19 червня 2018 року
37400, Полтавська обл., Гребінківський р-н, м. Гребінка, вул. Ярослава Мудрого, буд. 35, e-mail: grebinka16-rada@ukr.net
Головне меню
Статистика
зараз на сайті: 1
переглядів: 56
візитів сьогодні: 3
візитів всього: 28022
Опитування
Чи підтримуєте Ви пропозицію щодо закупівлі та встановлення скейтмайданчика в м. Гребінка?
підтримую
431 (94.52 %)
не підтримую
21 (4.61 %)
не визначився
4 (0.88 %)
Пошук по сайту
 
Корисні посилання
Випускний вечір у Гребінківській дитячій музичній школі
1 червня 2018 року 13:54

31 травня 2018 року відбулися урочистості та святковий концерт з нагоди вручення свідоцтв випускникам Гребінківської дитячої музичної школи. Позаду залишилися хвилюючі моменти шкільного життя - творчі успіхи на академконцертах, концертах класів, творчих звітних концертах школи, конкурсах, виставках художніх робіт.

В цей день 22 випускники музичної школи отримали свідоцтва про здобуття мистецької освіти. Випускники отримали грамоти за активну участь у творчому житті школи.

Серед випускників музичної школи є лауреати і дипломанти різноманітних конкурсів та фестивалів. Випускники класу образотворчого мистецтва Сухоносова Анна – лауреат обласного конкурсу образотворчого та декоративно–прикладного мистецтва «Світ навколо нас», І Міжнародного фестивалю мистецтв «Гребінчині вечорниці», Фаєнко Юлія – лауреат конкурсу «Світ навколо нас», Рудько Анастасія – лауреат обласного конкурсу «Герої сьогодення очима дітей», протягом навчання були активними учасниками виставок на різних мистецьких заходах музичної школи та міста.

Випускники класу хореографії Буць Лілія, Козлова Діана, Харченко Владислава – лауреати обласних конкурсів «Естрадна веселка», «Джерела надії», «Срібний черевичок», Всеукраїнського фестивалю «Київські каштани», Міжнародного фестивалю народного танцю «ГОПАК-ФЕСТ» та ін., активні учасниці всіх заходів школи та міста.

Випускники інструментальних класів Федоренченко Валерія, Степанова Дар’я, Карбань Євгенія, Хірний Дмитро, Онищенко Сергій, Куцевол Діана, Ясинська Анна, Загірний Віталій протягом навчання були активними учасниками концертів школи, лекцій-концертів для учнів загальноосвітніх шкіл міста.

На свято завітало багато гостей, батьків та учнів. У цей урочистий день учнів школи привітали секретар Гребінківської міської ради Цапенко Людмила Василівна та директор музичної школи Гринь Наталія Олексіївна. З найтеплішими привітаннями та словами подяки до викладачів звернулась мама випускниці Лимар І.Г. Хвилюючі слова подяки своїм викладачам промовляли зовсім юні випускниці класу образотворчого мистецтва Тутик Ліза і Борисовець Даша. А випускники подарували свій прощальний концерт.

Випускний вечір пройшов у надзвичайно теплій атмосфері, затамувавши подих, присутні слухали випускників, які натхненно, хоча і дуже хвилювались, виконували різножанрові твори на різноманітних інструментах.

Світлим і захоплюючим було свято мистецтва і краси, мистецтва, яке творить чудеса, даруючи людям радість.


Актуально

Мінекономрозвитку та GIZ запрошують до участі у проекті технічного співробітництва "Консультування підприємств з енергоефективності".

Для громадських слухань надається проект «Детальний план території земельної ділянки по пров.Пирятинський, 34В в м.Гребінка Полтавської області для будівництва сонячної електростанції», розроблений відповідно до рішення сесії Гребінківської міської ради Полтавської області (6 сесія 7 скликання) №227 від 24.04.2018 "Про надання дозволу на розроблення детального плану території земельної ділянки".

Оприлюднення документів, поданих кандидатами на заміщення вакантних посад директора комунального закладу «Гребінківський міський будинок культури Гребінківської міської ради» та директора комунального закладу «Гребінківська міська публічна бібліотека Гребінківської міської ради».

Про надання дозволу на розроблення генерального плану міста Гребінка та про надання дозволу на розроблення детального плану території земельної ділянки.

З метою поліпшення благоустрою міста та сіл Гребінківської міської об'єднаної територіальної громади, залучення підприємств, організацій, установ та жителів громади до участі у спільній роботі з благоустрою, озеленення та покращення санітарного стану будівель, прилеглих та дворових територій, активізації діяльності органів територіального громадського самоврядування, міських служб в питаннях благоустрою та належного утримання житлового фонду оголошується огляд- конкурс.

Право на звернення є невід'ємним від особи правом відстоювати свої права та інтереси, які охороняються законом, а розгляд звернень громадян та організація їх прийому- одним із важливих напрямів діяльності органів прокуратури, спрямованих на зміцнення законності й правопорядку...

Постановою Кабінету Міністрів України від 31.01.2018 №40 „Про внесення змін до постанов Кабінету Міністрів України від 02.12.2015 №1154 і від 05.04.2017 №224” продовжено термін реалізації пілотного проекту із залучення до роботи непрацюючих працездатних осіб з числа членів малозабезпечених сімей, які отримують державну соціальну допомогу малозабезпеченим сім’ям та внутрішньо переміщених осіб до 31.12.2018 року.

 


© 2018 Гребінківська міська рада Powered By AMCMS v5.0 (0.078228 sec.)