18 вересня 2020 року
37400, Полтавська обл., Гребінківський р-н, м. Гребінка, вул. Ярослава Мудрого, буд. 35, e-mail: 13956272@mail.gov.ua
Головне меню
Статистика
зараз на сайті: 1
переглядів: 69
візитів сьогодні: 237
візитів всього: 90724
Погода
Ми в соціальних мережах
Відеопрезентація громади
Кол-центр АТ "Полтаваобленерго"
Корисні посилання
Актуальні гранти
Свята та події
Українське ділове мовлення. Календар свят
Пошук по сайту
 
Для проведення профілактичних заходів запобігання поширення корнавірусу на території Гребінківської об’єднаної громади з бюджету ОТГ виділили 242 тисячі гривень
19 березня 2020 року 15:40

19 березня відбулася позачергова сесія міської ради. Депутати внесли зміни до міської Програми сприяння організації цивільного захисту населення Гребінківської міської об’єднаної територіальної громади на 2020 рік. Фінансування Програми збільшили з 200 тисяч гривень до 442 тисяч гривень, а саме 242 тисячі гривень спрямовані - на заходи для проведення профілактичних заходів запобігання поширення корнавірусу на території Гребінківської міської об’єднаної територіальної громади.

Кошти в розмірі 196 тисяч 250 гривень будуть спрямованя на придбання засобів медичного призначення, засобів захисту та дезінфекції, необхідних для подолання та попередження коронавірусу (маски одноразові, хлоровмісні дезрозчини, костюми захисні противірусні, рукавички одноразові, захисні окуляри), в тому числі:

кошти в сумі 30 тисяч гривень виділили для комунального некомерційного підприємства «Гребінківська центральна районна лікарня» на потреби за запитом медичного закладу;

кошти в сумі 33 тисячі гривень виділили для комунального некомерційного підприємства «Гребінківський центр первинної медико-санітарної допомоги» на потреби за запитом медичного закладу;

кошти в сумі 10 тисяч гривень виділили для Гребінківського районного територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Полтавської області за запитом;

кошти в сумі 56 тисяч 250 гривень виділили для Гребінківського комбінату комунальних підприємств за запитом підприємства.

Решта сума коштів 67 тисяч гривень були розподілені між галузями Гребінківської міської ради.

Також  кошти в сумі 45 тисяч 750 гривень, були виділені з бюджету міської ради, на виплату заохочувальних виплат працівникам, задіяним в  проведенні профілактичних заходів запобігання поширення на території Гребінківської міської об’єднаної територіальної громади гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2, Гребінківського комбінату комунальних підприємств за запитом.


Анонси подій
7 вересня 2020 року

Згідно з розпорядженням міського голови № 313 від 07 вересня  2020 року, 22 вересня 2020 року о 1400 годині в приміщенні міського Будинку культури (м. Гребінка, вул. Євгена Гребінки, 13) скликається  38 сесія Гребінківської міської ради сьомого скликання.

Актуально

Постанова Гребінківської міської ТВК Лубенського району Полтавської області від 05.09.2020 року №1

Повідомлення щодо встановлення тарифів для абонентів житлових будинків з будинковими приладами обліку теплової енергії по вулиці Локомотивна м. Гребінка.

Відділ освіти виконавчого комітету Гребінківської міської ради оголошує конкурс на посаду директора КУ «Центр професійного розвитку педагогічних працівників Гребінківської міської ради».

Інформація про намір зміни тарифу на послугу  з постачання теплової енергії ВСП «Кременчуцьке територіальне управління» філії «БМЕС» АТ «Укрзалізниця».

Повідомлення щодо встановлення тарифів ТОВ «СХІДТЕПЛОЕНЕРГО».

Обґрунтування щодо встановлення з 01.10.2020 тарифів на теплову енергію, її виробництво, транспортування, постачання за категоріями споживачів ОКВПТГ «Лубнитеплоенерго».

18 червня 2020 року

Заява про визначення обсягу стратегічної екологічної оцінки проекту документа державного планування місцевого рівня «Генеральний план та план зонування території міста Гребінка Гребінківського району Полтавської області».

Полтавська регіональна філія ДП "Центр ДЗК" інформує...

5 червня 2020 року

Інформація про намір встановлення скоригованого розміру внесків за встановлення, обслуговування та заміну вузлів комерційного обліку теплової енергії та їх розподіл  між споживачами ОКВПТГ "Лубнитеплоенерго" по м.Гребінка.

Інформація щодо укладання договорів про надання комунальних послуг у багатоквартирних будинках.

ОКВПТГ "Лубнитеплоенерго" надає інформацію про контактні телефони для звернень та графіки прийому громадян керівництвом.

Міністерство розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України надало роз’яснення щодо особливості земельної реформи.

Відповідно до розпорядження міського голови від 13.11.2019 року № 350 «Про перенесення робочих днів в 2020 році»...

Повідомлення про оприлюднення проекту регуляторного акта рішення виконавчого комітету Гребінківської міської ради «Про затвердження Правил приймання стічних вод до системи централізованого водовідведення міста Гребінка».

Інформація про Гребінківський районний сектор Філії Державної установи "Центр пробації" в Полтавській області.


© 2020 Гребінківська міська рада Powered By AMCMS v5.0 (0.265307 sec.)