24 квітня 2019 року
37400, Полтавська обл., Гребінківський р-н, м. Гребінка, вул. Ярослава Мудрого, буд. 35, e-mail: grebinka16-rada@ukr.net
Головне меню
Статистика
зараз на сайті: 3
переглядів: 67
візитів сьогодні: 34
візитів всього: 42582
Номативна база
Ключові слова:

Номер:

Тип документа:

Видавник:

Ми в соціальних мережах
Корисні посилання
Реєстр територіальної громади
Актуальні гранти
Свята та події
Українське ділове мовлення. Календар свят
Відбулася дев`ята позачергова сесія сьомого скликання
26 червня 2018 року 15:14

26 червня 2018 року відбулась 9 позачергова сесія Гребінківської міської ради 7 скликання.

До розгляду депутатів було запропоновано 8 питань порядку денного. Зокрема було затверджено розпорядження міського голови про надання матеріальних допомог відповідно до Програм Гребінківської ОТГ. Також депутати внесли зміни до Програм та бюджету об’єднаної громади. Забезпечено організацію та проведення Дня міста, передбачено кошти на забезпечення проведення конкурсу-огляду з благоустрою. Огляд-конкурс проводиться за такими номінаціями: «Кращий благоустрій прилеглої території» серед підприємств, установ та організацій; «Кращий двір» серед багатоквартирних будинків; «Кращий будинок» серед багатоквартирних будинків; «Кращий благоустрій будинків приватного сектора». Розглянуто також декілька земельних питань.

Крім того, депутатами затверджено проект «Придбання екскаватора—навантажувача для КП «Гребінківський комбінат комунальних підприємств». Даний проект став можливий після надання субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на формування інфраструктури об’єднаних територіальних громад.

Після розгляду питань порядку денного міський голова Віталій Колісніченко подякував депутатам за роботу та привітав всіх присутніх з наступаючим Днем Конституції України.

В різному депутати обговорили питання про звернення до Президента України, Верховної Ради України та Кабінету Міністрів України стосовно збереження юридичного статусу місцевих осередків громадських організацій. А також питання зовнішнього освітлення та благоустрою громади.


Анонси подій

Згідно з розпорядженням міського голови №97 від 28 березня 2019 року, 23 квітня 2019 року о 1400 годині в приміщенні міської ради (вул. Ярослава Мудрого, 35) скликається 19 сесія Гребінківської міської ради сьомого скликання.

Актуально

Виконавчий комітет Гребінківської міської ради оголошує про щорічний огляд-конкурс на кращий благоустрій території підприємств, установ, організацій, багатоквартирних будинків та будинків приватного сектору Гребінківської міської об'єднаної територіальної громади.

Оголошується конкурс щодо визначення виконавця послуг з вивезення твердих побутових відходів в Гребінківській ОТГ.

Оголошення про проведення конкурсу на заміщення вакантної посади начальника відділу освіти виконавчого комітету Гребінківської міської ради.

Оголошення про проведення конкурсу на зайняття вакантних посад відділу «Центр надання адміністративних послуг».

Відповідно до статті 9 Закону України «Про колективні договори і угоди»...

1 квітня 2019 року

Інформація про проведення обговорення тарифів на теплову енергію ОКВПТГ «Лубнитеплоенерго».

Із 20 березня 2019 року по 20 травня 2019 року в населених  пунктах Гребінківської міської об'єднаної територіальної громади триватиме двомісячник чистоти, впорядкування, озеленення та благоустрою...

Обласний фонд підтримки індивідуального житлового будівництва на селі інформує...

14 березня 2019 року

Для громадських обговорень надається проект «Детальний план території земельних ділянок по вул. 1 Травня, 50 та вул. Євгена Гребінки, 8.

12 березня 2019 року 16:38

Інформація про намір встановлення розміру внесків за встановлення, обслуговування та заміну вузлів комерційного обліку теплової енергії та їх розподіл між споживачами ОКВПТГ «Лубнитеплоенерго» по м. Гребінка.

Інформація про Гребінківський районний сектор Філії Державної установи "Центр пробації" в Полтавській області.

Витяг з листа МОЗ України № 1.01-03/29/30345 від 15.11.2018 року за підписом в.о. Міністра Уляни Супрун.


© 2019 Гребінківська міська рада Powered By AMCMS v5.0 (0.101428 sec.)