19 лютого 2018 року
37400, Полтавська обл., Гребінківський р-н, м. Гребінка, вул. Ярослава Мудрого, буд. 35, e-mail: grebinka16-rada@ukr.net
Головне меню
Статистика
зараз на сайті: 1
переглядів: 307
візитів сьогодні: 68
візитів всього: 23075
Опитування
Чи підтримуєте Ви пропозицію щодо закупівлі та встановлення скейтмайданчика в м. Гребінка?
підтримую
373 (95.64 %)
не підтримую
14 (3.59 %)
не визначився
3 (0.77 %)
Пошук по сайту
 
Останні новини
19 лютого 2018 року

16 лютого 2018 року в приміщенні Гребінківської міської ради  проведений конкурс на заміщення вакантної  посади провідного спеціаліста відділу інфраструктури, муніципальних ініціатив, інвестицій та енергоменеджменту.

За підсумками іспиту та результатами співбесіди конкурсною комісією  переможцем конкурсу визнано та рекомендовано для призначення на посаду:

- ШНІТ ВАЛЕРІЮ АНАТОЛІЇВНУ.

16 лютого 2018 року

Під час засідання виконавчого комітету Гребінківської міської ради, яке відбулося 15 лютого під головуванням міського голови Віталія Колісніченка, члени виконавчого комітету заслухали та обговорили питання порядку денного, що стосуються різних сфер життєдіяльності громади.

В ході засідання члени виконкому розглянули питання порядку денного, зокрема, про погодження Програми передачі багатоквартирного житлового будинку у с.Слободо-Петрівка на баланс ОСББ; про надання дозволу на пошукову роботу громадській організації «Меморіал»; про затвердження проектно-кошторисної документації; про затвердження документів з питань цивільного захисту.

15 лютого 2018 року

15 лютого 2018 року громадськість Гребінківщини вшановувала учасників бойових дій на території інших держав. Біля пам'ятного знаку воїнам-афганцям в м.Гребінка відбувся мітинг та покладання квітів за участю воїнів – учасників бойових дій на території інших держав, воїнів – учасників антитерористичної операції, керівників органів місцевого самоврядування, представників громадських організацій, жителів району, учнівської молоді, засобів масової інформації.

 

15 лютого 2018 року

15 лютого в Україні відзначається День виведення радянських військ з Афганістану. Цього дня ми вшановуємо тих, кому довелося воювати в чужих країнах. З глибокою шаною звертаємось до всіх синів і дочок України, яким довелося брати участь у локальних війнах та у врегулюванні воєнних конфліктів за межами нашої держави. Ми шануємо їх героїзм і звитягу. Ми захоплюємося кращими людськими якостями тих, хто пройшов крізь Афганістан, Ірак, колишню Югославію, Ліван, інші держави світу з миротворчою місією, не посоромивши своєї честі та гідності. Там, на чужині, наші співвітчизники проявили мужність і професіоналізм. Їх високий гуманізм та милосердя з вдячністю та повагою згадують у багатьох куточках світу.

Нічим не зміряти глибину людських трагедій, психологічних потрясінь, що спіткали людей, які пройшли такий складний життєвий шлях. Ветеранам та родинам загиблих ми висловлюємо сьогодні шану і вдячність. Всім жителям Гребінківської міської об'єднаної територіальної громади щиро зичимо мирного неба, добра та благополуччя.

 

З повагою

Міський голова                                                           В. Колісніченко

14 лютого 2018 року

     14 лютого 2018 року в Гребінківській міській раді був проведений тренінг для працівників Гребінківської міської ради та керівників структурних підрозділів ОТГ за участю адміністратора сайту міської ради Ковтонюка Анатолія Васильовича. На семінарі були висвітлені питання інформаційної політики органу місцевого самоврядування,  у відповідності до вимог чинного законодавства  в цілому та Закону України «Про доступ до публічної інформації» - зокрема. А також обговорено ряд питань щодо підготовки інформації для загального доступу, перспективи та необхідності впровадження центру адміністративних послуг, електронного документообігу в об`єднаній територіальній громаді, популяризація електронного інформування серед населення.
13 лютого 2018 року

    8 лютого 2018 року в приміщенні Гребінківської міської ради було проведено конкурс на заміщення вакантної посади начальника відділу культури і туризму Гребінківської міської ради.
    За підсумками іспиту та результатами співбесіди конкурсною комісією переможцем конкурсу визнано та рекомендовано для призначення на посаду Ільчука Олександра Володимировича.

Анонси подій

Згідно з розпорядженням міського голови №43 від 19 лютого 2018 року, 2 березня 2018 року о 14-00 годині в приміщенні міської ради (вул. Я.Мудрого, 35) скликається 5 сесія Гребінківської міської ради сьомого скликання (ОТГ).

Переглянути повний текст розпорядження

Актуально

- Рішенням виконавчого комітету Гребінківської міської ради №46 від 15.02.2018р. зареєстровано Зміни та доповнення до колективного договору  між адміністрацією та профспілковим комітетом виробничого підрозділу «Гребінківська дистанція сигналізації та зв'язку» регіональної філії «Південна залізниця» публічного акціонерного товариства « Українська залізниця» на 2002-2017 роки, внесені на спільному засіданні адміністрації та профспілкового комітету (реєстровий №02-22/104 від 15.02.2018 року).

Міська рада повторно оголошує конкурс на заміщення вакантної посади начальника відділу з питань цивільного захисту, мобілізаційної роботи, інформаційного забезпечення (підстава: Розпорядження міського голови №29-к від 06.02.2018р.)

 

Розпорядженням міського голови №20-к від 25.01.2018р. оголошено конкурс на заміщення вакантної посади головного спеціаліста відділу інфраструктури,
муніципальних ініціатив, інвестицій та енергоменеджменту
Ознайомитись з повним текстом оголошення про конкурс

 


© 2018 Гребінківська міська рада Powered By AMCMS v5.0 (0.042969 sec.)