4 липня 2020 року
37400, Полтавська обл., Гребінківський р-н, м. Гребінка, вул. Ярослава Мудрого, буд. 35, e-mail: 13956272@mail.gov.ua
Головне меню
Статистика
зараз на сайті: 3
переглядів: 25
візитів сьогодні: 216
візитів всього: 78162
Погода
Ми в соціальних мережах
Відеопрезентація громади
Кол-центр АТ "Полтаваобленерго"
Корисні посилання
Актуальні гранти
Свята та події
Українське ділове мовлення. Календар свят
Пошук по сайту
 
Не будьмо байдужими!
3 лютого 2020 року 10:44

Трагедія, яка трапилась у Дрогобичі в ніч з 27 на 28 серпня, сколихнула не лише Львівщину, а й всю Україну. У результаті обвалу одного з під'їздів чотириповерхового будинку загинули 8 дрогобичан, серед них були й маленькі діти. Є постраждалі, які досі проходять реабілітацію. Більше сотні мешканців будинку залишились без даху над головою. Дрогобич гірко сумує...

За результатами детального технічного обстеження житлового будинку №101/1 на вулиці Михайла Грушевського, причина обвалу одного з під'їздів будинку - допущення помилок під час будівництва 60-х рр. Саму ж будівлю в цілому визнано аварійною і непридатною для проживання. Експерти пропонують демонтувати будівлю методом контрольованого зриву.

Іншими словами, життя 8 дрогобичан забрали халатність та байдужість до життя та здоров'я українців тодішніх владних структур СРСР.

Зважаючи на таку трагічну та водночас неприпустиму ситуацію, ми не можемо і не маємо морального права залишити сім'ї загиблих, тих, які зазнали численних травм, та тих, які втратили житло, на одинці з бідою.

Зараз ведеться співпраця та переговори органами державної влади щодо компенсації коштів за втрачене житло постраждалим мешканцям з будинку 101/1 на вул. М. Грушевського. Очікуємо, що в лютому-березні Кабінет Міністрів України виділить кошти з резервного фонду державного бюджету України для мешканців 59 квартир у розмірі 40 мільйонів 721 тисячу гривень з розрахунку 16 тис. грн за квадратний метр.

Окрім цього, місто, починаючи з вересня, надає постраждалим компенсацію за тимчасову оренду житла та оплату житлово-комунальних послуг. Також з міського бюджету надається й матеріальна допомога сім'ям загиблих, травмованих та потерпілих.

При обмежених можливостях міського бюджету Дрогобича це не просто.

Зважаючи на ситуацію, звертаємось до вас з проханням про допомогу.

Одразу після отримання коштів з державного бюджету постраждалі мешканці будинку 101/1 отримають довгоочікуване житло. Проте через руйнацію та відсутність доступу до повністю зруйнованого та прилеглих під'їздів будинку окремі мешканці залишились без жодних предметів побутового вжитку.

Тому просимо вас по можливості допомогти постраждалим внаслідок трагічного обвалу будинку, надавши посильну допомогу предметами побутової техніки (холодильники, пральні машини, праски і т.д.).

Взаємодопомога та взаємна підтримка між громадами наших міст допоможе мешканцям обваленого будинку пережити трагедію.

Спільними зусиллями міст-партнерів та міст - членів АМУ ми зможемо надати допомогу та підтримку постраждалим, адже для здорової нації важливо вміти об'єднатися у критичний момент.

 

З повагою та вдячністю

міський голова Дрогобича                                                                                  Тарас Кучма


Анонси подій

08 липня 2020 року о 10.00 годині в приміщенні Гребінківської міської ради (вул. Ярослава Мудрого, 35 м. Гребінка) відбудеться  засідання виконавчого комітету.

Прохання до членів виконкому користуватися засобами індивідуального захисту з метою дотримання карантинних заходів.

Актуально
22 червня 2020 року

Гребінківська міська рада оголошує конкурс на заміщення вакантних посад посадових осіб відділу комунального господарства, транспорту та благоустрою виконавчого комітету Гребінківської міської ради (підстава: Розпорядження міського голови №146-K від 22.06.2020р.).

18 червня 2020 року

Заява про визначення обсягу стратегічної екологічної оцінки проекту документа державного планування місцевого рівня «Генеральний план та план зонування території міста Гребінка Гребінківського району Полтавської області».

Полтавська регіональна філія ДП "Центр ДЗК" інформує...

10 червня 2020 року

Оголошення про проведення конкурсу щодо визначення виконавця послуг з вивезення твердих побутових відходів в Гребінківській ОТГ.

5 червня 2020 року

Інформація про намір встановлення скоригованого розміру внесків за встановлення, обслуговування та заміну вузлів комерційного обліку теплової енергії та їх розподіл  між споживачами ОКВПТГ "Лубнитеплоенерго" по м.Гребінка.

27 травня 2020 року

Повідомлення про намір ТОВ "СХІДТЕПЛОЕНЕРГО" здійснити зміну діючого тарифу на послугу з постачання теплової енергії.

Повідомлення для споживачів вул. Локомотивна м. Гребінка.

31 сесією Гребінківської міської ради VII скликання прийнято рішення від 27.02 2020 № 1070 щодо розробки Генерального плану м. Гребінка...

Інформація щодо укладання договорів про надання комунальних послуг у багатоквартирних будинках.

ОКВПТГ "Лубнитеплоенерго" надає інформацію про контактні телефони для звернень та графіки прийому громадян керівництвом.

Міністерство розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України надало роз’яснення щодо особливості земельної реформи.

Відповідно до розпорядження міського голови від 13.11.2019 року № 350 «Про перенесення робочих днів в 2020 році»...

Повідомлення про оприлюднення проекту регуляторного акта рішення виконавчого комітету Гребінківської міської ради «Про затвердження Правил приймання стічних вод до системи централізованого водовідведення міста Гребінка».

Інформація про Гребінківський районний сектор Філії Державної установи "Центр пробації" в Полтавській області.


© 2020 Гребінківська міська рада Powered By AMCMS v5.0 (0.204801 sec.)