25 вересня 2020 року
37400, Полтавська обл., Гребінківський р-н, м. Гребінка, вул. Ярослава Мудрого, буд. 35, e-mail: 13956272@mail.gov.ua
Головне меню
Статистика
зараз на сайті: 8
переглядів: 52
візитів сьогодні: 163
візитів всього: 92152
Погода
Ми в соціальних мережах
Відеопрезентація громади
Кол-центр АТ "Полтаваобленерго"
Корисні посилання
Актуальні гранти
Свята та події
Українське ділове мовлення. Календар свят
Пошук по сайту
 
Відбулося засідання виконавчого комітету Гребінківської міської ради
6 серпня 2020 року 11:36

05 серпня 2020 року відбулося засідання виконавчого комітету Гребінківської міської ради . 

На порядок денний було винесено ряд питань, які стосувалися різних сфер життєдіяльності громади.

Першочергово розглянуто питання про стан підготовки суб'єктів господарювання Гребінківської ОТГ до опалювального сезону 2020-2021 років.

Про готовність до роботи в осінньо-зимовий період 2020-2021 рр.  прозвітували ОКВПТГ «Лубнитеплоенерго».

Так на балансі ОКВПТГ «Лубнитеплоенерго» в м. Гребінка перебуває 3 котельні та 3,7 км в 2-х трубному обчисленні теплових мереж. Основним напрямком господарської діяльності підприємства є виробництво, транспортування та постачання теплової енергії.

В ході підготовки до опалювального періоду станом на 05.08.2020 року виконано наступні роботи:

- проведено гідравлічне випробування теплових мереж протяжністю 2,2 км, що становить 59% від запланованого;

- на двох котельнях проведено гідравлічне випробування 7 котлів, поточний ремонт котельного обладнання, проведено повірку контрольно- вимірювальних приладів, заміну електролічильників, що становить 67% від плану.

Підприємство не має заборгованості за водопостачання. Разом з тим заборгованість по підприємству перед НАК « Нафтогаз України» за використаний природній газ станом на 01.07.2020 року становить 49222,5 тис. грн. та за спожиту електроенергію станом на 01.07.2020 року заборгованість складає 06, тис. грн.

Станом на 01.07.2020 року заборгованість споживачів за теплову енергію по м. Гребінка становить 3444,3 тис. грн., в тому числі:

- населення- 3277, 7 тис. грн.;

- інші споживачі- 13,4 тис. грн.;

- бюджет- 153,2 тис. грн.

ТОВ «СХІДТЕПЛОЕНЕРГО» проінформували, що тривають підготовчі роботи щодо опалювального періоду.

Соціальна котельня Локомотивного депо Гребінка представляє собою транспортабельну модульну котельню ТКМУ-960, в якій розміщено 8-м модулів нагріву МН120еко «Бернард». Дана котельня забезпечує теплопостачання 5-м будинкам житлового сектору по вул. Локомотивна, 16, 16а,16б,18,28б. При підготовці до опалювального періоду плануються наступні роботи: гідравлічне випробування зовнішніх теплових мереж; ревізія запірної арматури; промивка теплообмінників від накипу; держповірка вузла обліку газу.

Про готовність до роботи в осінньо- зимовий період 2020-2021 років проінформував «Гребінківський комбінат комунальних підприємств». Так станом на 01.08.2020 року по житловому фонду  виконано  наступні роботи: проведено ремонт системи опалення у вузлі управління по вул. Полтавська,3; проведено ремонт дахів на житлових будинках за адресами: вул. Паркова,21, вул. Паркова,13, вул. Магістральна, 124, вул. Незалежності, 14, провул. Сільськогосподарський, 1а; проведено заміну ділянок системи каналізації по житлових будинках по вул. Миру,35,вул. Незалежності, 9а, вул. Паркова,17; частково проведено ревізію засувок на системах опалення; проведено ремонт вуличних водогонів на магістралях по вул. Пушкіна, вул. Магістральна, вул. Історична, вул. Євгена Гребінки, пров. Оржицький. На даний час проводяться роботи з обслуговування димових та вентиляційних каналів із складанням відповідних актів та ( за можливістю) ревізія запірної арматури на стояках та магістралях системи опалення житлового фонду.

За інформацією Гребінківської дільниці ПАТ «Лубнигаз» виконано заміну газового обладнання шафового газорегуляторного пункту у кількості 1 шт. по вул. Польова м. Гребінка. Планується проведення ревізії обладнання регуляторних пунктів в кількості 51, виконано - 41 ревізія; проведено ТО запірної арматури на газопроводах та ГРП, ШРП-42 шт., планується-62; на усіх бюджетних підприємствах встановлені вузли обліку газу з модемами; планується виконання сезонного регулювання всіх станцій катодного захисту.

Заклади культури та освіти Гребінківської міської ОТГ провели ряд заходів щодо підготовки до роботи в осінньо-зимовий період 2020-2021 років. Виконується ревізія запірної та регулювальної арматури, виконано заходи щодо енергозбереження об’єктів теплопостачання, проводиться повірка приладів обліку теплової енергії, за якими здійснюються комерційні розрахунки. Продовжується робота по створенню необхідних запасів твердого палива у сільські установи культури.

Дано доручення до 15.09.2020 року завершити виконання плану заходів щодо підготовки суб'єктів господарювання Гребінківської ОТГ до опалювального сезону 2020-2021 років.

Члени виконавчого комітету міської ради розглянули питання: про затвердження протоколу комісії з визначення переможців огляду – конкурсу на кращий благоустрій територій підприємств, установ, організацій, багатоквартирних будинків та будинків приватного сектору Гребінківської міської об'єднаної територіальної громади.

Розглянуто питання про встановлення тарифу на послугу з постачання теплової енергії ТОВ «СХІДТЕПЛОЕНЕРГО» та прийнято рішення: встановити ТОВ «СХІДТЕПЛОЕНЕРГО» тариф на послугу з постачання теплової енергії, вироблену з використанням природного газу, для потреб установ та організацій, що фінансуються з державного та місцевого бюджету: - за 1 Гкал - 3018,83 грн (без ПДВ); встановити тариф на послугу з постачання теплової енергії, що виробляється на установках з використанням альтернативних джерел енергії для потреб установ та організацій, що фінансуються з державного та місцевого бюджету на рівні 90% від тарифу на послугу з постачання теплової енергії. вироблену з використанням природного газу: - за 1 Гкал – 2716,95 грн (без ПДВ).

Члени виконкому розглянули питання про затвердження зведених кошторисних розрахунків.

Традиційно розглянуто заяви жителів громади та юридичних осіб.

З усіх розглянутих питань порядку денного прийнято відповідні рішення.


Бюджет участі
Актуально

Повідомлення щодо встановлення тарифів для виробничого структурного підрозділу «Кременчуцьке територіальне управління» філії «Центр будівельно-монтажних робіт та експлуатації будівель і споруд» АТ «Українська залізниця».

Постанова Гребінківської міської ТВК Лубенського району Полтавської області від 05.09.2020 року №1

Повідомлення щодо встановлення тарифів для абонентів житлових будинків з будинковими приладами обліку теплової енергії по вулиці Локомотивна м. Гребінка.

Відділ освіти виконавчого комітету Гребінківської міської ради оголошує конкурс на посаду директора КУ «Центр професійного розвитку педагогічних працівників Гребінківської міської ради».

Повідомлення щодо встановлення тарифів ТОВ «СХІДТЕПЛОЕНЕРГО».

Обґрунтування щодо встановлення з 01.10.2020 тарифів на теплову енергію, її виробництво, транспортування, постачання за категоріями споживачів ОКВПТГ «Лубнитеплоенерго».

18 червня 2020 року

Заява про визначення обсягу стратегічної екологічної оцінки проекту документа державного планування місцевого рівня «Генеральний план та план зонування території міста Гребінка Гребінківського району Полтавської області».

Полтавська регіональна філія ДП "Центр ДЗК" інформує...

5 червня 2020 року

Інформація про намір встановлення скоригованого розміру внесків за встановлення, обслуговування та заміну вузлів комерційного обліку теплової енергії та їх розподіл  між споживачами ОКВПТГ "Лубнитеплоенерго" по м.Гребінка.

Інформація щодо укладання договорів про надання комунальних послуг у багатоквартирних будинках.

ОКВПТГ "Лубнитеплоенерго" надає інформацію про контактні телефони для звернень та графіки прийому громадян керівництвом.

Міністерство розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України надало роз’яснення щодо особливості земельної реформи.

Відповідно до розпорядження міського голови від 13.11.2019 року № 350 «Про перенесення робочих днів в 2020 році»...

Повідомлення про оприлюднення проекту регуляторного акта рішення виконавчого комітету Гребінківської міської ради «Про затвердження Правил приймання стічних вод до системи централізованого водовідведення міста Гребінка».

Інформація про Гребінківський районний сектор Філії Державної установи "Центр пробації" в Полтавській області.


© 2020 Гребінківська міська рада Powered By AMCMS v5.0 (0.192194 sec.)