоустрою» нагороджено Анатолія Гавриленка, Анатолія Вихра, Відбудовчий поїзд та Локомотивне депо. У номінації «Творчі досягнення року» нагороджено хореографічний колектив «Забава», хореографічну студію «Максимум», ансамбль шумових інструментів «Веселі музики», дитячий вокальний ансамбль «Джерельце». У номінації «За особливі досягнення у навчанні» нагородили Назара Яценка, Євгенію Юзупкіну, Владиславу Шевченко, Дмитра Язловецького. У номінації «Спортивні досягнення року» нагороджено Баранівську Вікторію, Софію Чумарну, Олександра Барабаша, футбольну команду «Ветеран 40+». У номінації «Творчі люди – міста поета» нагороди отримали член Національної спілки журналістів України Ніна Третяк, член Національної спілки письменників України Любов Пономаренко та член Національної спілки журналістів України Катерина Інюточкіна. У номінації «Позитивні зміни року» переможець Комунальне підприємство «Гребінківський комбінат комунальних підприємств».

Головною подією року стало створення Гребінківської міської об’єднаної територіальної громади. Тому в даній номінації було відзначено міського голову Віталія Колісніченка.

Також нагороджували переможців огляду-конкурсу на кращий благоустрій території підприємств, установ, організацій, багатоквартирних будинків та будинків приватного сектору на території Гребінківської об’єднаної територіальної громади. За підсумками конкурсу в номінації «Кращий двір» серед багатоповерхових будинків» переможцями стали:

1 місце - будинок № 6 по вулиці Полтавська;

2 місце - будинок № 73  по вулиці Шевченка;

3 місце - будинок № 1/1 по вулиці Незалежності та будинок № 126 по вулиці Магістральна.

В номінації на «Кращий благоустрій будинків приватного сектору»:

1 місце – Сердюк Ніна Петрівна, власник будинку № 1 по вулиці Затишна;

2 місце – Галяткіна Валентина Василівна, власник будинку 11 по вулиці Чернишевського та Філімонова Валентина Юріївна, власник будинку № 126 по вулиці Городищенська.

В номінації на «Кращий благоустрій прилеглої території» серед підприємств, установ, організацій:

1 місце – не розподілялося, так як території підприємств не відповідають критеріям оцінки для визначення першого місця;

2 місце – Управління соціального захисту населення Гребінківської районної державної адміністрації;

3 місце - виробничий підрозділ «Гребінківська дистанція колії» регіональної філії «Південна залізниця» ПАТ «Українська залізниця».

Всім переможцям вручені сертифікати на отримання грошових винагород.

Призи за найшвидше проходження цікавого квесту по місту отримала команда-переможець «Гребінківські живчики», а команда «Кока-кола», яка прийшла другою, отримала солодощі.

У святковому концерті взяли участь місцеві аматори сцени, Заслужена артистка України Олена Білоконь, Заслужений артист України Олексій Похвала, наша землячка, солістка Запорізької обласної філармонії Світлана Малюкова у дуеті з солісткою ансамблю «Оксамит» Наталією Нещерет. Святкування Дня міста закінчилося святковою дискотекою від DJ Konstantin Ozeroff та DJ SKY.


Актуально

Із 20 березня 2019 року по 20 травня 2019 року в населених  пунктах Гребінківської міської об'єднаної територіальної громади триватиме двомісячник чистоти, впорядкування, озеленення та благоустрою...

Обласний фонд підтримки індивідуального житлового будівництва на селі інформує...

Для громадських обговорень надається проект «Детальний план території земельних ділянок по вул. 1 Травня, 50 та вул. Євгена Гребінки, 8.

Відповідно до статті 9 Закону України «Про колективні договори і угоди»...

12 березня 2019 року 16:38

Інформація про намір встановлення розміру внесків за встановлення, обслуговування та заміну вузлів комерційного обліку теплової енергії та їх розподіл між споживачами ОКВПТГ «Лубнитеплоенерго» по м. Гребінка.

Відповідно до статті 9 Закону України «Про колективні договори і угоди»...

Інформація про Гребінківський районний сектор Філії Державної установи "Центр пробації" в Полтавській області.

Витяг з листа МОЗ України № 1.01-03/29/30345 від 15.11.2018 року за підписом в.о. Міністра Уляни Супрун.

Про надання дозволу на розроблення детального плану території земельної ділянки.


© 2019 Гребінківська міська рада Powered By AMCMS v5.0 (0.080134 sec.)