22 лютого 2019 року
37400, Полтавська обл., Гребінківський р-н, м. Гребінка, вул. Ярослава Мудрого, буд. 35, e-mail: grebinka16-rada@ukr.net
Головне меню
Статистика
зараз на сайті: 1
переглядів: 426
візитів сьогодні: 1
візитів всього: 39724
Номативна база
Ключові слова:

Номер:

Тип документа:

Видавник:

Ми в соціальних мережах
Корисні посилання
Реєстр територіальної громади
Повідомлення
Актуальні гранти
Свята та події
Українське ділове мовлення. Календар свят
Останні новини
21 лютого 2019 року

Відповідно рішення 15 сесії VІІ скликання Гребінківської міської ради від 21.12.2018 року №509 «Про внесення змін до Програми оздоровлення та відпочинку дітей на 2016-2020 роки» на реалізацію заходів Програми у 2018 році було виділено 568,089 тис. грн., з місцевого бюджету – 460,0 тис.грн. (200,0 тис.грн. на придбання путівок в позаміські табори оздоровлення та відпочинку та часткове відшкодування вартості путівок, 200,0 тис.грн. на харчування дітей у пришкільних таборах з денним перебуванням), обласного бюджету – 108,089 тис.грн.

У період з 01.06.2018р. по 20.06.2018р. на базі закладів загальної середньої освіти громади  функціонувало 6 пришкільних таборів з денним перебуванням, в яких послугами відпочинку було охоплено 475 дітей шкільного віку, з них 202 дитини, які потребують особливої соціальної уваги та підтримки (8 дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, 14 дітей, потерпілих від наслідків Чорнобильської катастрофи, 80 дітей із багатодітних і малозабезпечених сімей, 7 дітей з інвалідністю, 22 дитини учасників АТО).

21 лютого 2019 року

Відповідно до Програми роботи з обдарованою молоддю на 2018 рік, затвердженої рішенням 2 сесії 7 скликання від 22 грудня 2017 року № 39, в бюджеті передбачено 20 000 гривень. Рішеннями 6 сесії 7 скликання від 24 квітня 2018 року № 200 та  11 сесії 7 скликання від 24 вересня 2018 року № 385 були внесені зміни, за якими обсяг фінансування збільшили на 90 380 гривень та становить 111 380 гривень.

Мета програми полягає у створенні умов для надання системної підтримки обдарованої молоді, її творчого, інтелектуального, духовного і фізичного розвитку.

Відповідно до Програми грошові винагороди учням-переможцям та призерам ІІІ (обласного) етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад з базових дисциплін, учням-переможцям та призерам міжнародних, всеукраїнських фестивалів, конкурсів, спортивних змагань, переможців та призерів ІІ (обласного) етапу конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт Малої академії наук України становили: за І місце - 10 000 гривень, за ІІ - 2 000 гривень, за ІІІ - 1 000 гривень. Загальна кількість переможців - 11, з них: ІІ місце - 2 призера, ІІІ місце - 10 призерів. 

20 лютого 2019 року

20 лютого 2019 року в приміщенні міської ради відбулося засідання робочої групи зі створення ЦНАПу. До складу робочої групи увійшли керівники та спеціалісти міської ради, депутати міської ради, представники від громадської організації та РДА. У засіданні робочої групи взяв участь регіональний спеціаліст програми "U-LEAD з Європою" Павло Мацюцький.

Нагадаємо, що Гребінківська ОТГ є учасником програми "U-LEAD з Європою" на підтримку процесу створення ефективних Центрів надання адміністративних послуг. Покращення надання послуг є невід’ємною частиною пакету реформ децентралізації і відноситься, зокрема, до підвищення доступності та якості державних послуг. Новий сучасний ЦНАП планується відкрити і у Гребінківській ОТГ. За кошти з бюджету ОТГ будуть виконані ремонтні роботи на першому поверсі міської ради, а за кошти програми "U-LEAD з Європою" проводиться навчання персоналу, придбання меблів, комп’ютерної техніки та програмного забезпечення. 

20 лютого 2019 року

Минає п'ятий рік від тих страшних подій, які назавжди закарбувалися в історичній пам'яті українського народу, які стали переломним етапом у новітній історії нашої держави і змінили країну та кожного українця. Ми стали свідками відчайдушної боротьби простих українців за утвердження української нації, за гідне майбутнє для наступних поколінь.

Щороку 20 лютого — день, коли вшановують пам’ять Героїв Небесної Сотні, а також згадують дні Революції гідності. На Майдані вбили сотні людей з усієї країни, серед яких і наш земляк Андрій Черненко, який загинув від кулі снайпера.

20 лютого 2019 року

20 лютого Україна вшановує подвиг учасників Революції Гідності та віддає данину пам’яті Героям Небесної Сотні - нашим відважним захисникам, які боролися і віддали своє життя у буремні дні Революції заради нової України без насилля і несправедливості. 

Минуло п'ять років з дня початку Революції Гідності, але боротьба за незалежну, європейську Україну триває і нині. 

Наші героїчні воїни захищають незалежність і територіальну цілісність України на Сході держави.

Сьогодні, у важкий для країни час, кожен українець прагне довгоочікуваного миру та позитивних змін у державі.

Ми свято віримо, що велика сила українського духу, щира та самовіддана любов до рідної землі стане запорукою розбудови сильної держави, адже народилася нація, яка не дасть розділити свою землю і боронитиме Україну до останнього подиху. Подвиги Героїв України, справжніх патріотів нашої держави – це не просто наша історія, це приклад для кожного, хто серцем вірний своїй Батьківщині. Нашим святим обов’язком є пам’ятати та вшановувати Героїв Небесної Сотні. Будьмо гідними нащадками борців за свободу України! Єднаймося в спільній меті – берегти й утверджувати вільну, незалежну, соборну Українську Державу.

Низько вклоняємося всім, хто поклав своє життя за нашу свободу і пишаємося тими, хто всупереч жорстокому тиску антидемократичного режиму об’єдналися і відстояли право на вибір достойного життя та майбутнього.

Слава Героям Небесної Сотні!

Слава Героям України! Україні Слава!

 

З повагою,

міський голова                                                                                                                          В.І. Колісніченко

20 лютого 2019 року

Відбулося чергове засідання адміністративної комісії при виконавчому комітету Гребінківської міської ради. На засіданні розглянуто  адміністративні матеріали за ознаками статті 180 «Доведення неповнолітнього до стану сп’яніння» Кодексу України про адміністративні правопорушення, а саме: 17.01.2019 року о 23 годині гр. І. довів неповнолітню К. до стану сп’яніння, пригостивши її слабоалкогольним напоєм «Гараж» та вином. Протокол складено працівниками Гребінківського відділу поліції.  

За рішенням адміністративної комісії на громадянина І. накладено адміністративний штраф в розмірі шести неоподатковуваних мінімумів доходів громадян тобто 102 (Сто дві) грн. Штраф сплачено до бюджету Гребінківської міської об’єднаної територіальної громади.

19 лютого 2019 року

Програма соціально-економічного розвитку Гребінківської об’єднаної територіальної громади на 2018 рік затверджена рішенням 3 сесії Гребінківської міської ради VII скликання від 23.01. 2018 року № 82.

З початку 2018року робота виконавчого комітету міської ради та його структурних підрозділів була направлена на реалізацію завдань та заходів Програми соціально-економічного розвитку Гребінківської об’єднаної територіальної громади на 2018 рік. Робота міської ради проводиться відкрито, в інтересах громади, забезпечуючи вирішення питань жителів, які в компетенції та фінансовій можливості ради.

19 лютого 2019 року

19 лютого 2019 року під керівництвом міського голови Віталія Колісніченка відбулася щотижнева апаратна нарада, на якій обговорили нагальні питання життєдіяльності громади.

Начальники відділів, керівники комунальних підприємств, установ, в.о. старости звітували про роботу підпорядкованих структурних підрозділів, установ, підприємств за попередній тиждень, заслухали пропозиції та запитання щодо подальшої роботи та інформували про заплановані заходи на цей тиждень.

19 лютого 2019 року

18 лютого 2019 року відбулося пленарне засідання 17 сесії Гребінківської міської ради сьомого скликання. Засідання провів міський голова Віталій Колісніченко. В роботі сесії взяли участь 19 депутатів. Розпочали роботу із затвердження звіту про виконання бюджету Гребінківської міської об'єднаної територіальної громади за 2018 рік та звітів про виконання програм, що діють на території Гребінківської ОТГ.

У 2018 році до бюджету надійшло доходів, із врахуванням міжбюджетних трансферів, в сумі 113 млн. 398,7 тис. гривень, при плані 110 млн. 24,8 тис. гривень, план по надходженням виконано на 103%, або надійшло більше від плану на 3 млн. 373,9 тис. гривень...

19 лютого 2019 року

Своєрідною "візитівкою" будь-якої країни є її національна символіка. На шляху створення української держави це питання поставало неодноразово, не став винятком і початок 90-х років ХХ століття. Так 19 лютого 1992 тризуб був офіційно затверджений Верховною Радою у якості малого герба України та головного елемента великого Державного герба.

Разом з Конституцією, прапором і гімном України він є невід'ємною частиною офіційної символіки України.

Тризуб – це символ, який перейшов нам у спадок від предків. Це символ держави, що пройшов довгий і водночас трагічний шлях, з яким український народ утверджував віковічну мрію про державність, соборність і незалежність.

Для сучасного покоління українців Тризуб – це символ з великим змістом. Не даремно вважається, що у ньому зашифроване слово «Воля».

Вітаємо Вас із цим визначним днем! Будьмо гідними нашої історії. Віримо, що Україна буде державою процвітаючою, де всім буде жити комфортно та з повагою один до одного.

 

З повагою,

міський голова                                                                                                                В.І. Колісніченко


Актуально

Інформація про Гребінківський районний сектор Філії Державної установи "Центр пробації" в Полтавській області.

Оголошення про проведення конкурсу на посаду вчителя-дефектолога Інклюзивно-ресурсного центру (ІРЦ) Гребінківської міської ради Полтавської області.

Оголошення про проведення конкурсу на посаду практичного психолога Інклюзивно-ресурсного центру (ІРЦ) Гребінківської міської ради Полтавської області.

Оголошення про проведення конкурсу на посаду вчителя лікувальної фізкультури Інклюзивно-ресурсного центру (ІРЦ) Гребінківської міської ради Полтавської області.

Відповідно до статті 9 Закону України «Про колективні договори і угоди»...

Відповідно до статті 9 Закону України «Про колективні договори і угоди»...

Витяг з листа МОЗ України № 1.01-03/29/30345 від 15.11.2018 року за підписом в.о. Міністра Уляни Супрун.

Про надання дозволу на розроблення детального плану території земельної ділянки.


© 2019 Гребінківська міська рада Powered By AMCMS v5.0 (0.134529 sec.)