4 квітня 2020 року
37400, Полтавська обл., Гребінківський р-н, м. Гребінка, вул. Ярослава Мудрого, буд. 35, e-mail: 13956272@mail.gov.ua
Головне меню
Статистика
зараз на сайті: 1
переглядів: 57
візитів сьогодні: 35
візитів всього: 67866
Погода
Ми в соціальних мережах
Відеопрезентація громади
Кол-центр АТ "Полтаваобленерго"
Корисні посилання
Актуальні гранти
Свята та події
Українське ділове мовлення. Календар свят
Для проведення профілактичних заходів запобігання поширення корнавірусу на території Гребінківської об’єднаної громади з бюджету ОТГ виділили 242 тисячі гривень
19 березня 2020 року 15:40

19 березня відбулася позачергова сесія міської ради. Депутати внесли зміни до міської Програми сприяння організації цивільного захисту населення Гребінківської міської об’єднаної територіальної громади на 2020 рік. Фінансування Програми збільшили з 200 тисяч гривень до 442 тисяч гривень, а саме 242 тисячі гривень спрямовані - на заходи для проведення профілактичних заходів запобігання поширення корнавірусу на території Гребінківської міської об’єднаної територіальної громади.

Кошти в розмірі 196 тисяч 250 гривень будуть спрямованя на придбання засобів медичного призначення, засобів захисту та дезінфекції, необхідних для подолання та попередження коронавірусу (маски одноразові, хлоровмісні дезрозчини, костюми захисні противірусні, рукавички одноразові, захисні окуляри), в тому числі:

кошти в сумі 30 тисяч гривень виділили для комунального некомерційного підприємства «Гребінківська центральна районна лікарня» на потреби за запитом медичного закладу;

кошти в сумі 33 тисячі гривень виділили для комунального некомерційного підприємства «Гребінківський центр первинної медико-санітарної допомоги» на потреби за запитом медичного закладу;

кошти в сумі 10 тисяч гривень виділили для Гребінківського районного територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Полтавської області за запитом;

кошти в сумі 56 тисяч 250 гривень виділили для Гребінківського комбінату комунальних підприємств за запитом підприємства.

Решта сума коштів 67 тисяч гривень були розподілені між галузями Гребінківської міської ради.

Також  кошти в сумі 45 тисяч 750 гривень, були виділені з бюджету міської ради, на виплату заохочувальних виплат працівникам, задіяним в  проведенні профілактичних заходів запобігання поширення на території Гребінківської міської об’єднаної територіальної громади гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2, Гребінківського комбінату комунальних підприємств за запитом.


Анонси подій

Згідно з розпорядженням міського голови №126 від 30 березня  2020 року, 10 квітня 2020 року о 1400 годині в приміщенні міської ради (вул. Ярослава Мудрого, 35) скликається  33 сесія Гребінківської міської ради сьомого скликання.

Актуально

Виконавчим комітетом Гребінківської міської ради розробляються проект «Детальний план території, обмеженої провулком Пирятинським та залізничними коліями в м. Гребінка Полтавської області для визначення можливості реконструкції елеватору» та  проект «Детальний план території земельної ділянки по вул.Свободи,89 в м. Гребінка Полтавської області».

31 сесією Гребінківської міської ради VII скликання прийнято рішення від 27.02 2020 № 1068 щодо розробки детального плану...

Гребінківська міська рада оголошує конкурс на заміщення вакантних посад посадових осіб відділу комунального господарства, транспорту та благоустрою виконавчого комітету Гребінківської міської ради (підстава: Розпорядження міського голови №39-K від 02.03.2020р.).

 

ПРИЗУПИНЕНО (Розпорядження міського голови №63-K від 18.03.2020р.).

Інформація щодо укладання договорів про надання комунальних послуг у багатоквартирних будинках.

Повідомлення для споживачів вул. Локомотивна м. Гребінка.

ОКВПТГ "Лубнитеплоенерго" надає інформацію про контактні телефони для звернень та графіки прийому громадян керівництвом.

Міністерство розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України надало роз’яснення щодо особливості земельної реформи.

Оголошення про проведення місцевого відкритого архітектурного конкурсу на кращий концептуальний проект облаштування громадського простору парку на території кварталу, обмеженого вулицями Паркова та Гоголя в с. Слободо-Петрівка Гребінківського району Полтавської області  із встановленням пам’ятного знаку.

Відповідно до розпорядження міського голови від 13.11.2019 року № 350 «Про перенесення робочих днів в 2020 році»...

Повідомлення про оприлюднення проекту регуляторного акта рішення виконавчого комітету Гребінківської міської ради «Про затвердження Правил приймання стічних вод до системи централізованого водовідведення міста Гребінка».

Правила безпеки громадян на залізничному транспорті України.

Інформація про Гребінківський районний сектор Філії Державної установи "Центр пробації" в Полтавській області.


© 2020 Гребінківська міська рада Powered By AMCMS v5.0 (0.146337 sec.)