17 травня 2021 року
37400, Полтавська обл., Гребінківський р-н, м. Гребінка, вул. Ярослава Мудрого, буд. 35, e-mail: 13956272@mail.gov.ua
Головне меню
Статистика
зараз на сайті: 1
переглядів: 141
візитів сьогодні: 41
візитів всього: 136252
Погода
Ми в соціальних мережах
Відеопрезентація громади
Кол-центр АТ "Полтаваобленерго"
Корисні посилання
Актуальні гранти
Свята та події
Українське ділове мовлення. Календар свят
Пошук по сайту
 
Підсумки 40 сесії Гребінківської міської ради
11 листопада 2020 року 08:58

10 листопада відбулася остання для цієї каденції депутатів міської ради 40 сесія. У ході засідання було розглянуто та прийнято 43 рішення, які попередньо були детально розглянуті та опрацьовані на засіданнях постійних депутатських комісій міської ради. Вів засідання міський голова Віталій Колісніченко.

Зокрема розглянули питання про прийняття із спільної власності територіальних громад Гребінківського району у власність Гребінківської міської об’єднаної територіальної громади КНП «Гребінківський центр первинної медико-санітарної допомоги». Створено комісію, яка здійснить приймання-передачу об’єкту і Акт приймання-передачі подасть на затвердження сесії міської ради.

Також депутати затвердили розпорядження міського голови про надання матеріальних допомог відповідно до Програм Гребінківської ОТГ, внесли зміни до ряду Програм та бюджету об’єднаної громади на 2020 рік.

Прийнято Бюджетний регламент Гребінківської міської ради, який встановлює порядок складання, розгляду, затвердження, виконання, звітування про виконання бюджету Гребінківської міської територіальної громади, а також визначає порядок складання, розгляду і затвердження прогнозу бюджету.

Наостанок розглянули ряд питань про надання дозволів на розробку документації із землеустрою та про затвердження документацій із землеустрою та інші земельні питання і прийняли рішення про проведення земельних торгів у формі аукціону.

На завершення пленарного засідання, міський голова Віталій Колісніченко подякував депутатам, які за період роботи 7 скликання розглянули багато питань та приймали виважені рішення, плідно працювали у постійних комісіях, брали активну участь в громадському житті та підтримували міського голову у реалізації його ініціатив.


Анонси подій
11 травня 2021 року

Згідно з розпорядженням міського голови № 164 від 11 травня 2021 року, 25 травня 2021 року о 1400 годині в приміщенні міського Будинку культури (м. Гребінка, вул. Євгена Гребінки, 13) відбудеться засідання 9-ї сесії Гребінківської міської ради восьмого скликання.

Актуально
5 травня 2021 року

Інформація про намір встановлення скоригованого розміру внесків та проведення перерахунку за встановлення, заміну та обслуговування вузлів комерційного обліку теплової енергії та їх розподілу між споживачами ОКВПТГ “Лубнитеплоенерго” окремо по кожній будівлі.

29 квітня 2021 року

Повідомлення про оприлюднення Проєктів регуляторних актів – рішення Гребінківської міської ради «Про встановлення ставок єдиного податку для фізичних осіб – підприємців на території Гребінківської міської територіальної громади», «Про встановлення ставок податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки на території Гребінківської міської територіальної громади», «Про встановлення ставок та пільг із сплати земельного податку на 2022 рік».

29 квітня 2021 року

Відділ освіти виконавчого комітету Гребінківської міської ради оголошує конкурс на посаду директора Короваївської ЗОШ І-ІІІ ступенів, директора Кулажинської ЗОШ І-ІІІ ступенів та директора Тарасівської ЗОШ І-ІІІ ступенів. Детальніше на сайті відділу освіти.

Регіональне відділення Фонду державного майна України надає інформацію про об'єкт державної власності, що підлягає приватизації в 2021 році.

15 квітня 2021 року

Рішення виконавчого комітету Гребінківської міської ради "Про закінчення опалювального сезону 2020–2021 року".

30 березня 2021 року

Гребінківська міська рада з метою виконання підпункту 2 пункту 1 Указу Президента України від 22 липня 2019 року №542/2019 «Про заходи щодо протидії рейдерству», інформує мешканців Гребінківської об’єднаної територіальної громади про необхідність перенесення до 2021 року до Державного земельного кадастру відомостей про земельні ділянки, обмеження (обтяження) у їх використанні, зареєстровані до 1 січня 2013 року у Державному реєстрі земель.

11 березня 2021 року

Курс тренінгів “Соціальне підприємництво в сфері обслуговування та харчових технологій” від Полтавського кооперативного коледжу.

5 листопада 2020 року

Відповідно до розпорядження міського голови від 05.11.2020 року 419 «Про перенесення робочих днів в 2021 році»...

30 вересня 2020 року

Повідомлення про оприлюднення проєкту регуляторного акта рішення Гребінківської міської ради Полтавської області «Про затвердження Положення про оренду майна Гребінківської міської об’єднаної територіальної громади та забезпечення відносин у сфері оренди комунального майна».

11 червня 2020 року

Полтавська регіональна філія ДП "Центр ДЗК" інформує...

28 лютого 2020 року

Інформація щодо укладання договорів про надання комунальних послуг у багатоквартирних будинках.

24 лютого 2020 року

ОКВПТГ "Лубнитеплоенерго" надає інформацію про контактні телефони для звернень та графіки прийому громадян керівництвом.

22 жовтня 2019 року

Повідомлення про оприлюднення проекту регуляторного акта рішення виконавчого комітету Гребінківської міської ради «Про затвердження Правил приймання стічних вод до системи централізованого водовідведення міста Гребінка».

Інформація про Гребінківський районний сектор Філії Державної установи "Центр пробації" в Полтавській області.


© 2021 Гребінківська міська рада Powered By AMCMS v5.0 (0.252382 sec.)