20 липня 2018 року
37400, Полтавська обл., Гребінківський р-н, м. Гребінка, вул. Ярослава Мудрого, буд. 35, e-mail: grebinka16-rada@ukr.net
Головне меню
Статистика
зараз на сайті: 1
переглядів: 64
візитів сьогодні: 12
візитів всього: 29493
Пошук по сайту
 
Корисні посилання
Реєстр територіальної громади
Повідомлення
Актуальні гранти
Відбулася дев`ята позачергова сесія сьомого скликання
26 червня 2018 року 15:14

26 червня 2018 року відбулась 9 позачергова сесія Гребінківської міської ради 7 скликання.

До розгляду депутатів було запропоновано 8 питань порядку денного. Зокрема було затверджено розпорядження міського голови про надання матеріальних допомог відповідно до Програм Гребінківської ОТГ. Також депутати внесли зміни до Програм та бюджету об’єднаної громади. Забезпечено організацію та проведення Дня міста, передбачено кошти на забезпечення проведення конкурсу-огляду з благоустрою. Огляд-конкурс проводиться за такими номінаціями: «Кращий благоустрій прилеглої території» серед підприємств, установ та організацій; «Кращий двір» серед багатоквартирних будинків; «Кращий будинок» серед багатоквартирних будинків; «Кращий благоустрій будинків приватного сектора». Розглянуто також декілька земельних питань.

Крім того, депутатами затверджено проект «Придбання екскаватора—навантажувача для КП «Гребінківський комбінат комунальних підприємств». Даний проект став можливий після надання субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на формування інфраструктури об’єднаних територіальних громад.

Після розгляду питань порядку денного міський голова Віталій Колісніченко подякував депутатам за роботу та привітав всіх присутніх з наступаючим Днем Конституції України.

В різному депутати обговорили питання про звернення до Президента України, Верховної Ради України та Кабінету Міністрів України стосовно збереження юридичного статусу місцевих осередків громадських організацій. А також питання зовнішнього освітлення та благоустрою громади.


Актуально

ОКВПТГ "Лубнитеплоенерго" повідомляє про початок робіт з встановлення засобів комерційного обліку теплової енергії.

Відділ освіти виконавчого комітету Гребінківської міської ради оголошує конкурс на посаду директора опорного закладу Гребінківська загальноосвітня школа I-III ст. №4 Гребінківської міської ради Полтавської області (підстава: Наказ відділу освіти виконавчого комітету Гребінківської міської ради  №61 від 02.07.2018р.).

Виконавчий комітет Гребінківської міської ради оголошує конкурс на заміщення вакантної посади начальника відділу освіти виконавчого комітету Гребінківської міської ради (підстава: Розпорядження міського голови №100-к від 21.06.2018р.).

Відповідно до статті 9 Закону України «Про колективні договори і угоди» та постанови Кабінету Міністрів України від 13.02.2013 № 115 «Про порядок повідомної реєстрації галузевих (міжгалузевих) і територіальних угод, колективних договорів»...

04 квітня 2016 року було створено відділ ведення реєстру територіальної громади та реєстрації місця проживання громадян виконавчого комітету Гребінківської міської ради.

Мінекономрозвитку та GIZ запрошують до участі у проекті технічного співробітництва "Консультування підприємств з енергоефективності".

Про надання дозволу на розроблення генерального плану міста Гребінка та про надання дозволу на розроблення детального плану території земельної ділянки.

З метою поліпшення благоустрою міста та сіл Гребінківської міської об'єднаної територіальної громади, залучення підприємств, організацій, установ та жителів громади до участі у спільній роботі з благоустрою, озеленення та покращення санітарного стану будівель, прилеглих та дворових територій, активізації діяльності органів територіального громадського самоврядування, міських служб в питаннях благоустрою та належного утримання житлового фонду оголошується огляд- конкурс.

Громадська організація «Відкритий світ молоді» інформує, що з 12 по 17 жовтня 2018 року в м.Хевіз (Угорщина) за підтримки Посольства Угорщини в Україні заплановано міжнародний міжвідомчий семінар «Сучасні стратегії у профілактиці дитячого і сімейного неблагополуччя».

Право на звернення є невід'ємним від особи правом відстоювати свої права та інтереси, які охороняються законом, а розгляд звернень громадян та організація їх прийому- одним із важливих напрямів діяльності органів прокуратури, спрямованих на зміцнення законності й правопорядку...

Постановою Кабінету Міністрів України від 31.01.2018 №40 „Про внесення змін до постанов Кабінету Міністрів України від 02.12.2015 №1154 і від 05.04.2017 №224” продовжено термін реалізації пілотного проекту із залучення до роботи непрацюючих працездатних осіб з числа членів малозабезпечених сімей, які отримують державну соціальну допомогу малозабезпеченим сім’ям та внутрішньо переміщених осіб до 31.12.2018 року.

 


© 2018 Гребінківська міська рада Powered By AMCMS v5.0 (0.05773 sec.)