16 листопада 2018 року
37400, Полтавська обл., Гребінківський р-н, м. Гребінка, вул. Ярослава Мудрого, буд. 35, e-mail: grebinka16-rada@ukr.net
Головне меню
Статистика
зараз на сайті: 3
переглядів: 65
візитів сьогодні: 46
візитів всього: 34835
Пошук по сайту
 
Ми в соціальних мережах
Корисні посилання
Реєстр територіальної громади
Повідомлення
Актуальні гранти
Інвестиційні пропозиції
Свята та події
Українське ділове мовлення. Календар свят
Відбулася дев`ята позачергова сесія сьомого скликання
26 червня 2018 року 15:14

26 червня 2018 року відбулась 9 позачергова сесія Гребінківської міської ради 7 скликання.

До розгляду депутатів було запропоновано 8 питань порядку денного. Зокрема було затверджено розпорядження міського голови про надання матеріальних допомог відповідно до Програм Гребінківської ОТГ. Також депутати внесли зміни до Програм та бюджету об’єднаної громади. Забезпечено організацію та проведення Дня міста, передбачено кошти на забезпечення проведення конкурсу-огляду з благоустрою. Огляд-конкурс проводиться за такими номінаціями: «Кращий благоустрій прилеглої території» серед підприємств, установ та організацій; «Кращий двір» серед багатоквартирних будинків; «Кращий будинок» серед багатоквартирних будинків; «Кращий благоустрій будинків приватного сектора». Розглянуто також декілька земельних питань.

Крім того, депутатами затверджено проект «Придбання екскаватора—навантажувача для КП «Гребінківський комбінат комунальних підприємств». Даний проект став можливий після надання субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на формування інфраструктури об’єднаних територіальних громад.

Після розгляду питань порядку денного міський голова Віталій Колісніченко подякував депутатам за роботу та привітав всіх присутніх з наступаючим Днем Конституції України.

В різному депутати обговорили питання про звернення до Президента України, Верховної Ради України та Кабінету Міністрів України стосовно збереження юридичного статусу місцевих осередків громадських організацій. А також питання зовнішнього освітлення та благоустрою громади.


Анонси подій

Згідно з розпорядженням міського голови №342 від 14 листопада 2018 року, 27 листопада 2018 року о 1400 годині в приміщенні міської ради (вул. Ярослава Мудрого, 35) скликається 14 сесія Гребінківської міської ради сьомого скликання.

Актуально

Керуючись статтями 34, 52 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», відповідно до статті 9 Закону України «Про колективні договори і угоди»...

Інформація для споживачів послуг з централізованого опалення виробничого підрозділу «Локомотивне депо Гребінка» регіональної філії «Південна залізниця» ПАТ «Укрзалізниця».

Відповідно до статті 9 Закону України «Про колективні договори і угоди» та постанови Кабінету Міністрів України від 13.02.2013 № 115...

Про надання дозволу на розроблення детального плану території земельної ділянки.

Згідно з пунктом 25 Правил обліку громадян, які потребують поліпшення житлових умов і надання їм жилих приміщень в Українській РСР, затверджених постановою ради Міністрів Української РСР і Української республіканської ради професійних спілок від 11.12.84 № 470, виконавчий комітет Гребінківської міської ради щорічно з жовтня по грудень проводить перереєстрацію громадян...

На виконання п.2.3 «Порядку доведення до споживачів інформації про перелік житлово-комунальних послуг, структуру цін/тарифів з обґрунтуванням її необхідності та про врахування відповідної позиції територіальних громад», затвердженого наказом Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України від 30.07.2012 року № 390 із змінами, ОКВПТГ «Лубнитеплоенерго» доводить до відома споживачів інформацію про намір здійснити зміну тарифів на теплову енергію...

04 квітня 2016 року було створено відділ ведення реєстру територіальної громади та реєстрації місця проживання громадян виконавчого комітету Гребінківської міської ради.

Постановою Кабінету Міністрів України від 31.01.2018 №40 „Про внесення змін до постанов Кабінету Міністрів України від 02.12.2015 №1154 і від 05.04.2017 №224” продовжено термін реалізації пілотного проекту із залучення до роботи непрацюючих працездатних осіб з числа членів малозабезпечених сімей, які отримують державну соціальну допомогу малозабезпеченим сім’ям та внутрішньо переміщених осіб до 31.12.2018 року.

 


© 2018 Гребінківська міська рада Powered By AMCMS v5.0 (0.080389 sec.)