24 січня 2021 року
37400, Полтавська обл., Гребінківський р-н, м. Гребінка, вул. Ярослава Мудрого, буд. 35, e-mail: 13956272@mail.gov.ua
Головне меню
Статистика
зараз на сайті: 1
переглядів: 103
візитів сьогодні: 104
візитів всього: 113972
Погода
Ми в соціальних мережах
Відеопрезентація громади
Кол-центр АТ "Полтаваобленерго"
Корисні посилання
Актуальні гранти
Свята та події
Українське ділове мовлення. Календар свят
Пошук по сайту
 
Підсумки 2 сесії Гребінківської міської ради 8 скликання
24 грудня 2020 року 13:02

22 грудня 2020 року відбулася 2 сесія Гребінківської міської ради 8 скликання. Вів засідання міський голова Віталій Колісніченко, в роботі сесії взяли участь 22 депутати. На сесії розглянули 42 проекти рішення, які напередодні детально обговорили та погодили на спільному засіданні постійних депутатських комісій та виконавчого комітету.

Прийнято бюджет Гребінківської міської територіальної громади на 2021 рік. Доходи бюджету – 199 453 719 гривень, у тому числі доходи загального фонду – 198 097 719 гривень та доходи спеціального фонду – 1 356 000 гривень.

Разом з бюджетом затверджено 20 Програм серед яких програми соціального захисту, оздоровлення і відпочинку дітей, роботи з обдарованою молоддю, соціально-економічного розвитку, покращення благоустрою, розвитку медичних закладів, культури, спорту та інші. Загалом на фінансування програм виділено майже 15 мільйонів гривень.

Прийнято Регламент Гребінківської міської ради 8 скликання. Регламент встановлює порядок скликання та діяльності сесій міської ради, підготовки і розгляду нею рішень, а також порядок роботи сесії, органів ради та її посадових осіб, підготовки та ведення пленарних засідань, розгляду та прийняття рішень, депутатської діяльності тощо.

Також затверджено розпорядження міського голови про надання матеріальних допомог, внесено зміни до бюджету та програм на 2020 рік та затверджено положення про відділи міської ради.

У різному до присутніх звернувся голова Гребінківської РДА Олександр Князєв щодо критичної ситуації, що склалася у Гребінківському районі із  заборгованістю з виплат освітянам та працівникам культури. Після обговорення міський голова Віталій Колісніченко запропонував разом знайти механізми погашення боргів району і розглянути питання на позачерговій сесії міської ради та оголосив 2 сесію закритою.


Анонси подій
12 січня 2021 року

Згідно з розпорядженням міського голови № 1 від 12 січня 2021 року, 27 січня 2021 року о 1400 годині в приміщенні міського Будинку культури (м. Гребінка, вул. Євгена Гребінки, 13) відбудеться засідання 5-ї сесії Гребінківської міської ради восьмого скликання.

Актуально

2 лютого, в день заснування Конвенції про водно-болотні угіддя, що мають міжнародне значення, головним чином як середовище існування водоплавних птахів у 1971 році в м. Рамсар (Іран), відзначається Всесвітній день водно-болотних угідь.

Повідомлення про оприлюднення проекту документа державного планування місцевого рівня «Генеральний план та план зонування території міста Гребінка Гребінківського району Полтавської області» та звіту про стратегічну екологічну оцінку проекту.

Відповідно до розпорядження міського голови від 05.11.2020 року 419 «Про перенесення робочих днів в 2021 році»...

Повідомлення про оприлюднення проєкту регуляторного акта рішення Гребінківської міської ради Полтавської області «Про затвердження Положення про оренду майна Гребінківської міської об’єднаної територіальної громади та забезпечення відносин у сфері оренди комунального майна».

ОКВПТГ "Лубнитеплоенерго" доводить до Вашого відому, що рішенням Полтавської обласної ради № 1390 від 28.08.2020 встановлено тарифи на послуги з постачання теплової енергії та постачання гарячої води...

Повідомлення щодо встановлення тарифів для виробничого структурного підрозділу «Кременчуцьке територіальне управління» філії «Центр будівельно-монтажних робіт та експлуатації будівель і споруд» АТ «Українська залізниця».

Повідомлення щодо встановлення тарифів для абонентів житлових будинків з будинковими приладами обліку теплової енергії по вулиці Локомотивна м. Гребінка.

Повідомлення щодо встановлення тарифів ТОВ «СХІДТЕПЛОЕНЕРГО».

Полтавська регіональна філія ДП "Центр ДЗК" інформує...

5 червня 2020 року

Інформація про намір встановлення скоригованого розміру внесків за встановлення, обслуговування та заміну вузлів комерційного обліку теплової енергії та їх розподіл  між споживачами ОКВПТГ "Лубнитеплоенерго" по м.Гребінка.

Інформація щодо укладання договорів про надання комунальних послуг у багатоквартирних будинках.

ОКВПТГ "Лубнитеплоенерго" надає інформацію про контактні телефони для звернень та графіки прийому громадян керівництвом.

Міністерство розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України надало роз’яснення щодо особливості земельної реформи.

Повідомлення про оприлюднення проекту регуляторного акта рішення виконавчого комітету Гребінківської міської ради «Про затвердження Правил приймання стічних вод до системи централізованого водовідведення міста Гребінка».

Інформація про Гребінківський районний сектор Філії Державної установи "Центр пробації" в Полтавській області.


© 2021 Гребінківська міська рада Powered By AMCMS v5.0 (0.203997 sec.)