2 липня 2020 року
37400, Полтавська обл., Гребінківський р-н, м. Гребінка, вул. Ярослава Мудрого, буд. 35, e-mail: 13956272@mail.gov.ua
Головне меню
Статистика
зараз на сайті: 1
переглядів: 53
візитів сьогодні: 138
візитів всього: 77903
Погода
Ми в соціальних мережах
Відеопрезентація громади
Кол-центр АТ "Полтаваобленерго"
Корисні посилання
Актуальні гранти
Свята та події
Українське ділове мовлення. Календар свят
Пошук по сайту
 
Відбулася 35 сесія Гребінківської міської ради
24 червня 2020 року 15:07

23 червня 2020 року міський голова Віталій Колісніченко провів пленарне засідання чергової 35 сесії міської ради сьомого скликання. У засіданні взяли участь 19  депутатів, розглянули 36 питань порядку денного, які попередньо розглядалися на засіданнях постійних депутатських комісій.  Задля дотримання карантинних заходів сесія відбулася у глядацькій залі міського будинку культури.

Рішенням сесії встановлено місцеві податки і збори на 2021 рік. Проєкти винесені на розгляд сесії були попередньо погоджені з державною регуляторною службою та розглянуті на громадських слуханнях та на  спільному засіданні депутатських комісій та виконкому. Податок на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки, встановлено на рівні 0,25% від мінімальної заробітної плати за 1кв.м. Ставки єдиного податку:

для І групи платників податку – від 4% до 10% від розміру прожиткового мінімуму для працездатних осіб на 01.01 податкового року (залежно від виду господарської діяльності);

для ІІ групи платників податку - від 2% до 15% розміру мінімальної заробітної плати на 01.01 податкового року (залежно від виду господарської діяльності).

Ставки земельного податку встановлені на рівні від 0,03% до 3% від нормативно-грошової оцінки, залежно від виду земельної ділянки, та від 0,1% до 5% від нормативно-грошової оцінки одиниці площі ріллі по області, якщо нормативно-грошова оцінка не проведена.

Далі затвердили розпорядження міського голови про надання матеріальних допомог відповідно до Програм, що діють на території Гребінківської об’єднаної громади. Зокрема надано матеріальні допомоги на лікування, при народженні дитини та для вирішення соціально-побутових умов учасникам АТО та ООС. Загалом за 6 місяців поточного року з бюджету об’єднаної громади виплачено понад 220 тисяч гривень для лікування тяжкохворих мешканців громади. Також 140 тисяч гривень (по 5 тисяч гривень на кожну новонароджену дитину) отримали батьки дітей.

Також затверджено ряд змін до програм та до бюджету Гребінківської міської об’єднаної громади на 2020 рік. На співфінансування придбання обладнання для харчоблоків закладів середньої освіти та техніки і меблів для Нової української школи з бюджету ОТГ виділено 10% від їх вартості. Також виділено 200 тисяч гривень на придбання будівельних матеріалів для проведення поточних ремонтів класних кімнат закладів освіти. Також направлено 850 тисяч гривень на утримання Гребінківського територіального центру обслуговування населення.

Рішенням сесії затверджено Порядок встановлення та демонтажу пам’ятних знаків, меморіальних та інформаційних дощок на території Гребінківської ОТГ. Порядок розроблено  з метою увічнення пам’яті видатних осіб України та світу і вшанування визначних історичних подій, що відбулися на території населених пунктів громади, підвищення їхньої туристичної привабливості, формування та збереження його історико- культурного середовища, інформування гостей та мешканців про історію громади. Цей Порядок визначає:

- критерії, що є підставами для встановлення пам’ятних знаків, меморіальних та інформаційних дощок;

 - порядок розгляду клопотань та ухвалення рішень щодо встановлення пам’ятних знаків, меморіальних та інформаційних дощок;

- правила встановлення і збереження меморіальних та інформаційних дощок;

- порядок обліку пам’ятних знаків, меморіальних та інформаційних дощок та відповідальність за їх стан;

- порядок демонтажу пам’ятних знаків, меморіальних та інформаційних дощок.

Розглянули блок земельних питань, та прийняли по них відповідні рішення, затвердили 2 детальних плани територій.

В ході пленарного засідання депутати підняли ряд актуальних питань життєдіяльності об’єднаної громади та шукали шляхи вирішення цих питань. Зокрема підняли питання платних аналізів, що проводяться у медичних закладах Центральній районній лікарні та Центрі ПМСД, адже відповідно до медичної реформи плата за аналізи повинна відшкодовуватися з Національної служби здоров’я. На частину запитань надав відповіді присутній на сесії директор КНП «Гребінківська районна центральна лікарня» Віктор Кривошея, який є депутатом міської ради. Після обговорення міський голова Віталій Колісніченко запропонував направити звернення до засновника цих медичних закладів Гребінківської районної ради для надання роз’яснень з цього приводу.

Після розгляду питань порядку денного міський голова Віталій Колісніченко подякував депутатам за роботу та привітав всіх присутніх колишніх і нинішніх державних службовців з Днем державної служби та вручив депутатам, які перебувають на державній службі квіти. 


Актуально
22 червня 2020 року

Гребінківська міська рада оголошує конкурс на заміщення вакантних посад посадових осіб відділу комунального господарства, транспорту та благоустрою виконавчого комітету Гребінківської міської ради (підстава: Розпорядження міського голови №146-K від 22.06.2020р.).

18 червня 2020 року

Заява про визначення обсягу стратегічної екологічної оцінки проекту документа державного планування місцевого рівня «Генеральний план та план зонування території міста Гребінка Гребінківського району Полтавської області».

Полтавська регіональна філія ДП "Центр ДЗК" інформує...

10 червня 2020 року

Оголошення про проведення конкурсу щодо визначення виконавця послуг з вивезення твердих побутових відходів в Гребінківській ОТГ.

5 червня 2020 року

Інформація про намір встановлення скоригованого розміру внесків за встановлення, обслуговування та заміну вузлів комерційного обліку теплової енергії та їх розподіл  між споживачами ОКВПТГ "Лубнитеплоенерго" по м.Гребінка.

27 травня 2020 року

Повідомлення про намір ТОВ "СХІДТЕПЛОЕНЕРГО" здійснити зміну діючого тарифу на послугу з постачання теплової енергії.

Повідомлення для споживачів вул. Локомотивна м. Гребінка.

31 сесією Гребінківської міської ради VII скликання прийнято рішення від 27.02 2020 № 1070 щодо розробки Генерального плану м. Гребінка...

Інформація щодо укладання договорів про надання комунальних послуг у багатоквартирних будинках.

ОКВПТГ "Лубнитеплоенерго" надає інформацію про контактні телефони для звернень та графіки прийому громадян керівництвом.

Міністерство розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України надало роз’яснення щодо особливості земельної реформи.

Відповідно до розпорядження міського голови від 13.11.2019 року № 350 «Про перенесення робочих днів в 2020 році»...

Повідомлення про оприлюднення проекту регуляторного акта рішення виконавчого комітету Гребінківської міської ради «Про затвердження Правил приймання стічних вод до системи централізованого водовідведення міста Гребінка».

Інформація про Гребінківський районний сектор Філії Державної установи "Центр пробації" в Полтавській області.


© 2020 Гребінківська міська рада Powered By AMCMS v5.0 (0.143128 sec.)