19 квітня 2019 року
37400, Полтавська обл., Гребінківський р-н, м. Гребінка, вул. Ярослава Мудрого, буд. 35, e-mail: grebinka16-rada@ukr.net
Головне меню
Статистика
зараз на сайті: 2
переглядів: 618
візитів сьогодні: 43
візитів всього: 42359
Номативна база
Ключові слова:

Номер:

Тип документа:

Видавник:

Ми в соціальних мережах
Корисні посилання
Реєстр територіальної громади
Актуальні гранти
Свята та події
Українське ділове мовлення. Календар свят
Останні новини
19 квітня 2019 року

Чорнобиль - це не лише велика трагедія, а й символ безмежної мужності багатьох наших земляків. Ризикуючи своїм життям та здоров’ям, вони виконали свій обов’язок і захистили людство від згубного впливу й подальшого розповсюдження радіації. Іхній подвиг назавжди записаний до літопису людської мужності та навічно залишиться у пам’яті українського народу.

На території громади проживає 60 учасників ліквідації аварії на ЧАЕС І-ІІ категорій. До 33-ї річниці Чорнобильської катастрофи ліквідаторам наслідків аварії на Чорнобильській АЕС І-ІІ категорій виплачено матеріальну допомогу на суму 30 тис.грн. Допомога виплачена відповідно до Програми соціального захисту окремих незахищених категорій населення Гребінківської об’єднаної територіальної громади. Виплату можна буде отримати у відділенні АТ “Полтава-банк” в м. Гребінка.

17 квітня 2019 року

16 квітня 2019 року відбулося спільне засідання постійних депутатських комісій з питань  комунальної власності, житлово-комунального господарства, енергозбереження, транспорту, зв’язку та сфери послуг і з питань містобудування, планування територій, будівництва, архітектури, земельних відносин, природокористування. Члени комісій затвердили порядок денний чергової 19 сесії Гребінківської міської ради, що відбудеться 23 квітня о 14.00. Далі депутати розглянули ряд проектів рішень про розробку детального плану території земельної ділянки та земельних питань. Вирішили рекомендувати сесії затвердити дані проекти рішень.

17 квітня 2019 року

Шановні працівники пожежної охорони!

 

Від імені об'єднаної територіальної громади, міської ради та її виконавчого комітету, від себе особисто щиро вітаю вас з нагоди професійного свята!

У цей день ми вшановуємо всіх тих, хто ризикуючи власним здоров’ям, а іноді й життям, рятує людей, які опинилися у небезпеці, захищає природні багатства та матеріальні цінності від проявів стихії і техногенних катастроф.

Ви є справжніми професіоналами своєї справи .

Щиро дякуємо вам за мужність і самовідданість, сумлінне виконання службових обов’язків, оперативність і готовність завжди прийти на допомогу, відвернути біду.

Бажаємо міцного здоров'я, миру, щастя, добробуту і злагоди в родинах, успіхів у вашій, сповненій тривог та небезпек, службі. Щоб у складній ситуації Ви завжди відчували поруч надійне плече побратима.

 

З повагою,

міський голова                                                                                                       Віталій Колісніченко

16 квітня 2019 року

12 квітня в міському Будинку культури учні 9-11 класів закладів освіти Гребінківської об'єднаної територіальної громади взяли участь у профорієнтаційному заході «Веселка робітничих професій», проведений Гребінківською районною філією Полтавського обласного центру зайнятості.

На початку заходу директор Гребінківської районної філії Полтавського обласного центру зайнятості Широкова Н.А. розповіла про послуги, які надає служба зайнятості, ринок праці нашого району та актуальні вакансії в Філії та побажала дітям визначитись у виборі професії та навчального закладу.

Виконувач обов'язків начальника відділу освіти виконавчого комітету Гребінківської міської ради Зінченко В. А. привітала присутніх та наголосила на важливості участі в заході, виразила сподівання, що захід допоможе учням зорієнтуватися і визначитися з майбутньою професією.

16 квітня 2019 року

6 квітня 2019 року міський голова Віталій Колісніченко провів апаратну щотижневу нараду. Підсумували події, які відбулися за минулий тиждень, обговорили актуальні питання життєдіяльності громади та озвучили план заходів на найближчий період. Зокрема, оголошено конкурс щодо визначення виконавця послуг з вивезення твердих побутових відходів в Гребінківській ОТГ, який закінчиться  20.05.2019 року. Триває підготовка до чергової 19 сесії міської ради, що відбудеться 23 квітня 2019 року, 16 та 18 квітня заплановано спільні засідання постійних депутатських комісій для розгляду питань порядку денного, які виносяться на сесію. Також обговорили питання участі в урядовій програмі по придбанню шкільних автобусів та підготовки до державної підсумкової атестації та ЗНО 2019.

16 квітня 2019 року

За І квартал 2019 року до Гребінківської міської ради надійшло 212 зверень, в тому числі 13 колективних, 199 від жителів міської територіальної громади. Із них позитивно вирішено 142 (67%); надані роз’яснення на 24 звернення (11%), направлені на розгляд за належністю 11 звернень, решта звернень знаходяться на розгляді.

Найчастіше порушувались питання соціального захисту населення, а саме: надання матеріальної допомоги на лікування - 41% всіх звернень (виплачено допомоги на 75600 грн.); частка питань земельних відносин становила 16%; комунального господарства - 11%; житлової політики, екології та природних ресурсів - по 6%; з інших питань 20%.

16 квітня 2019 року

Школа в селі – осередок культури, розвитку, чистоти. Вона завжди вабить до себе кожного, хто доторкнувся до її життя. Приємно пройтися прибраними класними кімнатами, охайно оформленими та озелененими коридорами. А як не завітати до шкільної їдальні, з  якої тягнуться чудові аромати смачних страв.

Для дітей школа – це другий дім, а він має бути таким, до якого хочеться іти з чудовим настроєм і задоволенням.

Слободо-Петрівську школу можна впевнено назвати саме так – затишний дім для кожного його мешканця. Тут всі вчителі та працівники намагаються створити всі умови для успішного розвитку учнів.

Вирішення шкільних проблем забезпечує Гребінківська міська рада. Кожного року у школі з’являється щось нове, що покращує мікроклімат. І цього року міська рада не залишилася осторонь: були придбані зручні парти та нові меблі для початкових класів (17312,00 грн.), сучасна класна дошка (11990,00 грн.) та розвиваючий килим (1670,00 грн.) допомагають швидше освоїтися першокласникам. З новою оргтехнікою вчителям зручніше готуватися до проведення уроків. На прохання батьківського та учнівського колективів була придбана електрична плита (23400,00 грн.) та посуд в їдальню. Гарним сюрпризом стали закуплені канцтовари, медичні препарати та необхідний господарський реквізит.

15 квітня 2019 року

13 квітня в Гребінчиній світлиці народного краєзнавчого музею відбулось перше засідання літературної студії «Майстерня авторів». В ньому взяли участь не тільки вже відомі поети гребінківщини Ніна Третяк та Наталія Лакуша, а й початківці, творча молодь. Учасники зібрання презентували свої твори.

Активно пройшло обговорення подальших планів роботи літературної студії. Радує те, що гребінківська земля багата талановитими людьми, які продовжують традиції рідного краю.

12 квітня 2019 року

Увага!!! 21.04.2019 закінчується термін прийняття Гребінківською міською радою пропозицій та зауважень щодо громадського обговорення проекту регуляторного акту – проекту рішення Гребінківської міської ради «Про затвердження Правил благоустрою населених пунктів Гребінківської міської об’єднаної територіальної громади".

З проектом рішення Гребінківської міської ради «Про затвердження Правил благоустрою населених пунктів Гребінківської міської об’єднаної територіальної громади» та аналізом його регуляторного впливу можна ознайомитись в розділі «Регуляторна політика» на офіційному сайті Гребінківської міської ради http://www.hrebinka.org.ua, або у відділі містобудування, архітектури та ЖКГ виконавчого комітету міської ради за адресою: м. Гребінка, вул. Ярослава Мудрого, 35.

Громадські слухання з даного питання відбудуться 17.03.2019р. о 17.00 год в залі засідань Гребінківської міської ради за адресою: м. Гребінка, вул. Ярослава Мудрого, 35.

12 квітня 2019 року

З метою відзначення 210-ї річниці від дня народження М.В.Гоголя, популяризації творчості класика світової літератури, Гребінківський міський народний краєзнавчий музей, спільно з відділом освіти виконавчого комітету Гребінківської міської ради, 11 квітня організував екскурсійну поїздку на батьківщину М. Гоголя в село Гоголеве Шишацького району. Учні та вчителі філії Гребінківська загальноосвітня школа І-ІІ ст. № 2 Опорного закладу Гребінківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 4 Гребінківської міської ради побували у літературно-меморіальному музеї-заповіднику ім. М.В.Гоголя та Гоголівському культурному центрі, який нещодавно відкрився.

Учасники екскурсії дізналися багато цікавого про життя і творчість письменника, адже музей має унікальні експонати. У культурному центрі оглянули виставку картин талановитої решетилівської майстрині.


Анонси подій

Згідно з розпорядженням міського голови №97 від 28 березня 2019 року, 23 квітня 2019 року о 1400 годині в приміщенні міської ради (вул. Ярослава Мудрого, 35) скликається 19 сесія Гребінківської міської ради сьомого скликання.

Актуально

Оголошується конкурс щодо визначення виконавця послуг з вивезення твердих побутових відходів в Гребінківській ОТГ.

Оголошення про проведення конкурсу на заміщення вакантної посади начальника відділу освіти виконавчого комітету Гребінківської міської ради.

Оголошення про проведення конкурсу на зайняття вакантних посад відділу «Центр надання адміністративних послуг».

Відповідно до статті 9 Закону України «Про колективні договори і угоди»...

1 квітня 2019 року

Інформація про проведення обговорення тарифів на теплову енергію ОКВПТГ «Лубнитеплоенерго».

Із 20 березня 2019 року по 20 травня 2019 року в населених  пунктах Гребінківської міської об'єднаної територіальної громади триватиме двомісячник чистоти, впорядкування, озеленення та благоустрою...

Обласний фонд підтримки індивідуального житлового будівництва на селі інформує...

14 березня 2019 року

Для громадських обговорень надається проект «Детальний план території земельних ділянок по вул. 1 Травня, 50 та вул. Євгена Гребінки, 8.

12 березня 2019 року 16:38

Інформація про намір встановлення розміру внесків за встановлення, обслуговування та заміну вузлів комерційного обліку теплової енергії та їх розподіл між споживачами ОКВПТГ «Лубнитеплоенерго» по м. Гребінка.

Інформація про Гребінківський районний сектор Філії Державної установи "Центр пробації" в Полтавській області.

Витяг з листа МОЗ України № 1.01-03/29/30345 від 15.11.2018 року за підписом в.о. Міністра Уляни Супрун.


© 2019 Гребінківська міська рада Powered By AMCMS v5.0 (0.08614 sec.)