25 вересня 2020 року
37400, Полтавська обл., Гребінківський р-н, м. Гребінка, вул. Ярослава Мудрого, буд. 35, e-mail: 13956272@mail.gov.ua
Головне меню
Статистика
зараз на сайті: 4
переглядів: 23
візитів сьогодні: 129
візитів всього: 92120
Погода
Ми в соціальних мережах
Відеопрезентація громади
Кол-центр АТ "Полтаваобленерго"
Корисні посилання
Актуальні гранти
Свята та події
Українське ділове мовлення. Календар свят
Пошук по сайту
 
Відбулась щотижнева оперативна нарада
15 вересня 2020 року 14:50

15 вересня відбулась щотижнева оперативна нарада під головуванням міського голови Віталія Колісніченка. Керівники структурних підрозділів міської ради та комунальних підприємств прозвітували про проведену роботу за минулий тиждень та озвучили завдання на наступний тиждень.

Триває підготовка до опалювального сезону 2020-2021. Підписані акти готовності до роботи в опалювальний період у закладах об’єднаної громади. У Спортивному комплексі готові до занять у приміщеннях спортивного залу та манежу.

Розпочато роботи з асфальтування в’їздів до багатоквартирних будинків у місті Гребінка. Вже заасфальтовано в’їзди по вулиці Паркова та Незалежності.

В рамках підготовки до 38 сесії Гребінківської міської ради, що відбудеться 22 вересня, на 16 та 18 вересня заплановані спільні засідання постійних депутатських комісій і виконавчого комітету для розгляду проєктів рішень.

Також в ході наради обговорили стан виконання бюджету; роботу закладів освіти в умовах адаптивного карантину; ремонт доріг; роботу інклюзивно-ресурсного центру.

19 вересня о 10:00 у парку Слави відбудеться мітинг з нагоди Дня визволення Гребінківщини від нацистських загарбників.

За результатами наради були надані доручення відповідальним посадовим особам місцевого самоврядування для відпрацювання в межах своїх повноважень.


Бюджет участі
Актуально

Повідомлення щодо встановлення тарифів для виробничого структурного підрозділу «Кременчуцьке територіальне управління» філії «Центр будівельно-монтажних робіт та експлуатації будівель і споруд» АТ «Українська залізниця».

Постанова Гребінківської міської ТВК Лубенського району Полтавської області від 05.09.2020 року №1

Повідомлення щодо встановлення тарифів для абонентів житлових будинків з будинковими приладами обліку теплової енергії по вулиці Локомотивна м. Гребінка.

Відділ освіти виконавчого комітету Гребінківської міської ради оголошує конкурс на посаду директора КУ «Центр професійного розвитку педагогічних працівників Гребінківської міської ради».

Повідомлення щодо встановлення тарифів ТОВ «СХІДТЕПЛОЕНЕРГО».

Обґрунтування щодо встановлення з 01.10.2020 тарифів на теплову енергію, її виробництво, транспортування, постачання за категоріями споживачів ОКВПТГ «Лубнитеплоенерго».

18 червня 2020 року

Заява про визначення обсягу стратегічної екологічної оцінки проекту документа державного планування місцевого рівня «Генеральний план та план зонування території міста Гребінка Гребінківського району Полтавської області».

Полтавська регіональна філія ДП "Центр ДЗК" інформує...

5 червня 2020 року

Інформація про намір встановлення скоригованого розміру внесків за встановлення, обслуговування та заміну вузлів комерційного обліку теплової енергії та їх розподіл  між споживачами ОКВПТГ "Лубнитеплоенерго" по м.Гребінка.

Інформація щодо укладання договорів про надання комунальних послуг у багатоквартирних будинках.

ОКВПТГ "Лубнитеплоенерго" надає інформацію про контактні телефони для звернень та графіки прийому громадян керівництвом.

Міністерство розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України надало роз’яснення щодо особливості земельної реформи.

Відповідно до розпорядження міського голови від 13.11.2019 року № 350 «Про перенесення робочих днів в 2020 році»...

Повідомлення про оприлюднення проекту регуляторного акта рішення виконавчого комітету Гребінківської міської ради «Про затвердження Правил приймання стічних вод до системи централізованого водовідведення міста Гребінка».

Інформація про Гребінківський районний сектор Філії Державної установи "Центр пробації" в Полтавській області.


© 2020 Гребінківська міська рада Powered By AMCMS v5.0 (0.350922 sec.)