21 жовтня 2020 року
37400, Полтавська обл., Гребінківський р-н, м. Гребінка, вул. Ярослава Мудрого, буд. 35, e-mail: 13956272@mail.gov.ua
Головне меню
Статистика
зараз на сайті: 4
переглядів: 60
візитів сьогодні: 25
візитів всього: 95525
Погода
Ми в соціальних мережах
Відеопрезентація громади
Кол-центр АТ "Полтаваобленерго"
Корисні посилання
Актуальні гранти
Свята та події
Українське ділове мовлення. Календар свят
Пошук по сайту
 
Відбулося засідання виконавчого комітету Гребінківської міської ради
9 жовтня 2020 року 10:53

08 жовтня 2020 року відбулося засідання виконавчого комітету Гребінківської міської ради.

Члени виконавчого комітету міської ради розглянули питання, які стосувалися різних сфер життєдіяльності громади.

Першочергово розглянуто питання про стан готовності суб’єктів господарювання Гребінківської міської об’єднаної територіальної громади до опалювального сезону 2020 – 2021 років. З даного питання заслухали інформацію керівників теплових господарств, комунальних підприємств та закладів освіти і культури Гребінківської міської ОТГ про готовність до роботи в осінньо-зимовий період 2020-2021 років. Так за інформацією ОКВПТГ «Лубнитеплоенерго» з метою своєчасної та якісної підготовки теплового господарства до опалювального сезону 2020-2021 років виконано наступні роботи: проведено гідравлічне випробування теплових мереж протяжністю 3,7 км, що становить 100% від запланованого; на 3 котельнях, які перебувають на балансі ОКВПТГ «Лубнитеплоенерго» в м. Гребінка, проведено поточний ремонт котельного обладнання, проведено повірку контрольно- вимірювальних приладів, заміну електролічильників, що становить 100% від плану. Станом на 01.10.2020 року заборгованість споживачів за теплову енергію по м. Гребінка становить 2765,2 тис. грн., в тому числі:

- населення- 2605, 5 тис. грн.;

- інші споживачі- 6,5 тис. грн.;

- бюджет- 153,2 тис. грн.

Станом на 01.10.2020 року подано 93 заяви до суду про стягнення боргу в сумі 1048,2 тис. грн., передано на примусове стягнення до ВДВС 67 судових наказів на суму 733,4 тис. грн.

За інформацією ВП «Локомотивне депо Гребінка» модульна котельня, теплові мережі, теплові пункти готові до опалювального періоду 2020-2021 років.

За інформацією Гребінківської філії ПАТ «Лубнигаз» виконано ревізії обладнання регуляторних пунктів ГРП, ШРП- 69; виконано ТО запірної арматури на газопроводах та ГРП, ШРП- 62 шт., що складає виконання 100%;

на усіх бюджетних підприємствах встановлені вузли обліку газу з модемами.

Об’єкти соціально-культурної сфери Гребінківської міської ОТГ готові до роботи в осінньо- зимовий період 2020-2021 років. По всіх закладах освіти і культури підписано акти готовності.

Члени виконкому розглянули питання про внесення змін до рішення виконавчого комітету Гребінківської міської ради від 04.12.2019 № 508. З метою забезпечення належного рівня організації харчування учнів у закладах загальної середньої освіти, а також підтримки сімей з дітьми, які потребують особливої соціальної уваги прийнято рішення: забезпечити безоплатним одноразовим харчуванням учнів 1 - 11 класів із числа дітей - сиріт; дітей, позбавлених батьківського піклування; дітей із малозабезпечених сімей, які отримують допомогу відповідно до Закону України “Про державну соціальну допомогу малозабезпеченим сім’ям”; дітей з особливими освітніми потребами, які навчаються у інклюзивних класах закладів загальної середньої освіти; дітей вимушених переселенців з зони антитерористичної операції та операції об’єднаних сил; дітей учасників антитерористичної операції та операції об’єднаних сил; дітей загиблих під час проведення антитерористичної операції та операції об’єднаних сил; дітей учасників бойових дій; дітей з інвалідністю.

Розглянуто питання щодо затвердження Актів обстеження території об'єкту за адресою: м. Гребінка, вул. Миру, 34; про затвердження зведених кошторисних розрахунків; про списання малоцінних необоротних матеріальних активів.

Члени виконкому розглянули питання про погодження розміру плати на послугу користування сауною КЗ «Спортивний комплекс м. Гребінка».

Традиційно розглянуто заяви жителів громади та юридичних осіб.

З усіх розглянутих питань порядку денного прийнято відповідні рішення.


Актуально

УВАГА! З 1 жовтня 2020 року розпочато перереєстрацію громадян, які перебувають на квартирному обліку.

1 жовтня 2020 року

Гребінківська міська рада повідомляє про початок процедури громадських слухань містобудівної документації «Генеральний план та план зонування території міста Гребінка Гребінківського району Полтавської області».

Повідомлення про оприлюднення проєкту регуляторного акта рішення Гребінківської міської ради Полтавської області «Про затвердження Положення про оренду майна Гребінківської міської об’єднаної територіальної громади та забезпечення відносин у сфері оренди комунального майна».

ОКВПТГ "Лубнитеплоенерго" доводить до Вашого відому, що рішенням Полтавської обласної ради № 1390 від 28.08.2020 встановлено тарифи на послуги з постачання теплової енергії та постачання гарячої води...

Повідомлення щодо встановлення тарифів для виробничого структурного підрозділу «Кременчуцьке територіальне управління» філії «Центр будівельно-монтажних робіт та експлуатації будівель і споруд» АТ «Українська залізниця».

Постанова Гребінківської міської ТВК Лубенського району Полтавської області від 05.09.2020 року №1

Повідомлення щодо встановлення тарифів для абонентів житлових будинків з будинковими приладами обліку теплової енергії по вулиці Локомотивна м. Гребінка.

Повідомлення щодо встановлення тарифів ТОВ «СХІДТЕПЛОЕНЕРГО».

18 червня 2020 року

Заява про визначення обсягу стратегічної екологічної оцінки проекту документа державного планування місцевого рівня «Генеральний план та план зонування території міста Гребінка Гребінківського району Полтавської області».

Полтавська регіональна філія ДП "Центр ДЗК" інформує...

5 червня 2020 року

Інформація про намір встановлення скоригованого розміру внесків за встановлення, обслуговування та заміну вузлів комерційного обліку теплової енергії та їх розподіл  між споживачами ОКВПТГ "Лубнитеплоенерго" по м.Гребінка.

Інформація щодо укладання договорів про надання комунальних послуг у багатоквартирних будинках.

ОКВПТГ "Лубнитеплоенерго" надає інформацію про контактні телефони для звернень та графіки прийому громадян керівництвом.

Міністерство розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України надало роз’яснення щодо особливості земельної реформи.

Відповідно до розпорядження міського голови від 13.11.2019 року № 350 «Про перенесення робочих днів в 2020 році»...

Повідомлення про оприлюднення проекту регуляторного акта рішення виконавчого комітету Гребінківської міської ради «Про затвердження Правил приймання стічних вод до системи централізованого водовідведення міста Гребінка».

Інформація про Гребінківський районний сектор Філії Державної установи "Центр пробації" в Полтавській області.


© 2020 Гребінківська міська рада Powered By AMCMS v5.0 (0.204533 sec.)