22 червня 2018 року
37400, Полтавська обл., Гребінківський р-н, м. Гребінка, вул. Ярослава Мудрого, буд. 35, e-mail: grebinka16-rada@ukr.net
Головне меню
Статистика
зараз на сайті: 1
переглядів: 444
візитів сьогодні: 82
візитів всього: 28202
Пошук по сайту
 
Корисні посилання
Реконструкція Спорткомплексу
Опитування
Яким Ви бачите оновлений Спорткомплекс? (для перегляду варіантів зайдіть у розділ "Містобудівна документація/Проект реконструкції Спорткомплексу" або натисніть відповідний банер)
Варіант 1
1 (50 %)
Варіант 2
1 (50 %)
Варіант 3
0 (0 %)
Останні новини
22 червня 2018 року

22 червня у Парку Слави м.Гребінка з нагоди Дня скорботи і вшанування пам`яті жертв війни в Україні відбулося покладання квітів до пам`ятника полеглим героям Другої світової війни.

22 червня 2018 року

21червня народний краєзнавчий музей Гребінківської міської ради спільно з міським Будинок культури Гребінківської міської ради провели вечір-зустріч, присвячений Дню Конституції України та Дню молоді. На зустріч були запрошена молодь та представники старшого покоління.

Головною метою заходу було знайомство з молодими людьми, які не залишили рідне місто, а після закінчення вищих навчальних закладів повернулися жити і працювати у рідне місто.

22 червня 2018 року

Щорічно, в останню неділю червня, в Україні відзначається День молоді. Це свято творчості й натхнення, енергії і запалу, пізнання і самоствердження, любові і романтики. В цей день незмінними залишаються веселощі, гарний настрій та дух свободи, притаманний гарячим серцям, осяяним теплим літнім сонцем, сповненим надій, світлих мрій та найкращих сподівань.

22 червня 2018 року

Шановні ветерани Другої світової війни,

діти війни, мешканці громади!

 

22 червня 1941 року трагічною сторінкою увійшло у життя нашого народу. У цей скорботний день, 77 років тому, розпочалася найстрашніша війна, яка забрала життя кожного п’ятого українця, завдала країні страшних та непоправних втрат.

Війна, яка не оминула жодної родини, спричинила незліченні жертви, руїни та спустошення. Гіркі спогади про те лихоліття не полишають нас? вони передаються від батьків до дітей, з покоління у покоління. Ні ми, ні наші нащадки ніколи не забудемо про велич подвигу і жертовність наших співвітчизників, які здійснили неоціненний внесок у розгром нацистської імперії.

У цей день національної скорботи ми віддаємо данину пам’яті загиблим під час найбільшого в історії людства збройного конфлікту. Нечуваний героїзм та єднання народу, який піднявся на бій і переміг у жорстоких боях, навіки залишиться у наших вдячних серцях.

Сьогодні наша громада та вся Україна знову втрачає своїх синів та дочок, які з честю захищають незалежність і суверенітет української держави. Мирні громадяни гинуть від рук новоявленого агресора. Щиро дякуємо мужнім оборонцям рідної землі різних часів за самовіддане служіння Вітчизні. Миру, єдності, сили та стійкості всім нам. Давайте разом, цього скорботного дня висловимо свою вдячність нашим героям, схилимо голови у хвилині мовчання перед мільйонами невинних жертв, яких забрала війна.

Вічна і світла пам’ять загиблим!

Слава Україні! Героям Слава!

 

З повагою,

Міський голова                                                           Віталій Колісніченко

22 червня 2018 року

21 червня представники освіти Гребінківської міської об'єднаної громади відвідали Київську школу I-III ст. Печерського району №5, яка вже декілька років є пілотним проектом Нової Української школи.

21 червня 2018 року

Практичний семінар-тренінг «Створення ефективного медіапростору громади» пройшов 21 червня 2018 року у приміщенні Гребінківської міської ради. Учасниками семінару стали посадові особи виконавчого комітету Гребінківської міської ради, вчителі загальноосвітніх навчальних закладів та закладів дошкільної освіти Гребінківської ОТГ, представники закладів культури громади. Головним спікером заходу виступив Юрій Ісаєв, радник з комунікацій Полтавського Центру розвитку місцевого самоврядування (створений за підтримки Програми "U-LEAD з Європою" та Мінрегіону).

21 червня 2018 року

При Гребінківській міській раді діє Програма соціального захисту окремих незахищених категорій населення міста, яка передбачає надання матеріальних допомог незахищеним верствам населення. Це, в першу чергу, допомога інвалідам, пенсіонерам, тяжко хворим, особам, які опинились в складних та екстремальних життєвих обставинах.

21 червня 2018 року

Коли  закінчується навчальний рік, для школярів починається весела, яскрава та найочікуваніша пора – канікули. Це яскравий та багатокольоровий час, коли хочеться відпочити, знайти нових товаришів. Саме ці основні завдання і поставила перед собою Гребінківська міська об'єднана громада .З метою організації змістовного дозвілля та відпочинку дітей Гребінківської ОТГ традиційно з 29 травня розпочали свою роботу  пришкільні табори з денним перебуванням. Працювали вони у 6 закладах освіти об'єднаної громади.

21 червня 2018 року

Нова Українська школа – це ключова реформа Міністерства освіти і науки. Головна мета – створити школу, у якій буде приємно навчатися і яка даватиме учням не тільки знання, як це відбувається зараз, а й вміння їх застосовувати у житті.

Цього року в Гребінківській об'єднаній громаді до 1 класу підуть 145 учнів. Саме ці діти навчатимуться за новим стандартом початкової школи, саме їм зараз приділяється велика увага, адже їх класи повинні бути кардинально іншими. Тому Гребінківська міська об'єднана громада підтримує всі нові починання та з великим бажанням приймає участь у співфінансуванні. Так спільно з обласним бюджетом міська рада співфінансує закупівлю комп'ютерного обладнання (87 тис. грн.) та сучасних парт та стільчиків, які повністю будуть відповідати вимогам МОН (170,5 тис.грн). Маленькі першачки, яким цього року випала честь бути відкривачами нового стандарту у нашій громаді, отримають подарункові набори LEGO «Шість цеглинок» за програмою МОН.

19 червня 2018 року

19 червня 2018 року відбулася щотижнева нарада за участі керівників та працівників структурних підрозділів міської ради, керівників комунальних закладів громади, в. о. старост. Провів нараду заступник міського голови Володимир Зінченко. Після перевірки виконання доручень, наданих раніше, присутні приступили до вивчення нагальних питань.


Анонси подій

24 червня 2018 року в парку міського Будинку культури відбудуться заходи, присвячені Дню молоді.

25 червня 2018 року о 1400 годині в приміщенні Гребінківської міської ради (вул. Ярослава Мудрого, 35) відбудеться чергове засідання виконавчого комітету та постійних депутатських комісій.

Згідно з розпорядженням міського голови №201 від 21 червня 2018 року, 26 червня 2018 року о 1000 годині в приміщенні міської ради (вул. Ярослава Мудрого, 35) скликається 9 позачергова сесія Гребінківської міської ради сьомого скликання.

Актуально

Виконавчий комітет Гребінківської міської ради оголошує конкурс на заміщення вакантної посади начальника відділу освіти виконавчого комітету Гребінківської міської ради (підстава: Розпорядження міського голови №100-к від 21.06.2018р.).

04 квітня 2016 року було створено відділ ведення реєстру територіальної громади та реєстрації місця проживання громадян виконавчого комітету Гребінківської міської ради.

Мінекономрозвитку та GIZ запрошують до участі у проекті технічного співробітництва "Консультування підприємств з енергоефективності".

Для громадських слухань надається проект «Детальний план території земельної ділянки по пров.Пирятинський, 34В в м.Гребінка Полтавської області для будівництва сонячної електростанції», розроблений відповідно до рішення сесії Гребінківської міської ради Полтавської області (6 сесія 7 скликання) №227 від 24.04.2018 "Про надання дозволу на розроблення детального плану території земельної ділянки".

Про надання дозволу на розроблення генерального плану міста Гребінка та про надання дозволу на розроблення детального плану території земельної ділянки.

З метою поліпшення благоустрою міста та сіл Гребінківської міської об'єднаної територіальної громади, залучення підприємств, організацій, установ та жителів громади до участі у спільній роботі з благоустрою, озеленення та покращення санітарного стану будівель, прилеглих та дворових територій, активізації діяльності органів територіального громадського самоврядування, міських служб в питаннях благоустрою та належного утримання житлового фонду оголошується огляд- конкурс.

Право на звернення є невід'ємним від особи правом відстоювати свої права та інтереси, які охороняються законом, а розгляд звернень громадян та організація їх прийому- одним із важливих напрямів діяльності органів прокуратури, спрямованих на зміцнення законності й правопорядку...

Постановою Кабінету Міністрів України від 31.01.2018 №40 „Про внесення змін до постанов Кабінету Міністрів України від 02.12.2015 №1154 і від 05.04.2017 №224” продовжено термін реалізації пілотного проекту із залучення до роботи непрацюючих працездатних осіб з числа членів малозабезпечених сімей, які отримують державну соціальну допомогу малозабезпеченим сім’ям та внутрішньо переміщених осіб до 31.12.2018 року.

 


© 2018 Гребінківська міська рада Powered By AMCMS v5.0 (0.064939 sec.)