13 грудня 2018 року
37400, Полтавська обл., Гребінківський р-н, м. Гребінка, вул. Ярослава Мудрого, буд. 35, e-mail: grebinka16-rada@ukr.net
Головне меню
Статистика
зараз на сайті: 1
переглядів: 106
візитів сьогодні: 2
візитів всього: 36440
Пошук по сайту
 
Ми в соціальних мережах
Корисні посилання
Реєстр територіальної громади
Повідомлення
Актуальні гранти
Інвестиційні пропозиції
Свята та події
Українське ділове мовлення. Календар свят
4 березня 2018 року міський голова В.Колісніченко відзвітувався перед громадою про свою роботу та роботу виконавчих органів міської ради у 2017 році
5 березня 2018 року 11:34

4 березня 2018 року у Міському будинку культури на відкритій зустрічі міський голова Віталій Колісніченко прозвітував перед громадою про свою роботу та роботу виконавчих органів міської ради у 2017 році.

Як зазначив Віталій Іванович у своєму виступі, 2017 рік був вирішальним в історії Гребінківського краю, бо 31 березня звітного року було утворено Гребінківську міську об’єднану територіальну громаду. До її складу увійшли м.Гребінка та 7 населених пунктів Слободо-Петрівської та Мар’янівської сільських рад. Збільшилися не лише кількість населення, територія управління та обслуговування, а й повноваження та зона відповідальності: в галузі освіти, культури, соціального захисту, охорони здоров’я, надання адміністративних послуг та прямі міжбюджетні відносини з Держбюджетом.

У доповіді міський голова відобразив стан виконання міського бюджету, стан соціально-економічного розвитку Гребінки, та інші, не менш важливі питання життєдіяльності міста. Проведено капітальні ремонти приміщень в дитячому садочку «Веселка», замінено вікна та покрівлю в Слободо-Петрівській ЗОШ, замінено вікна у багатоквартирних житлових будинках у м.Гребінка, реконструйовано вуличне освітлення по вулицях Магістральна та Героїв України. І це тільки початок великої роботи по благоустрою громади. Розпочато і продовжуються роботи з капітального ремонту тротуарів, водопровідної мережі, основних теплових мереж м.Гребінки.

Згідно з планом роботи Гребінківської міської ради, починаючи з січня 2017 року по лютий 2018 року проведено 14 сесій міської ради сьомого скликання. Міською радою на засіданнях сесій розглянуто 442 питання, по кожному з них прийняте відповідне рішення.

Міський голова детально повідомив, які міські програми виконувалися протягом 2017 року, скільки коштів виділялося для реалізації захотів цих програм. Це і благоустрій міста, і розвиток спорту, і допомога громадським організаціям, воїнам АТО та їх сім’ям, малозабезпеченим громадянам, обдарованим дітям та інше, необхідне для життєдіяльності міста. Виконано великий обсяг робіт. І тепер у нашому місті з’явився новий сміттєвоз, встановлено сміттєві урни, світлофори, дорожні знаки, енергозберігаючі лампи для вуличного освітлення. Придбано дитячі майданчики, які будуть встановлені у 2018 році.

Важливим етапом розвитку суспільства є популяризація здорового способу життя та фізичної культури. Тому головним завданням міської влади було і залишається створення умов для розвитку в місті спортивної галузі. Для цього в нашому місті працюють дитячо-юнацька спортивна школа та Спортивний комплекс міста.

Враховуючи чисельні звернення громадян щодо організації відпочинку дітей та молоді, з метою пропаганди здорового способу життя, улаштування місць для занять фізичною культурою та спортом мешканців територіальної громади, восени 2017 році розпочаті роботи з будівництва спортивного майданчика із штучним покриттям в м. Гребінка по вул.Героїв України, 2-б. Такі об’єкти зі штучним покриттям планується встановити на території с.Слободо-Петрівка, а також на прилеглих територіях загальноосвітніх навчальних закладів Гребінківської ОТГ.

Поділився міський голова і планами на майбутнє. В 2018 році робота міської ради буде спрямована на забезпечення належної роботи та розвитку освітніх закладів, охорони здоров’я, закладів соціальної інфраструктури міста і сільських населених пунктів, забезпечення соціально-економічного розвитку та благоустрою населених пунктів Гребінківської об’єднаної територіальної громади, проведення ремонту доріг, житлового фонду, покращення системи зовнішнього освітлення, водозабезпечення, сприяння розвитку та створення ОСББ, забезпечення належної роботи комунального підприємства «Гребінківський комбінат комунальних підприємств», надання якісних адміністративних послуг, соціального захисту населення громади. Планується поліпшити матеріально-технічне забезпечення навчальних закладів громади. Планується провести ремонт спортзалу в Слободо-Петрівській ЗОШ І-ІІІ ступенів. Облаштувати спортмайданчик не лише в с.Слободо-Петрівка, а й в с.Мар’янівка, провести заміну системи опалення в Мар’янівській школі. Планується використати наявні кошти з державного бюджету на соціально-економічний розвиток громади в 2018 році. А саме: капітальні ремонти покрівлі житлових будинків, капітальні ремонти приміщень дитячого садочка «Веселка», реконструкція вуличного освітлення, капітальний ремонт доріг і тротуарів.

Голова громади подякував всім підприємствам, установам, приватним підприємцям, фермерам за співпрацю, за розуміння, за надану посильну допомогу у проведенні робіт в місті з благоустрою, наведенні порядку і чистоти, а також зараз за надану допомогу в розчистці снігу на вулицях міста та сіл громади. Також подякував за співпрацю Народним депутатам України та Радикальній партії Олега Ляшка, які допомагають нашій новоствореній громаді.

Після півторагодинного звіту міського голови у гребінківців, що були присутні на заході, виникло кілька запитань. Віталій Іванович надав вичерпні відповіді і зазначив, що двері міської ради завжди відчинені для всіх мешканців і потрібно разом працювати над покращенням нашої громади.

Насамкінець міський голова Віталій Колісніченко привітав усіх присутніх жінок з наступаючим святом Міжнародним жіночим днем 8 Березня та побажав миру, щастя, здоров’я, успіхів, кохання та поваги чоловіків.

Чудові пісні та радісний весняний настрій подарували присутнім Заслужений артист естрадного мистецтва України Олексій Похвала та наша талановита землячка Настя Якименко.

З повним текстом звіту міського голови про роботу Гребінківської міської ради та її виконавчих органів за 2017 рік можна ознайомитися на офіційному сайті Гребінківської міської ради.

 


Анонси подій

14 грудня о 1030 год. в міському Будинку культури відбудуться заходи до Дня вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС.

Згідно розпорядження міського голови №373 від 07.12.2018р. 17 грудня 2018 року о 1500 годині у залі засідань Гребінківської міської ради (м.Гребінка, вул. Ярослава Мудрого, 35 ) відбудуться громадські слухання на тему “Стратегія розвитку Гребінківської міської об`єднаної територіальної громади”. Детальніше ознайомитися з матеріалами щодо Проекту стратегії розвитку можна за посиланням.

Згідно з розпорядженням міського голови №374 від 10 грудня 2018 року, 21 грудня 2018 року о 1400 годині в приміщенні міської ради (вул. Ярослава Мудрого, 35) скликається 15 сесія Гребінківської міської ради сьомого скликання.

Анонси основних заходів, які передбачається провести Гребінківським міським будинком культури.

Актуально

Відповідно до статті 9 Закону України «Про колективні договори і угоди»...

Витяг з листа МОЗ України № 1.01-03/29/30345 від 15.11.2018 року за підписом в.о. Міністра Уляни Супрун.

Інформація для споживачів послуг з теплопостачання, що здійснюється ТОВ «СХІДТЕПЛОЕНЕРГО» від котельні по вулиці Ярослава Мудрого, 4б в м. Гребінка.

Гребінківська міська рада оголошує конкурс на заміщення вакантних посад посадових осіб відділу державної реєстрації Гребінківської міської ради (підстава: Розпорядження міського голови №176-K від 06.12.2018р.).

Інформація для споживачів послуг з централізованого опалення виробничого підрозділу «Кременчуцьке територіальне управління» філії «Центр будівельно-монтажних робіт та експлуатації будівель і споруд» ПАТ «Укрзалізниця».

Керуючись статтями 34, 52 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», відповідно до статті 9 Закону України «Про колективні договори і угоди»...

Про надання дозволу на розроблення детального плану території земельної ділянки.

Згідно з пунктом 25 Правил обліку громадян, які потребують поліпшення житлових умов і надання їм жилих приміщень в Українській РСР, затверджених постановою ради Міністрів Української РСР і Української республіканської ради професійних спілок від 11.12.84 № 470, виконавчий комітет Гребінківської міської ради щорічно з жовтня по грудень проводить перереєстрацію громадян...

На виконання п.2.3 «Порядку доведення до споживачів інформації про перелік житлово-комунальних послуг, структуру цін/тарифів з обґрунтуванням її необхідності та про врахування відповідної позиції територіальних громад», затвердженого наказом Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України від 30.07.2012 року № 390 із змінами, ОКВПТГ «Лубнитеплоенерго» доводить до відома споживачів інформацію про намір здійснити зміну тарифів на теплову енергію...

04 квітня 2016 року було створено відділ ведення реєстру територіальної громади та реєстрації місця проживання громадян виконавчого комітету Гребінківської міської ради.

Постановою Кабінету Міністрів України від 31.01.2018 №40 „Про внесення змін до постанов Кабінету Міністрів України від 02.12.2015 №1154 і від 05.04.2017 №224” продовжено термін реалізації пілотного проекту із залучення до роботи непрацюючих працездатних осіб з числа членів малозабезпечених сімей, які отримують державну соціальну допомогу малозабезпеченим сім’ям та внутрішньо переміщених осіб до 31.12.2018 року.

 


© 2018 Гребінківська міська рада Powered By AMCMS v5.0 (0.093267 sec.)