5 березня 2021 року
37400, Полтавська обл., Гребінківський р-н, м. Гребінка, вул. Ярослава Мудрого, буд. 35, e-mail: 13956272@mail.gov.ua
Головне меню
Статистика
зараз на сайті: 1
переглядів: 51
візитів сьогодні: 69
візитів всього: 120028
Погода
Ми в соціальних мережах
Відеопрезентація громади
Кол-центр АТ "Полтаваобленерго"
Корисні посилання
Актуальні гранти
Свята та події
Українське ділове мовлення. Календар свят
Пошук по сайту
 
Відбулися спільні засідання постійних депутатських комісій
22 лютого 2021 року 14:33

В рамках підготовки до пленарного засідання чергової 6 сесії Гребінківської міської ради 8 скликання відбулися спільні засідання постійних депутатських комісій, на яких розглянули проекти рішень, що виносяться на розгляд сесії.

18 лютого 2021 року відбулося спільне засідання постійних комісій з питань містобудування, планування територій, будівництва, архітектури, земельних відносин, природокористування та з питань комунальної власності, житлово-комунального господарства, енергозбереження, транспорту, зв’язку та сфери послуг. На засіданні погодили включення до порядку денного додаткових питань та розглянули проекти рішень, що відносяться до їх компетенції. Зокрема питання, що стосуються надання в оренду майна комунальної власності; питання діяльності Комунального підприємства «Добробут», яке знаходиться у с.Короваї та питання про прийняття об’єктів інженерної інфраструктури ОКВПТГ «Лубнитеплоенерго» в комунальну власність Гребінківської міської територіальної громади. Після обговорення винесено рекомендації про затвердження відповідних рішень на сесії міської ради. Також розглянули великий обсяг проектів рішень із земельних питань, серед яких розгляд звернень щодо надання дозволів на розробку документацій із землеустрою та затвердження документацій із землеустрою.

19 лютого 2021 року відбулося спільне засідання постійних комісій з питань планування, фінансів, бюджету, соціально-економічного розвитку, інвестицій та підприємництва; з питань соціального захисту, охорони здоров’я, молоді, фізичної культури та спорту, освіти, культури та виконавчого комітету. На засіданні заслухали звіти за 2020 рік про виконання Програм Гребінківської міської територіальної громади, звіти про виконання фінансових планів КНП «Гребінківський Центр ПМСД» та «Гребінківської міської лікарні», звіти одержувачів бюджетних коштів на виконання заходів Програм, звіт про виконання бюджету Гребінківської міської об’єднаної територіальної громади та звіти про виконання бюджетів сільських рад, що приєдналися до громади. Також розглянули проекти рішень про внесення змін до бюджету та ряду програм на 2021 рік та проекти про затвердження розпоряджень про надання матеріальних допомог. Крім того рекомендовано до затвердження на сесії низки Програм:  Програми “Реалізації Концепції допризовної підготовки, військово-патріотичного виховання молоді, призову до лав Збройних Сил України, інших військових формувань, відбору на військову службу за контрактом та у військовому резерві” на 2021-2025 роки; Програми поводження з відходами на території Гребінківської міської об’єднаної територіальної громади на 2021-2023 роки; Програми сприяння діяльності відокремленого підрозділу організації ветеранів України Гребінківської міської територіальної громади; Програми сприяння діяльності громадської організації «Інвалідів та ветеранів Союз Чорнобильців Гребінківщини»; Програми Гребінківської міської територіальної громади щодо забезпечення житлом дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, осіб з їх числа на 2021 - 2023 роки; Програми профілактики злочинності та правопорушень на території Гребінківської міської територіальної громади на 2021 рік; Програми «Територіальна оборона» на 2021-2025 роки; Програми зайнятості населення Гребінківської міської територіальної громади на 2021 рік; Програми правової освіти та безоплатної правової допомоги населення Гребінківської міської територіальної громади на 2021-2025 роки.

Також розглянули проект нового Положення про Гребінківський територіальний центр соціального обслуговування, в якому враховані вимоги нового законодавства у сфері соціального захисту населення.

Рекомендовано затвердити і нові Положення про проведення конкурсів читців творів Є.Гребінки та конкурсу «Зорепад», у яких буде передбачено проведення в онлайн-форматі.

6 сесія Гребінківської міської ради 8 скликання відбудеться 24 лютого о  14.00 у міському Будинку культури.


Актуально
4 лютого 2021 року

Гребінківська міська рада оголошує конкурси на заміщення вакантних посад:

- начальника відділу з питань цивільного захисту, мобілізаційної роботи;

- провідного спеціаліста відділу освіти (2 посади);

- головного спеціаліста відділу земельних відносин та охорони навколишнього середовища;

- головного спеціаліста відділу містобудування, архітектури та житлово-комунального господарства;

- головного спеціаліста відділу соціального захисту...

Повідомлення про оприлюднення проекту документа державного планування місцевого рівня «Генеральний план та план зонування території міста Гребінка Гребінківського району Полтавської області» та звіту про стратегічну екологічну оцінку проекту.

Відповідно до розпорядження міського голови від 05.11.2020 року 419 «Про перенесення робочих днів в 2021 році»...

Повідомлення про оприлюднення проєкту регуляторного акта рішення Гребінківської міської ради Полтавської області «Про затвердження Положення про оренду майна Гребінківської міської об’єднаної територіальної громади та забезпечення відносин у сфері оренди комунального майна».

ОКВПТГ "Лубнитеплоенерго" доводить до Вашого відому, що рішенням Полтавської обласної ради № 1390 від 28.08.2020 встановлено тарифи на послуги з постачання теплової енергії та постачання гарячої води...

Повідомлення щодо встановлення тарифів для виробничого структурного підрозділу «Кременчуцьке територіальне управління» філії «Центр будівельно-монтажних робіт та експлуатації будівель і споруд» АТ «Українська залізниця».

Повідомлення щодо встановлення тарифів для абонентів житлових будинків з будинковими приладами обліку теплової енергії по вулиці Локомотивна м. Гребінка.

Повідомлення щодо встановлення тарифів ТОВ «СХІДТЕПЛОЕНЕРГО».

Полтавська регіональна філія ДП "Центр ДЗК" інформує...

5 червня 2020 року

Інформація про намір встановлення скоригованого розміру внесків за встановлення, обслуговування та заміну вузлів комерційного обліку теплової енергії та їх розподіл  між споживачами ОКВПТГ "Лубнитеплоенерго" по м.Гребінка.

Інформація щодо укладання договорів про надання комунальних послуг у багатоквартирних будинках.

ОКВПТГ "Лубнитеплоенерго" надає інформацію про контактні телефони для звернень та графіки прийому громадян керівництвом.

Міністерство розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України надало роз’яснення щодо особливості земельної реформи.

Повідомлення про оприлюднення проекту регуляторного акта рішення виконавчого комітету Гребінківської міської ради «Про затвердження Правил приймання стічних вод до системи централізованого водовідведення міста Гребінка».

Інформація про Гребінківський районний сектор Філії Державної установи "Центр пробації" в Полтавській області.


© 2021 Гребінківська міська рада Powered By AMCMS v5.0 (0.226803 sec.)