14 серпня 2018 року
37400, Полтавська обл., Гребінківський р-н, м. Гребінка, вул. Ярослава Мудрого, буд. 35, e-mail: grebinka16-rada@ukr.net
Головне меню
Статистика
зараз на сайті: 1
переглядів: 68
візитів сьогодні: 55
візитів всього: 30617
Пошук по сайту
 
Корисні посилання
Реєстр територіальної громади
Повідомлення
Актуальні гранти
Інвестиційні пропозиції
Випускний вечір у Гребінківській дитячій музичній школі
1 червня 2018 року 13:54

31 травня 2018 року відбулися урочистості та святковий концерт з нагоди вручення свідоцтв випускникам Гребінківської дитячої музичної школи. Позаду залишилися хвилюючі моменти шкільного життя - творчі успіхи на академконцертах, концертах класів, творчих звітних концертах школи, конкурсах, виставках художніх робіт.

В цей день 22 випускники музичної школи отримали свідоцтва про здобуття мистецької освіти. Випускники отримали грамоти за активну участь у творчому житті школи.

Серед випускників музичної школи є лауреати і дипломанти різноманітних конкурсів та фестивалів. Випускники класу образотворчого мистецтва Сухоносова Анна – лауреат обласного конкурсу образотворчого та декоративно–прикладного мистецтва «Світ навколо нас», І Міжнародного фестивалю мистецтв «Гребінчині вечорниці», Фаєнко Юлія – лауреат конкурсу «Світ навколо нас», Рудько Анастасія – лауреат обласного конкурсу «Герої сьогодення очима дітей», протягом навчання були активними учасниками виставок на різних мистецьких заходах музичної школи та міста.

Випускники класу хореографії Буць Лілія, Козлова Діана, Харченко Владислава – лауреати обласних конкурсів «Естрадна веселка», «Джерела надії», «Срібний черевичок», Всеукраїнського фестивалю «Київські каштани», Міжнародного фестивалю народного танцю «ГОПАК-ФЕСТ» та ін., активні учасниці всіх заходів школи та міста.

Випускники інструментальних класів Федоренченко Валерія, Степанова Дар’я, Карбань Євгенія, Хірний Дмитро, Онищенко Сергій, Куцевол Діана, Ясинська Анна, Загірний Віталій протягом навчання були активними учасниками концертів школи, лекцій-концертів для учнів загальноосвітніх шкіл міста.

На свято завітало багато гостей, батьків та учнів. У цей урочистий день учнів школи привітали секретар Гребінківської міської ради Цапенко Людмила Василівна та директор музичної школи Гринь Наталія Олексіївна. З найтеплішими привітаннями та словами подяки до викладачів звернулась мама випускниці Лимар І.Г. Хвилюючі слова подяки своїм викладачам промовляли зовсім юні випускниці класу образотворчого мистецтва Тутик Ліза і Борисовець Даша. А випускники подарували свій прощальний концерт.

Випускний вечір пройшов у надзвичайно теплій атмосфері, затамувавши подих, присутні слухали випускників, які натхненно, хоча і дуже хвилювались, виконували різножанрові твори на різноманітних інструментах.

Світлим і захоплюючим було свято мистецтва і краси, мистецтва, яке творить чудеса, даруючи людям радість.


Анонси подій

15 серпня 2018 року о 1400 годині в приміщенні Гребінківської міської ради (вул.Ярослава Мудрого, 35) відбудеться спільне засідання виконавчого комітету та постійних депутатських комісій.

Згідно з розпорядженням міського голови №244 від 01 серпня 2018 року, 17 серпня 2018 року о 1000 годині в приміщенні міської ради (вул. Ярослава Мудрого, 35) скликається 10 сесія Гребінківської міської ради сьомого скликання.

Актуально

Відповідно до статті 9 Закону України «Про колективні договори і угоди» та постанови Кабінету Міністрів України від 13.02.2013 № 115...

ОКВПТГ"Лубнитеплоенерго" повідомляє про початок робіт з встановлення засобів комерційного обліку теплової енергії.

04 квітня 2016 року було створено відділ ведення реєстру територіальної громади та реєстрації місця проживання громадян виконавчого комітету Гребінківської міської ради.

Мінекономрозвитку та GIZ запрошують до участі у проекті технічного співробітництва "Консультування підприємств з енергоефективності".

Про надання дозволу на розроблення генерального плану міста Гребінка та про надання дозволу на розроблення детального плану території земельної ділянки.

Громадська організація «Відкритий світ молоді» інформує, що з 12 по 17 жовтня 2018 року в м.Хевіз (Угорщина) за підтримки Посольства Угорщини в Україні заплановано міжнародний міжвідомчий семінар «Сучасні стратегії у профілактиці дитячого і сімейного неблагополуччя».

Постановою Кабінету Міністрів України від 31.01.2018 №40 „Про внесення змін до постанов Кабінету Міністрів України від 02.12.2015 №1154 і від 05.04.2017 №224” продовжено термін реалізації пілотного проекту із залучення до роботи непрацюючих працездатних осіб з числа членів малозабезпечених сімей, які отримують державну соціальну допомогу малозабезпеченим сім’ям та внутрішньо переміщених осіб до 31.12.2018 року.

 


© 2018 Гребінківська міська рада Powered By AMCMS v5.0 (0.058007 sec.)