Сьогодні у Гребінківській громаді провели в останню земну дорогу нашого земляка, захисника України Дмитра Дмитровича Стасюка, який відійшов у вічність на 49-му році життя.
Дмитро народився 26 травня 1976 року в селі Шутроминці Тернопільської області, проживав у селі Сліпорід-Іванівка. З дитинства був добрим, активним і працьовитим. Після школи проходив службу у Збройних силах України, працював у будівництві та в СТОВ «Прогрес». Був люблячим батьком двох доньок.
У 2022 році був призваний на військову службу. Служив сумлінно, у званні солдата, на посаді сапера інженерно-саперного відділення танкового батальйону військової частини А4722.
13 листопада 2025 року Дмитро помер у тимчасовому місці дислокації підрозділу в населеному пункті Гроза Куп’янського району Харківської області.
Під час траурного мітингу слова скорботи та підтримки родині висловили перший заступник міського голови Володимир Зінченко, староста Майорщинського старостинського округу Олена Сікач, представник Лубенського РТЦК та СП. Присутні разом зі священнослужителями піднесли молитву за упокій душі Героя.
Висловлюємо щирі співчуття рідним і близьким. Дмитро Стасюк назавжди залишиться у пам’яті громади як добра, щира людина та відданий воїн.
Вічна пам’ять Герою!



















