25 вересня 2020 року
37400, Полтавська обл., Гребінківський р-н, м. Гребінка, вул. Ярослава Мудрого, буд. 35, e-mail: 13956272@mail.gov.ua
Головне меню
Статистика
зараз на сайті: 2
переглядів: 33
візитів сьогодні: 144
візитів всього: 92133
Погода
Ми в соціальних мережах
Відеопрезентація громади
Кол-центр АТ "Полтаваобленерго"
Корисні посилання
Актуальні гранти
Свята та події
Українське ділове мовлення. Календар свят
Пошук по сайту
 
Соціальний захист жителів Гребінківської ОТГ
10 серпня 2020 року 14:21

При Гребінківській міській раді продовжують діяти Програми соціального спрямування.

З початку 2020 року до Гребінківської міської ради звернулось 189 жителів Гребінківської ОТГ. Звернення щодо надання матеріальної допомоги на лікування розглянула комісія з питань розгляду заяв щодо призначення матеріальних допомог, до складу якої входять представники соціального захисту, охорони здоров’я, депутати міської ради.

Відповідно до Програми соціального захисту окремих незахищених категорій населення Гребінківської об’єднаної територіальної громади надано матеріальних допомог на лікування в сумі 207 тис. 200 грн., на вирішення соціально-побутових питань - 6 тис. 500 грн. Допомогу на поховання осіб, які не досягли пенсійного віку та на момент смерті не працювали, не зареєстровані в центрі зайнятості як безробітні виплачено в сумі 11 тис. 200 грн.

Відповідно до Програми підтримки військовослужбовців, учасників антитерористичної операції, учасників в операції Об’єднаних Сил та членів їх сімей Гребінківської міської об’єднаної територіальної громади звернулось 13 учасників АТО, ООС, яким надано допомогу на лікування в сумі 5 тис.грн., на вирішення соціально-побутових питань-13 тис. грн.

В січні 2020 року затверджена Програма підтримки породіль у Гребінківській міській територіальній громаді. Відповідно до Програми матеріальну допомогу при народженні дитини отримали 34 сім’ї. Допомога виплачена з бюджету міської об’єднаної територіальної громади в розмірі 170 тис.грн., по 5 тис.грн. на кожну новонароджену дитину.

Взагалі по Програмах соціального захисту з початку 2020 року виплачено 412 тис. 900 грн.


Бюджет участі
Актуально

Повідомлення щодо встановлення тарифів для виробничого структурного підрозділу «Кременчуцьке територіальне управління» філії «Центр будівельно-монтажних робіт та експлуатації будівель і споруд» АТ «Українська залізниця».

Постанова Гребінківської міської ТВК Лубенського району Полтавської області від 05.09.2020 року №1

Повідомлення щодо встановлення тарифів для абонентів житлових будинків з будинковими приладами обліку теплової енергії по вулиці Локомотивна м. Гребінка.

Відділ освіти виконавчого комітету Гребінківської міської ради оголошує конкурс на посаду директора КУ «Центр професійного розвитку педагогічних працівників Гребінківської міської ради».

Повідомлення щодо встановлення тарифів ТОВ «СХІДТЕПЛОЕНЕРГО».

Обґрунтування щодо встановлення з 01.10.2020 тарифів на теплову енергію, її виробництво, транспортування, постачання за категоріями споживачів ОКВПТГ «Лубнитеплоенерго».

18 червня 2020 року

Заява про визначення обсягу стратегічної екологічної оцінки проекту документа державного планування місцевого рівня «Генеральний план та план зонування території міста Гребінка Гребінківського району Полтавської області».

Полтавська регіональна філія ДП "Центр ДЗК" інформує...

5 червня 2020 року

Інформація про намір встановлення скоригованого розміру внесків за встановлення, обслуговування та заміну вузлів комерційного обліку теплової енергії та їх розподіл  між споживачами ОКВПТГ "Лубнитеплоенерго" по м.Гребінка.

Інформація щодо укладання договорів про надання комунальних послуг у багатоквартирних будинках.

ОКВПТГ "Лубнитеплоенерго" надає інформацію про контактні телефони для звернень та графіки прийому громадян керівництвом.

Міністерство розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України надало роз’яснення щодо особливості земельної реформи.

Відповідно до розпорядження міського голови від 13.11.2019 року № 350 «Про перенесення робочих днів в 2020 році»...

Повідомлення про оприлюднення проекту регуляторного акта рішення виконавчого комітету Гребінківської міської ради «Про затвердження Правил приймання стічних вод до системи централізованого водовідведення міста Гребінка».

Інформація про Гребінківський районний сектор Філії Державної установи "Центр пробації" в Полтавській області.


© 2020 Гребінківська міська рада Powered By AMCMS v5.0 (0.253871 sec.)