28 листопада 2020 року
37400, Полтавська обл., Гребінківський р-н, м. Гребінка, вул. Ярослава Мудрого, буд. 35, e-mail: 13956272@mail.gov.ua
Головне меню
Статистика
зараз на сайті: 1
переглядів: 114
візитів сьогодні: 16
візитів всього: 102896
Погода
Ми в соціальних мережах
Відеопрезентація громади
Кол-центр АТ "Полтаваобленерго"
Корисні посилання
Актуальні гранти
Свята та події
Українське ділове мовлення. Календар свят
Пошук по сайту
 
Підсумки 40 сесії Гребінківської міської ради
11 листопада 2020 року 08:58

10 листопада відбулася остання для цієї каденції депутатів міської ради 40 сесія. У ході засідання було розглянуто та прийнято 43 рішення, які попередньо були детально розглянуті та опрацьовані на засіданнях постійних депутатських комісій міської ради. Вів засідання міський голова Віталій Колісніченко.

Зокрема розглянули питання про прийняття із спільної власності територіальних громад Гребінківського району у власність Гребінківської міської об’єднаної територіальної громади КНП «Гребінківський центр первинної медико-санітарної допомоги». Створено комісію, яка здійснить приймання-передачу об’єкту і Акт приймання-передачі подасть на затвердження сесії міської ради.

Також депутати затвердили розпорядження міського голови про надання матеріальних допомог відповідно до Програм Гребінківської ОТГ, внесли зміни до ряду Програм та бюджету об’єднаної громади на 2020 рік.

Прийнято Бюджетний регламент Гребінківської міської ради, який встановлює порядок складання, розгляду, затвердження, виконання, звітування про виконання бюджету Гребінківської міської територіальної громади, а також визначає порядок складання, розгляду і затвердження прогнозу бюджету.

Наостанок розглянули ряд питань про надання дозволів на розробку документації із землеустрою та про затвердження документацій із землеустрою та інші земельні питання і прийняли рішення про проведення земельних торгів у формі аукціону.

На завершення пленарного засідання, міський голова Віталій Колісніченко подякував депутатам, які за період роботи 7 скликання розглянули багато питань та приймали виважені рішення, плідно працювали у постійних комісіях, брали активну участь в громадському житті та підтримували міського голову у реалізації його ініціатив.


Анонси подій

Постанова Гребінківської міської територіальної виборчої комісії Лубенського району Полтавської області "Про призначення першої сесії новообраної Гребінківської міської ради Лубенського району Полтавської області".

Актуально

Гребінківська міська рада повідомляє про початок процедури земельних торгів у формі аукціону згідно рішення 40 сесії Гребінківської міської ради сьомого скликання  від 10.11.2020р. №1384.

УВАГА! З 1 жовтня 2020 року розпочато перереєстрацію громадян, які перебувають на квартирному обліку.

1 жовтня 2020 року

Гребінківська міська рада повідомляє про початок процедури громадських слухань містобудівної документації «Генеральний план та план зонування території міста Гребінка Гребінківського району Полтавської області».

Повідомлення про оприлюднення проєкту регуляторного акта рішення Гребінківської міської ради Полтавської області «Про затвердження Положення про оренду майна Гребінківської міської об’єднаної територіальної громади та забезпечення відносин у сфері оренди комунального майна».

ОКВПТГ "Лубнитеплоенерго" доводить до Вашого відому, що рішенням Полтавської обласної ради № 1390 від 28.08.2020 встановлено тарифи на послуги з постачання теплової енергії та постачання гарячої води...

Повідомлення щодо встановлення тарифів для виробничого структурного підрозділу «Кременчуцьке територіальне управління» філії «Центр будівельно-монтажних робіт та експлуатації будівель і споруд» АТ «Українська залізниця».

Постанова Гребінківської міської ТВК Лубенського району Полтавської області від 05.09.2020 року №1

Повідомлення щодо встановлення тарифів для абонентів житлових будинків з будинковими приладами обліку теплової енергії по вулиці Локомотивна м. Гребінка.

Повідомлення щодо встановлення тарифів ТОВ «СХІДТЕПЛОЕНЕРГО».

18 червня 2020 року

Заява про визначення обсягу стратегічної екологічної оцінки проекту документа державного планування місцевого рівня «Генеральний план та план зонування території міста Гребінка Гребінківського району Полтавської області».

Полтавська регіональна філія ДП "Центр ДЗК" інформує...

5 червня 2020 року

Інформація про намір встановлення скоригованого розміру внесків за встановлення, обслуговування та заміну вузлів комерційного обліку теплової енергії та їх розподіл  між споживачами ОКВПТГ "Лубнитеплоенерго" по м.Гребінка.

Інформація щодо укладання договорів про надання комунальних послуг у багатоквартирних будинках.

ОКВПТГ "Лубнитеплоенерго" надає інформацію про контактні телефони для звернень та графіки прийому громадян керівництвом.

Міністерство розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України надало роз’яснення щодо особливості земельної реформи.

Відповідно до розпорядження міського голови від 13.11.2019 року № 350 «Про перенесення робочих днів в 2020 році»...

Повідомлення про оприлюднення проекту регуляторного акта рішення виконавчого комітету Гребінківської міської ради «Про затвердження Правил приймання стічних вод до системи централізованого водовідведення міста Гребінка».

Інформація про Гребінківський районний сектор Філії Державної установи "Центр пробації" в Полтавській області.


© 2020 Гребінківська міська рада Powered By AMCMS v5.0 (0.301881 sec.)