21 вересня 2018 року
37400, Полтавська обл., Гребінківський р-н, м. Гребінка, вул. Ярослава Мудрого, буд. 35, e-mail: grebinka16-rada@ukr.net
Головне меню
Статистика
зараз на сайті: 2
переглядів: 106
візитів сьогодні: 64
візитів всього: 32249
Пошук по сайту
 
Корисні посилання
Реєстр територіальної громади
Повідомлення
Актуальні гранти
Інвестиційні пропозиції
4 березня 2018 року міський голова В.Колісніченко відзвітувався перед громадою про свою роботу та роботу виконавчих органів міської ради у 2017 році
5 березня 2018 року 11:34

4 березня 2018 року у Міському будинку культури на відкритій зустрічі міський голова Віталій Колісніченко прозвітував перед громадою про свою роботу та роботу виконавчих органів міської ради у 2017 році.

Як зазначив Віталій Іванович у своєму виступі, 2017 рік був вирішальним в історії Гребінківського краю, бо 31 березня звітного року було утворено Гребінківську міську об’єднану територіальну громаду. До її складу увійшли м.Гребінка та 7 населених пунктів Слободо-Петрівської та Мар’янівської сільських рад. Збільшилися не лише кількість населення, територія управління та обслуговування, а й повноваження та зона відповідальності: в галузі освіти, культури, соціального захисту, охорони здоров’я, надання адміністративних послуг та прямі міжбюджетні відносини з Держбюджетом.

У доповіді міський голова відобразив стан виконання міського бюджету, стан соціально-економічного розвитку Гребінки, та інші, не менш важливі питання життєдіяльності міста. Проведено капітальні ремонти приміщень в дитячому садочку «Веселка», замінено вікна та покрівлю в Слободо-Петрівській ЗОШ, замінено вікна у багатоквартирних житлових будинках у м.Гребінка, реконструйовано вуличне освітлення по вулицях Магістральна та Героїв України. І це тільки початок великої роботи по благоустрою громади. Розпочато і продовжуються роботи з капітального ремонту тротуарів, водопровідної мережі, основних теплових мереж м.Гребінки.

Згідно з планом роботи Гребінківської міської ради, починаючи з січня 2017 року по лютий 2018 року проведено 14 сесій міської ради сьомого скликання. Міською радою на засіданнях сесій розглянуто 442 питання, по кожному з них прийняте відповідне рішення.

Міський голова детально повідомив, які міські програми виконувалися протягом 2017 року, скільки коштів виділялося для реалізації захотів цих програм. Це і благоустрій міста, і розвиток спорту, і допомога громадським організаціям, воїнам АТО та їх сім’ям, малозабезпеченим громадянам, обдарованим дітям та інше, необхідне для життєдіяльності міста. Виконано великий обсяг робіт. І тепер у нашому місті з’явився новий сміттєвоз, встановлено сміттєві урни, світлофори, дорожні знаки, енергозберігаючі лампи для вуличного освітлення. Придбано дитячі майданчики, які будуть встановлені у 2018 році.

Важливим етапом розвитку суспільства є популяризація здорового способу життя та фізичної культури. Тому головним завданням міської влади було і залишається створення умов для розвитку в місті спортивної галузі. Для цього в нашому місті працюють дитячо-юнацька спортивна школа та Спортивний комплекс міста.

Враховуючи чисельні звернення громадян щодо організації відпочинку дітей та молоді, з метою пропаганди здорового способу життя, улаштування місць для занять фізичною культурою та спортом мешканців територіальної громади, восени 2017 році розпочаті роботи з будівництва спортивного майданчика із штучним покриттям в м. Гребінка по вул.Героїв України, 2-б. Такі об’єкти зі штучним покриттям планується встановити на території с.Слободо-Петрівка, а також на прилеглих територіях загальноосвітніх навчальних закладів Гребінківської ОТГ.

Поділився міський голова і планами на майбутнє. В 2018 році робота міської ради буде спрямована на забезпечення належної роботи та розвитку освітніх закладів, охорони здоров’я, закладів соціальної інфраструктури міста і сільських населених пунктів, забезпечення соціально-економічного розвитку та благоустрою населених пунктів Гребінківської об’єднаної територіальної громади, проведення ремонту доріг, житлового фонду, покращення системи зовнішнього освітлення, водозабезпечення, сприяння розвитку та створення ОСББ, забезпечення належної роботи комунального підприємства «Гребінківський комбінат комунальних підприємств», надання якісних адміністративних послуг, соціального захисту населення громади. Планується поліпшити матеріально-технічне забезпечення навчальних закладів громади. Планується провести ремонт спортзалу в Слободо-Петрівській ЗОШ І-ІІІ ступенів. Облаштувати спортмайданчик не лише в с.Слободо-Петрівка, а й в с.Мар’янівка, провести заміну системи опалення в Мар’янівській школі. Планується використати наявні кошти з державного бюджету на соціально-економічний розвиток громади в 2018 році. А саме: капітальні ремонти покрівлі житлових будинків, капітальні ремонти приміщень дитячого садочка «Веселка», реконструкція вуличного освітлення, капітальний ремонт доріг і тротуарів.

Голова громади подякував всім підприємствам, установам, приватним підприємцям, фермерам за співпрацю, за розуміння, за надану посильну допомогу у проведенні робіт в місті з благоустрою, наведенні порядку і чистоти, а також зараз за надану допомогу в розчистці снігу на вулицях міста та сіл громади. Також подякував за співпрацю Народним депутатам України та Радикальній партії Олега Ляшка, які допомагають нашій новоствореній громаді.

Після півторагодинного звіту міського голови у гребінківців, що були присутні на заході, виникло кілька запитань. Віталій Іванович надав вичерпні відповіді і зазначив, що двері міської ради завжди відчинені для всіх мешканців і потрібно разом працювати над покращенням нашої громади.

Насамкінець міський голова Віталій Колісніченко привітав усіх присутніх жінок з наступаючим святом Міжнародним жіночим днем 8 Березня та побажав миру, щастя, здоров’я, успіхів, кохання та поваги чоловіків.

Чудові пісні та радісний весняний настрій подарували присутнім Заслужений артист естрадного мистецтва України Олексій Похвала та наша талановита землячка Настя Якименко.

З повним текстом звіту міського голови про роботу Гребінківської міської ради та її виконавчих органів за 2017 рік можна ознайомитися на офіційному сайті Гребінківської міської ради.

 


Анонси подій

22 вересня о 1200 відбудеться матч, присвячений 80-річчю ФК "Локомотив".

Згідно з розпорядженням міського голови №287 від 13 вересня 2018 року, 24 вересня 2018 року о 1400 годині в приміщенні міської ради (вул. Ярослава Мудрого, 35) скликається 11 сесія Гребінківської міської ради сьомого скликання.

Актуально

Гребінківська міська рада виносить на розгляд жителів громади ескізний проект пам`ятника воїнам АТО “Герої не вмирають”...

Асоціація ОТГ оголосила конкурси "Безпечна громада" та "Енергоефективна громада".

Згідно з пунктом 25 Правил обліку громадян, які потребують поліпшення житлових умов і надання їм жилих приміщень в Українській РСР, затверджених постановою ради Міністрів Української РСР і Української республіканської ради професійних спілок від 11.12.84 № 470, виконавчий комітет Гребінківської міської ради щорічно з жовтня по грудень проводить перереєстрацію громадян...

На виконання п.2.3 «Порядку доведення до споживачів інформації про перелік житлово-комунальних послуг, структуру цін/тарифів з обґрунтуванням її необхідності та про врахування відповідної позиції територіальних громад», затвердженого наказом Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України від 30.07.2012 року № 390 із змінами, ОКВПТГ «Лубнитеплоенерго» доводить до відома споживачів інформацію про намір здійснити зміну тарифів на теплову енергію...

Відповідно до статті 9 Закону України «Про колективні договори і угоди» та постанови Кабінету Міністрів України від 13.02.2013 № 115...

04 квітня 2016 року було створено відділ ведення реєстру територіальної громади та реєстрації місця проживання громадян виконавчого комітету Гребінківської міської ради.

Мінекономрозвитку та GIZ запрошують до участі у проекті технічного співробітництва "Консультування підприємств з енергоефективності".

Про надання дозволу на розроблення генерального плану міста Гребінка та про надання дозволу на розроблення детального плану території земельної ділянки.

Громадська організація «Відкритий світ молоді» інформує, що з 12 по 17 жовтня 2018 року в м.Хевіз (Угорщина) за підтримки Посольства Угорщини в Україні заплановано міжнародний міжвідомчий семінар «Сучасні стратегії у профілактиці дитячого і сімейного неблагополуччя».

Постановою Кабінету Міністрів України від 31.01.2018 №40 „Про внесення змін до постанов Кабінету Міністрів України від 02.12.2015 №1154 і від 05.04.2017 №224” продовжено термін реалізації пілотного проекту із залучення до роботи непрацюючих працездатних осіб з числа членів малозабезпечених сімей, які отримують державну соціальну допомогу малозабезпеченим сім’ям та внутрішньо переміщених осіб до 31.12.2018 року.

 


© 2018 Гребінківська міська рада Powered By AMCMS v5.0 (0.085015 sec.)