22 вересня 2018 року
37400, Полтавська обл., Гребінківський р-н, м. Гребінка, вул. Ярослава Мудрого, буд. 35, e-mail: grebinka16-rada@ukr.net
Головне меню
Статистика
зараз на сайті: 1
переглядів: 60
візитів сьогодні: 29
візитів всього: 32279
Пошук по сайту
 
Корисні посилання
Реєстр територіальної громади
Повідомлення
Актуальні гранти
Інвестиційні пропозиції
Засідання виконавчого комітету спільно з постійними депутатськими комісіями
7 червня 2018 року 05:27

6 червня 2018 року відбулось чергове засідання виконавчого комітету спільно з постійними депутатськими комісіями міської ради.

На спільному засіданні розглянуто ряд питань, які будуть винесені на засідання 8-ї сесії Гребінківської міської ради 7-го скликання, що відбудеться 8 червня 2018 року, а саме: про затвердження розпоряджень міського голови про надання матеріальних допомог відповідно до Програм Гребінківської ОТГ; про внесення змін до Програм Гребінківської ОТГ; про внесення змін до бюджету Гребінківської міської ОТГ на 2018 рік; про встановлення ставок та пільг із сплати земельного податку на 2019 рік; про створення освітнього округу в межах Гребінківської об’єднаної територіальної громади з визначенням опорного навчального закладу; про затвердження Положення про конкурс на посаду керівника закладу загальної середньої освіти Гребінківської міської ради; про внесення додаткових штатних одиниць у сільських закладах культури; про встановлення місцевих податків і зборів на території Гребінківської об’єднаної територіальної громади на 2019 рік; про встановлення ставок податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки на території Гребінківської об’єднаної територіальної громади на 2019 рік; про встановлення транспортного податку на території Гребінківської об’єднаної територіальної громади на 2019 рік; про встановлення ставок єдиного податку для фізичних осіб–підприємців на території Гребінківської об’єднаної територіальної громади на 2019 рік; про встановлення ставки туристичного збору на території Гребінківської об’єднаної територіальної громади на 2019 рік; про визначення податкових агентів щодо справляння туристичного збору на території Гребінківської об’єднаної територіальної громади на 2019 рік; про внесення змін до рішення 18 сесії Гребінківської міської ради 7 скликання від 22.08.2017р. «Про затвердження Положення про порядок списання комунального майна, яке є власністю територіальної громади м.Гребінка»; про призначення уповноваженої особи (додатково) Гребінківської міської ради, відповідальної за організацію та проведення процедур закупівлі; про затвердження Положення про дольову участь співвласників багатоквартирних будинків у проведенні капітального ремонту (реконструкції, модернізації) житлового фонду Гребінківської міської об’єднаної територіальної громади; про участь в проекті «Громада, дружня до дітей та молоді»; про затвердження змін до штатного розпису у відповідності до постанови Кабінету Міністрів України від 10 травня 2018р. №363. Члени виконкому та постійних депутатських комісій рекомендували сесії міської ради прийняти відповідні рішення.

Члени виконкому розглянули питання щодо розгляду звернення жителів вул. Пушкіна в м.Гребінка про встановлення дорожніх знаків. Новіков Олександр Олександрович, начальник сектору реагування патрульної поліції Гребінківського відділу поліції, пропонував членам виконкому прийняти рішення про встановлення дорожніх знаків. Врахувавши внесені пропозиції, члени виконкому прийняли рішення про встановлення наказового знаку 4.11 «Рух легкових автомобілів», який забороняє рух  вантажних автомобілів з дозволеною максимальною масою понад 3,5 т., а також тракторів, самохідних машин і механізмів. Дозволяється рух лише легкових автомобілів, автобусів, мотоциклів, маршрутних транспортних засобів і вантажних автомобілів, дозволена максимальна маса яких не перевищує 3,5т. У Правилах дорожнього руху § 12 п.12.5 передбачено, що у житлових і пішохідних зонах швидкість руху не повинна перевищувати 20 км/год.

Розглянуто питання та прийнято рішення про надання дозволу жителю м.Гребінка на підключення домоволодіння до вуличного водогону, про реконструкцію житлового будинку та будівництво господарських будівель, про прописку в квартиру.

Прийнято рішення про затвердження зведених кошторисних розрахунків:

  • на поточний ремонт дороги по вулицях Ватутіна, Зелена, Миру, Залізнична, Магістральна в м.Гребінка;
  •  на прибирання та вивезення сміття, спиляного, вирубаного гілля в парку «Юність», на кладовищі пров.Оржицький в м.Гребінка, на центральному кладовищі м.Гребінка;
  • на збирання розкиданого сміття, прибирання під'їзної дороги до сміттєзвалища м.Гребінка;
  • на ремонт освітлення в закладі дошкільної освіти «Теремок» м.Гребінка;
  • на формувальне обрізання дерев у м.Гребінка.

Члени виконкому розглянули питання і прийняли рішення про затвердження проектно-кошторисної документації на проведення капітального ремонту приміщень середньої «А», старшої «Б», середньої «Б» груп закладу дошкільної освіти «Веселка».

Розглянуто питання про погодження проекту рішення «Про участь Гребінківської міської ради у всесвітній ініціативі «Громада, дружня до дітей та молоді», започаткованої Дитячим фондом ООН UNISEF.

Щоб приєднатись до започаткованої Дитячим фондом ООН UNISEF всесвітньої ініціативи «Громада, дружня до дітей та молоді», місцеві ради мають ухвалити відповідне рішення, надіслати лист зацікавленості Фонду і підписати з ним меморандум.

Після цього громада має проаналізувати ситуацію з правами дітей та молоді на своїй території. Потім – обрати мінімум 3 з 5 напрямів роботи ініціативи, за якими працюватиме. Після цього – скласти план дій та бюджет для його втілення в найближчі роки.

Громади - учасниці ініціативи, які вестимуть активну роботу в напрямку захисту прав дітей та молоді, матимуть шанс в майбутньому отримати від ЮНІСЕФ спеціальний статус і відзнаку, що дозволить громаді більш тісно працювати з іншими громадами як всередині України, так і за її межами, залучати інвестиції, передусім, у соціальні проекти.


Анонси подій

22 вересня о 1200 відбудеться матч, присвячений 80-річчю ФК "Локомотив".

Згідно з розпорядженням міського голови №287 від 13 вересня 2018 року, 24 вересня 2018 року о 1400 годині в приміщенні міської ради (вул. Ярослава Мудрого, 35) скликається 11 сесія Гребінківської міської ради сьомого скликання.

Актуально

Гребінківська міська рада виносить на розгляд жителів громади ескізний проект пам`ятника воїнам АТО “Герої не вмирають”...

Асоціація ОТГ оголосила конкурси "Безпечна громада" та "Енергоефективна громада".

Згідно з пунктом 25 Правил обліку громадян, які потребують поліпшення житлових умов і надання їм жилих приміщень в Українській РСР, затверджених постановою ради Міністрів Української РСР і Української республіканської ради професійних спілок від 11.12.84 № 470, виконавчий комітет Гребінківської міської ради щорічно з жовтня по грудень проводить перереєстрацію громадян...

На виконання п.2.3 «Порядку доведення до споживачів інформації про перелік житлово-комунальних послуг, структуру цін/тарифів з обґрунтуванням її необхідності та про врахування відповідної позиції територіальних громад», затвердженого наказом Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України від 30.07.2012 року № 390 із змінами, ОКВПТГ «Лубнитеплоенерго» доводить до відома споживачів інформацію про намір здійснити зміну тарифів на теплову енергію...

Відповідно до статті 9 Закону України «Про колективні договори і угоди» та постанови Кабінету Міністрів України від 13.02.2013 № 115...

04 квітня 2016 року було створено відділ ведення реєстру територіальної громади та реєстрації місця проживання громадян виконавчого комітету Гребінківської міської ради.

Мінекономрозвитку та GIZ запрошують до участі у проекті технічного співробітництва "Консультування підприємств з енергоефективності".

Про надання дозволу на розроблення генерального плану міста Гребінка та про надання дозволу на розроблення детального плану території земельної ділянки.

Громадська організація «Відкритий світ молоді» інформує, що з 12 по 17 жовтня 2018 року в м.Хевіз (Угорщина) за підтримки Посольства Угорщини в Україні заплановано міжнародний міжвідомчий семінар «Сучасні стратегії у профілактиці дитячого і сімейного неблагополуччя».

Постановою Кабінету Міністрів України від 31.01.2018 №40 „Про внесення змін до постанов Кабінету Міністрів України від 02.12.2015 №1154 і від 05.04.2017 №224” продовжено термін реалізації пілотного проекту із залучення до роботи непрацюючих працездатних осіб з числа членів малозабезпечених сімей, які отримують державну соціальну допомогу малозабезпеченим сім’ям та внутрішньо переміщених осіб до 31.12.2018 року.

 


© 2018 Гребінківська міська рада Powered By AMCMS v5.0 (0.063861 sec.)