4 квітня 2020 року
37400, Полтавська обл., Гребінківський р-н, м. Гребінка, вул. Ярослава Мудрого, буд. 35, e-mail: 13956272@mail.gov.ua
Головне меню
Статистика
зараз на сайті: 1
переглядів: 58
візитів сьогодні: 33
візитів всього: 67865
Погода
Ми в соціальних мережах
Відеопрезентація громади
Кол-центр АТ "Полтаваобленерго"
Корисні посилання
Актуальні гранти
Свята та події
Українське ділове мовлення. Календар свят
Відбулось засідання виконавчого комітету у зв’язку з ситуацією щодо коронавірусу
17 березня 2020 року 14:16

16 березня п.р. в міській раді відбулось засідання виконавчого комітету Гребінківської міської ради у зв’язку з ситуацією щодо коронавірусу. Провів засідання міський голова Колісніченко В.І. У засіданні взяли участь заступники міського голови, керівники виконавчих органів ради,  а також за запрошенням міського голови: голова райдержадміністрації Князєв О.В., голова районної ради Зінченко В.М., директори комунальних некомерційних підприємств охорони здоров’я, представники служби надзвичайних ситуацій, правоохоронних органів, держспоживслужби, комунальних установ, начальник станції Гребінка. Прийнято рішення щодо обмежувальних заходів щодо запобігання та протидії поширення коронавірусу. До відома мешканців громади публікуємо рішення виконавчого комітету та звертаємо увагу, що з метою запобігання поширенню коронавірусу, оголошено карантин в начальних закладах, заборонено проведення масових заходів, призупинено роботу бібліотек, спортивного комплексу, а також тимчасово призупинено прийом громадян у міській раді, в обмеженому режимі працює центр надання адміністративних послуг тощо. Прохання до жителів громади протягом дії карантину звертатися до ЦНАПу лише в разі крайньої необхідності. А також по можливості обмежити перебування в громадських місцях, неухильно дотримуватись рішень уряду та Верховної ради України щодо обмежень та профілактики поширення коронавірусу. Під час засідання було домовлено проводити в разі необхідності щоденні екстрені засідання робочої групи. З рішенням виконкому можна ознайомитися за посиланням.


Анонси подій

Згідно з розпорядженням міського голови №126 від 30 березня  2020 року, 10 квітня 2020 року о 1400 годині в приміщенні міської ради (вул. Ярослава Мудрого, 35) скликається  33 сесія Гребінківської міської ради сьомого скликання.

Актуально

Виконавчим комітетом Гребінківської міської ради розробляються проект «Детальний план території, обмеженої провулком Пирятинським та залізничними коліями в м. Гребінка Полтавської області для визначення можливості реконструкції елеватору» та  проект «Детальний план території земельної ділянки по вул.Свободи,89 в м. Гребінка Полтавської області».

31 сесією Гребінківської міської ради VII скликання прийнято рішення від 27.02 2020 № 1068 щодо розробки детального плану...

Гребінківська міська рада оголошує конкурс на заміщення вакантних посад посадових осіб відділу комунального господарства, транспорту та благоустрою виконавчого комітету Гребінківської міської ради (підстава: Розпорядження міського голови №39-K від 02.03.2020р.).

 

ПРИЗУПИНЕНО (Розпорядження міського голови №63-K від 18.03.2020р.).

Інформація щодо укладання договорів про надання комунальних послуг у багатоквартирних будинках.

Повідомлення для споживачів вул. Локомотивна м. Гребінка.

ОКВПТГ "Лубнитеплоенерго" надає інформацію про контактні телефони для звернень та графіки прийому громадян керівництвом.

Міністерство розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України надало роз’яснення щодо особливості земельної реформи.

Оголошення про проведення місцевого відкритого архітектурного конкурсу на кращий концептуальний проект облаштування громадського простору парку на території кварталу, обмеженого вулицями Паркова та Гоголя в с. Слободо-Петрівка Гребінківського району Полтавської області  із встановленням пам’ятного знаку.

Відповідно до розпорядження міського голови від 13.11.2019 року № 350 «Про перенесення робочих днів в 2020 році»...

Повідомлення про оприлюднення проекту регуляторного акта рішення виконавчого комітету Гребінківської міської ради «Про затвердження Правил приймання стічних вод до системи централізованого водовідведення міста Гребінка».

Правила безпеки громадян на залізничному транспорті України.

Інформація про Гребінківський районний сектор Філії Державної установи "Центр пробації" в Полтавській області.


© 2020 Гребінківська міська рада Powered By AMCMS v5.0 (0.154417 sec.)