18 вересня 2020 року
37400, Полтавська обл., Гребінківський р-н, м. Гребінка, вул. Ярослава Мудрого, буд. 35, e-mail: 13956272@mail.gov.ua
Головне меню
Статистика
зараз на сайті: 1
переглядів: 61
візитів сьогодні: 237
візитів всього: 90724
Погода
Ми в соціальних мережах
Відеопрезентація громади
Кол-центр АТ "Полтаваобленерго"
Корисні посилання
Актуальні гранти
Свята та події
Українське ділове мовлення. Календар свят
Пошук по сайту
 
Відбулось засідання виконавчого комітету у зв’язку з ситуацією щодо коронавірусу
17 березня 2020 року 14:16

16 березня п.р. в міській раді відбулось засідання виконавчого комітету Гребінківської міської ради у зв’язку з ситуацією щодо коронавірусу. Провів засідання міський голова Колісніченко В.І. У засіданні взяли участь заступники міського голови, керівники виконавчих органів ради,  а також за запрошенням міського голови: голова райдержадміністрації Князєв О.В., голова районної ради Зінченко В.М., директори комунальних некомерційних підприємств охорони здоров’я, представники служби надзвичайних ситуацій, правоохоронних органів, держспоживслужби, комунальних установ, начальник станції Гребінка. Прийнято рішення щодо обмежувальних заходів щодо запобігання та протидії поширення коронавірусу. До відома мешканців громади публікуємо рішення виконавчого комітету та звертаємо увагу, що з метою запобігання поширенню коронавірусу, оголошено карантин в начальних закладах, заборонено проведення масових заходів, призупинено роботу бібліотек, спортивного комплексу, а також тимчасово призупинено прийом громадян у міській раді, в обмеженому режимі працює центр надання адміністративних послуг тощо. Прохання до жителів громади протягом дії карантину звертатися до ЦНАПу лише в разі крайньої необхідності. А також по можливості обмежити перебування в громадських місцях, неухильно дотримуватись рішень уряду та Верховної ради України щодо обмежень та профілактики поширення коронавірусу. Під час засідання було домовлено проводити в разі необхідності щоденні екстрені засідання робочої групи. З рішенням виконкому можна ознайомитися за посиланням.


Анонси подій
7 вересня 2020 року

Згідно з розпорядженням міського голови № 313 від 07 вересня  2020 року, 22 вересня 2020 року о 1400 годині в приміщенні міського Будинку культури (м. Гребінка, вул. Євгена Гребінки, 13) скликається  38 сесія Гребінківської міської ради сьомого скликання.

Актуально

Постанова Гребінківської міської ТВК Лубенського району Полтавської області від 05.09.2020 року №1

Повідомлення щодо встановлення тарифів для абонентів житлових будинків з будинковими приладами обліку теплової енергії по вулиці Локомотивна м. Гребінка.

Відділ освіти виконавчого комітету Гребінківської міської ради оголошує конкурс на посаду директора КУ «Центр професійного розвитку педагогічних працівників Гребінківської міської ради».

Інформація про намір зміни тарифу на послугу  з постачання теплової енергії ВСП «Кременчуцьке територіальне управління» філії «БМЕС» АТ «Укрзалізниця».

Повідомлення щодо встановлення тарифів ТОВ «СХІДТЕПЛОЕНЕРГО».

Обґрунтування щодо встановлення з 01.10.2020 тарифів на теплову енергію, її виробництво, транспортування, постачання за категоріями споживачів ОКВПТГ «Лубнитеплоенерго».

18 червня 2020 року

Заява про визначення обсягу стратегічної екологічної оцінки проекту документа державного планування місцевого рівня «Генеральний план та план зонування території міста Гребінка Гребінківського району Полтавської області».

Полтавська регіональна філія ДП "Центр ДЗК" інформує...

5 червня 2020 року

Інформація про намір встановлення скоригованого розміру внесків за встановлення, обслуговування та заміну вузлів комерційного обліку теплової енергії та їх розподіл  між споживачами ОКВПТГ "Лубнитеплоенерго" по м.Гребінка.

Інформація щодо укладання договорів про надання комунальних послуг у багатоквартирних будинках.

ОКВПТГ "Лубнитеплоенерго" надає інформацію про контактні телефони для звернень та графіки прийому громадян керівництвом.

Міністерство розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України надало роз’яснення щодо особливості земельної реформи.

Відповідно до розпорядження міського голови від 13.11.2019 року № 350 «Про перенесення робочих днів в 2020 році»...

Повідомлення про оприлюднення проекту регуляторного акта рішення виконавчого комітету Гребінківської міської ради «Про затвердження Правил приймання стічних вод до системи централізованого водовідведення міста Гребінка».

Інформація про Гребінківський районний сектор Філії Державної установи "Центр пробації" в Полтавській області.


© 2020 Гребінківська міська рада Powered By AMCMS v5.0 (0.266744 sec.)