24 квітня 2019 року
37400, Полтавська обл., Гребінківський р-н, м. Гребінка, вул. Ярослава Мудрого, буд. 35, e-mail: grebinka16-rada@ukr.net
Головне меню
Статистика
зараз на сайті: 5
переглядів: 51
візитів сьогодні: 39
візитів всього: 42583
Номативна база
Ключові слова:

Номер:

Тип документа:

Видавник:

Ми в соціальних мережах
Корисні посилання
Реєстр територіальної громади
Актуальні гранти
Свята та події
Українське ділове мовлення. Календар свят
Засідання виконкому та постійних депутатських комісій
26 червня 2018 року 06:17

25 червня 2018 року відбулось спільне засідання  виконавчого комітету та постійних депутатських комісій міської ради.

Розглянуто ряд питань, які будуть винесені на 9 позачергову сесію міської ради 7-го скликання: про затвердження розпоряджень міського голови про надання матеріальних допомог відповідно до Програм Гребінківської ОТГ; про внесення змін до Програм Гребінківської ОТГ; про внесення змін до бюджету Гребінківської міської ОТГ на 2018 рік; про дозвіл гр. Компанцю М. Г. на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність в с.Загребелля Гребінківської міської ради; про дозвіл гр. Шпурик Г.Є. на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) в м.Гребінка по вул.Залізничній, 64; про затвердження технічної документацій із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) в м.Гребінка по вул.Л. Чайкіної, 23; про надання щорічної відпустки міськкому голові В.І. Колісніченку; про затвердження переліку проектів, що фінансується за рахунок субвенції з державного бюджету на формування інфраструктури об’єднаних громад.

Одним з важливих розглянуто питання «Про стан підготовки суб’єктів господарювання Гребінківської міської ОТГ до опалювального сезону 2018 – 2019 років». Керівникам підприємств-надавачам послуг доручено провести роботи на теплоджерелах, теплових мережах, насосних і ЦТП (по балансовій належності) з профілактики, ремонту і, при необхідності, заміні  обладнання, трубопроводів та систем регулювання і обліку теплової енергії; провести у встановлені терміни повірку приладів обліку теплової енергії, по яких здійснюються комерційні розрахунки, а також контрольно-вимірювальних приладів (КВП) по контролю параметрів теплоносія; створити необхідний запас матеріальних ресурсів, укомплектувати ремонтні підрозділи необхідними машинами і механізмами; провести роботи по профілактиці і ремонту зовнішніх і внутрішніх газо - водо- і електрокомунікацій, які знаходяться на балансі підприємств; провести промивки, випробування і налагоджувальні роботи на обладнанні теплоджерел, теплових мереж у відповідності до діючих вимог; провести ревізію запірної, дренажної, повітрявипускної і регулюючої арматури на інженерних мережах; провести інвентаризацію укладених договорів на постачання теплової енергії.

Всі ремонтно-профілактичні і налагоджувальні роботи та роботи по усуненню інших порушень і дефектів, виявлених в період підготовки до опалювального сезону на теплових мережах, обладнанні теплоджерел, системах теплопостачання та теплоспоживання суб’єктів відносин у сфері теплопостачання, закінчити до 01 жовтня поточного року.

Члени виконкому розглянули та прийняли відповідне рішення з питання  про проведення Дня міста. Вирішили провести День міста 5 серпня 2018 року. Передбачити у Програмі проведення Дня міста наступні заходи:

 • урочисту частину, привітання, нагородження(в т.ч. переможців конкурсу по благоустрою територій);
 • концертну програму;
 • розважальну програму для дітей молодшого віку;
 • роботу атракціонів;
 • спортивні змагання;
 • програму для молоді, у тому числі молодіжну дискотеку;
 • художні виставки, конкурси, презентації;
 • екскурсійну програму;
 • торгівельне обслуговування (за виключенням спиртних напоїв);
 • виготовлення банерів;
 • замовлення та придбання сувенірної продукції.

Члени виконкому розглянули питання про організацію святкування фольклорного свята Івана Купала в Гребінківській ОТГ, яке відбудеться 06 червня 2018 року в с.Слободо-Петрівка. Програмою передбачено заходи:

 • обрядове дійства «З Купалом, будьте здорові;
 • дитячі атракціони;
 • виставки декоративно-ужиткового мистецтва;
 • розважальна програма для молоді (ігри, конкурси);
 • запалювання купальського вогнища;
 • святкова дискотека з 2000 до 2400 год.

Розглянуто питання про погодження місця розміщення дитячих атракціонів та цирку-шапіто «Кураж», про реєстрацію додаткової угоди про зміни та доповнення до Колективного договору ТОВ СП «Нібулон», про розгляд листа ТОВ «Мадег», про розгляд акту обстеження фасаду будівлі та прилеглої території об´єкта за адресою: м.Гребінка, вул.Миру, 34, про надання дозволу на будівництво господарської будівлі та реконструкцію прибудови до житлового будинку, про затвердження зведених кошторисних розрахунків на:

 • поточний ремонт дороги по вул. Гоголя в с.Слободо- Петрівка Полтавської області;
 • поточний ремонт асфальтобетонних покриттів в'їзду до житлового будинку ОСББ по вул.Перемоги в с.Слободо- Петрівка Полтавської області;
 • поточний ремонт дороги по вул.Перемоги в с.Слободо-Петрівка Полтавської області;
 • формувальне обрізання дерев по вул.Садова в м.Гребінка Полтавської області;
 • формувальне обрізання дерев по вул.Незалежності, 9А в м.Гребінка Полтавської області;
 • формувальне обрізання дерев в парку біля міського Будинку культури в м.Гребінка Полтавської області;
 • формувальне обрізання дерев по вул.Паркова в м.Гребінка Полтавської області;
 • формувальне обрізання дерев по пров.Спортивний в м.Гребінка Полтавської області;
 • формувальне обрізання дерев по вул. Незалежності, 5 в м.Гребінка Полтавської області;
 • формувальне обрізання дерев на міському кладовищі в м.Гребінка Полтавської області;
 • збирання розкиданого сміття, прибирання під'їзної дороги до сміттєзвалища міста Гребінка Полтавської області;
 • поточний ремонт каналізаційної мережі вул.Свободи, 11 в м.Гребінка Полтавської області;
 • покіс трави по вулицях міста Гребінка Полтавської області;
 • поточний ремонт фасаду школи по вул.Чернишевського, 1 (ЗОШ № 2);
 • технічне обслуговування узбіч по вул.Квіткова, вул.Патріотів, вул.Горького в м.Гребінка Полтавської області;
 • поточний ремонт дощоприймальних колодязів по вул.Ярослава Мудрого (1шт. навпроти магазину «Хвилинка»), по вул.Євгена Гребінки (1шт. навпроти в'їзду в ЦРЛ), по вул.Магістральна (навпроти «Привокзального ринку») м.Гребінка Полтавської області;
 • поточний ремонт каналізаційних колодязів по вул.Локомотивна, 28-В (1шт.), по вул.Євгена Гребінки (1шт. навпроти пам'ятника Т.Г. Шевченку), по вул.Героїв України, 12-Б (1шт.), парк міського Будинку культури (6 шт.) в м.Гребінка Полтавської області.

 


Анонси подій

Згідно з розпорядженням міського голови №97 від 28 березня 2019 року, 23 квітня 2019 року о 1400 годині в приміщенні міської ради (вул. Ярослава Мудрого, 35) скликається 19 сесія Гребінківської міської ради сьомого скликання.

Актуально

Виконавчий комітет Гребінківської міської ради оголошує про щорічний огляд-конкурс на кращий благоустрій території підприємств, установ, організацій, багатоквартирних будинків та будинків приватного сектору Гребінківської міської об'єднаної територіальної громади.

Оголошується конкурс щодо визначення виконавця послуг з вивезення твердих побутових відходів в Гребінківській ОТГ.

Оголошення про проведення конкурсу на заміщення вакантної посади начальника відділу освіти виконавчого комітету Гребінківської міської ради.

Оголошення про проведення конкурсу на зайняття вакантних посад відділу «Центр надання адміністративних послуг».

Відповідно до статті 9 Закону України «Про колективні договори і угоди»...

1 квітня 2019 року

Інформація про проведення обговорення тарифів на теплову енергію ОКВПТГ «Лубнитеплоенерго».

Із 20 березня 2019 року по 20 травня 2019 року в населених  пунктах Гребінківської міської об'єднаної територіальної громади триватиме двомісячник чистоти, впорядкування, озеленення та благоустрою...

Обласний фонд підтримки індивідуального житлового будівництва на селі інформує...

14 березня 2019 року

Для громадських обговорень надається проект «Детальний план території земельних ділянок по вул. 1 Травня, 50 та вул. Євгена Гребінки, 8.

12 березня 2019 року 16:38

Інформація про намір встановлення розміру внесків за встановлення, обслуговування та заміну вузлів комерційного обліку теплової енергії та їх розподіл між споживачами ОКВПТГ «Лубнитеплоенерго» по м. Гребінка.

Інформація про Гребінківський районний сектор Філії Державної установи "Центр пробації" в Полтавській області.

Витяг з листа МОЗ України № 1.01-03/29/30345 від 15.11.2018 року за підписом в.о. Міністра Уляни Супрун.


© 2019 Гребінківська міська рада Powered By AMCMS v5.0 (0.128356 sec.)