28 листопада 2020 року
37400, Полтавська обл., Гребінківський р-н, м. Гребінка, вул. Ярослава Мудрого, буд. 35, e-mail: 13956272@mail.gov.ua
Головне меню
Статистика
зараз на сайті: 1
переглядів: 75
візитів сьогодні: 17
візитів всього: 102897
Погода
Ми в соціальних мережах
Відеопрезентація громади
Кол-центр АТ "Полтаваобленерго"
Корисні посилання
Актуальні гранти
Свята та події
Українське ділове мовлення. Календар свят
Пошук по сайту
 
Відбулося спільне засідання виконавчого комітету та постійних депутатських комісій Гребінківської міської ради
19 жовтня 2020 року 19:05

19 жовтня 2020 року відбулося спільне засідання виконавчого комітету та постійних депутатських комісій Гребінківської міської ради.

Члени виконавчого комітету та постійних комісій міської ради розглянули питання, які стосувалися різних сфер життєдіяльності громади.

Першочергово розглянуто проєкти рішень з питань , які будуть винесені на розгляд 39 позачергової сесії Гребінківської міської ради 7 скликання, яка відбудеться  20 жовтня 2020 року, а саме: про затвердження розпоряджень міського голови про надання матеріальної допомоги відповідно до Програми соціального захисту окремих незахищених категорій населення Гребінківської міської об’єднаної територіальної громади на 2020 рік; про затвердження розпоряджень міського голови про надання матеріальної допомоги відповідно до Програми підтримки породіль у Гребінківській міській об’єднаній територіальній громаді на 2020 рік; про затвердження розпоряджень міського голови про надання матеріальної допомоги відповідно до Програми підтримки військовослужбовців, учасників антитерористичної операції, учасників операції Об’єднаних Сил та членів їх сімей мешканців Гребінківської міської об’єднаної територіальної громади на 2020 рік.

Розглянули та рекомендували винести на затвердження сесії проєкти рішень з питань про виконання бюджету Гребінківської міської об’єднаної територіальної громади за дев’ять місяців 2020 року та про внесення змін до бюджету Гребінківської міської об’єднаної територіальної громади на 2020 рік. 

Обговорювалися питання щодо внесення змін та доповнень до ряду діючих програм, зокрема: про внесення змін до Програми соціально-економічного розвитку Гребінківської міської об’єднаної територіальної громади на 2020 рік; про внесення змін до Програми покращення благоустрою Гребінківської міської об’єднаної територіальної громади на 2020 рік; про внесення змін та доповнень до Програми сприяння організації цивільного захисту населення Гребінківської міської об’єднаної територіальної громади на 2020 рік.

Розглянуто та обговорено проєкти рішень з питань: про затвердження Положення про проведення конкурсу на заміщення вакантних посад педагогічних працівників «Центру професійного розвитку педагогічних працівників Гребінківської міської ради»; про ініціативу щодо безоплатної передачі об’єкту спільної власності територіальних громад Гребінківського району у власність Гребінківської міської об’єднаної територіальної громади; про внесення змін до рішення 37 (позачергової) сесії Гребінківської міської ради від 20.08.2020 р. №1254 «Про створення комунальної установи «Центр професійного розвитку педагогічних працівників Гребінківської міської ради».

Одним з основних розглянуто питання про початок опалювального сезону 2020-2021 років. Прийнято рішення розпочати опалювальний сезон у Гребінківській міській об'єднаній територіальній громаді для підприємств, установ, організацій, у тому числі надавачів послуг з централізованого опалення; для населення, яке проживає в приватних і багатоквартирних  житлових будинках та використовує електричну енергію або природний газ для опалення приміщень з 21 жовтня 2020 року.

Члени виконкому розглянули питання про взяття громадян на квартирний облік.

Розглянуто питання про порушення клопотання про присвоєння почесного звання «Заслужений донор України».

Члени виконкому розглянули питання про наділення повноваженнями складати протоколи про адміністративні правопорушення, передбачені ст. 443 КУпАП «Порушення правил щодо карантину людей». Відповідно до чинного законодавства за порушення карантину настає адміністративна відповідальність за статтею 443 КУпАП у разі порушення правил щодо карантину людей, санітарно-гігієнічних, санітарно-протиепідемічних правил і норм, передбачених «Законом України «Про захист населення від інфекційних хвороб», іншими актами законодавства, а також рішень органів місцевого самоврядування з питань боротьби з інфекційними хворобами.

Розглянуто питання про затвердження зведених кошторисних розрахунків.

З усіх розглянутих питань порядку денного прийнято відповідні рішення.


Анонси подій

Постанова Гребінківської міської територіальної виборчої комісії Лубенського району Полтавської області "Про призначення першої сесії новообраної Гребінківської міської ради Лубенського району Полтавської області".

Актуально

Гребінківська міська рада повідомляє про початок процедури земельних торгів у формі аукціону згідно рішення 40 сесії Гребінківської міської ради сьомого скликання  від 10.11.2020р. №1384.

УВАГА! З 1 жовтня 2020 року розпочато перереєстрацію громадян, які перебувають на квартирному обліку.

1 жовтня 2020 року

Гребінківська міська рада повідомляє про початок процедури громадських слухань містобудівної документації «Генеральний план та план зонування території міста Гребінка Гребінківського району Полтавської області».

Повідомлення про оприлюднення проєкту регуляторного акта рішення Гребінківської міської ради Полтавської області «Про затвердження Положення про оренду майна Гребінківської міської об’єднаної територіальної громади та забезпечення відносин у сфері оренди комунального майна».

ОКВПТГ "Лубнитеплоенерго" доводить до Вашого відому, що рішенням Полтавської обласної ради № 1390 від 28.08.2020 встановлено тарифи на послуги з постачання теплової енергії та постачання гарячої води...

Повідомлення щодо встановлення тарифів для виробничого структурного підрозділу «Кременчуцьке територіальне управління» філії «Центр будівельно-монтажних робіт та експлуатації будівель і споруд» АТ «Українська залізниця».

Постанова Гребінківської міської ТВК Лубенського району Полтавської області від 05.09.2020 року №1

Повідомлення щодо встановлення тарифів для абонентів житлових будинків з будинковими приладами обліку теплової енергії по вулиці Локомотивна м. Гребінка.

Повідомлення щодо встановлення тарифів ТОВ «СХІДТЕПЛОЕНЕРГО».

18 червня 2020 року

Заява про визначення обсягу стратегічної екологічної оцінки проекту документа державного планування місцевого рівня «Генеральний план та план зонування території міста Гребінка Гребінківського району Полтавської області».

Полтавська регіональна філія ДП "Центр ДЗК" інформує...

5 червня 2020 року

Інформація про намір встановлення скоригованого розміру внесків за встановлення, обслуговування та заміну вузлів комерційного обліку теплової енергії та їх розподіл  між споживачами ОКВПТГ "Лубнитеплоенерго" по м.Гребінка.

Інформація щодо укладання договорів про надання комунальних послуг у багатоквартирних будинках.

ОКВПТГ "Лубнитеплоенерго" надає інформацію про контактні телефони для звернень та графіки прийому громадян керівництвом.

Міністерство розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України надало роз’яснення щодо особливості земельної реформи.

Відповідно до розпорядження міського голови від 13.11.2019 року № 350 «Про перенесення робочих днів в 2020 році»...

Повідомлення про оприлюднення проекту регуляторного акта рішення виконавчого комітету Гребінківської міської ради «Про затвердження Правил приймання стічних вод до системи централізованого водовідведення міста Гребінка».

Інформація про Гребінківський районний сектор Філії Державної установи "Центр пробації" в Полтавській області.


© 2020 Гребінківська міська рада Powered By AMCMS v5.0 (0.202983 sec.)