19 жовтня 2019 року
37400, Полтавська обл., Гребінківський р-н, м. Гребінка, вул. Ярослава Мудрого, буд. 35, e-mail: grebinka16-rada@ukr.net
Головне меню
Статистика
зараз на сайті: 2
переглядів: 52
візитів сьогодні: 31
візитів всього: 51228
Погода
Ми в соціальних мережах
Відеопрезентація громади
Кол-центр АТ "Полтаваобленерго"
Корисні посилання
Реєстр територіальної громади
Актуальні гранти
Свята та події
Українське ділове мовлення. Календар свят
Останні новини
18 жовтня 2019 року

18 жовтня 2019 року під головуванням міського голови Колісніченка В.І. відбулося засідання виконавчого комітету.

Одним з основних розглянуто питання про виплату грошової компенсації особі з числа дітей, позбавлених батьківського піклування, в 2019 році з державного бюджету місцевим бюджетам.

18 жовтня 2019 року

Послугами обласної служби зайнятості за 9 місяців року скористалися 43, 9 тисячі безробітних.

Протягом 9 місяців нинішнього року послугами обласної служби зайнятості скористалося 43,9 тисячі безробітних, що на 5,4 тисячі або 10,9 % менше, ніж за той же період 2018 року.

Кількість роботодавців, які співпрацювали з обласною службою зайнятості, зросла проти січня-вересня минулого року на 4,8 % до 8,4 тисячі. База вільних робочих місць збільшилась на 9,6 %  до 63,2 тисячі вакансій.

17 жовтня 2019 року

16 жовтня 2019 року відбулося чергове засідання місцевої комісії з питань формування пропозицій стосовно потреби щодо спрямування у 2019 році субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на проектні, будівельно-ремонтні роботи, придбання житла та приміщень для розвитку сімейних та інших форм виховання, наближених до сімейних, забезпечення житлом дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, осіб з їх числа.

Комісія розглянула подання Управління соціального захисту населення Гребінківської районної державної адміністрації про виплату грошової компенсації особі з числа дітей, позбавлених батьківського піклування, в 2019 році з державного бюджету місцевим бюджетам.

16 жовтня 2019 року

15 жовтня за сприянням Гребінківської міської ради відбулась поїздка шанувальників української пісні, творчості поета-пісняра лауреата Шевченківської премії Дмитра Луценка на вечір пам’яті поета. Урочисті заходи проходили у Києві в Центрі художньої та технічної творчості «Печерськ», у якому взяли участь кращі колективи та виконавці України, лауреати премії ім. Д.Луценка. Серед них виступила і наша юна гребінчанка Анастасія Лисенко. З чудовим настроєм учасники делегації повернулись додому.

16 жовтня 2019 року

11 жовтня 2019 року у м. Пирятин проходила обласна Гімназіада з легкоатлетичного кросу серед юнаків та дівчат 2003-2004 та 2005-2006 років народження.

У загальному заліку Гребінківська команда зайняла 5 місце серед 15 команд області. Найкращий результат серед дівчат 2003-2004 р.н. показала Лещенко Катерина, яка посіла 4 місце.

16 жовтня 2019 року

15 жовтня 2019 року відбулося спільне засідання виконавчого комітету та постійних депутатських комісій Гребінківської міської ради. У ході засідання розглянуто низку важливих питань з різних сфер життєдіяльності громади. 

Першочергово розглянуто питання, які будуть винесені на 26 сесію Гребінківської міської ради 7 скликання, яка відбудеться 18 жовтня 2019 року...

16 жовтня 2019 року

15 жовтня 2019 року відбулося засідання комісії з питань формування пропозицій стосовно потреби щодо спрямування у 2019 році субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на проектні, будівельно-ремонтні роботи, придбання житла та приміщень для розвитку сімейних та інших форм виховання, наближених до сімейних, забезпечення житлом дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, осіб з їх числа і визначення дітей, яким буде придбано житло або призначено грошову компенсацію. Комісія розглянула подання Управління соціального захисту населення Гребінківської райдержадміністрації та питання про інформування дитини, яка є наступною за квартирним обліком та якій буде призначено грошову компенсацію у 2019 році з метою придбання житла, відповідно до Порядку та умов надання у 2019 році субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам.

15 жовтня 2019 року

9-13 жовтня в м. Чернігів відбувся чемпіонат України з настільного тенісу серед юнаків і дівчат 2005 р. н. і молодші. До збірної команди Полтавської області увійшли вихованці Гребінківської ДЮСШ: Барабаш Олександр, Тютюнник Максим, Жила Роман, Соломаха Данііл, Чумарна Софія, Пелих Юлія.

Команда Полтавської області серед юнаків посіла 5 місце, серед дівчат – 9 місце. В особистому заліку кращим був Тютюнник М. – 17 місце. В парному розряді серед дівчат кращий результат показала Чумарна С. – 5 місце, серед юнаків Барабаш О. – 5 місце, в міксті - Барабаш О. - Чумарна С. – 9 місце.

15 жовтня 2019 року

15 жовтня 2019 року під головуванням міського голови Віталія Колісніченка відбулась щотижнева оперативна нарада.

Розпочали нараду з підсумків роботи за минулий тиждень та визначення основних завдань на тиждень наступний. Незважаючи на теплу погоду, актуальним залишається питання опалювального сезону 2019-2020. У всіх школах об’єднаної громади встановлені засоби обліку теплової енергії, що дозволить оплачувати за фактично використану теплову енергію, а не за втрати тепла по теплотрасах. Комунальники теж готуються до осінньо-зимового періоду, продовжують проводити поточні ремонти у багатоквартирних будинках, зокрема ремонт димо-вентиляційних каналів. 

15 жовтня 2019 року

14 жовтня у селі Загребелля біля Свято-Покровської каплички було людно, адже ця велика родина святкувала День села.

Офіційну частину святкування відкрив вітальним словом міський голова Віталій Колісніченко, який привітав усіх присутніх зі святом, зичив міцного здоров’я, миру, радості і сімейного благополуччя. За активну громадянську позицію і громадську діяльність та плідну працю на користь територіальної громади найактивніших жителів села нагородили грамотами Гребінківської міської ради. Продовжилося свято концертною програмою, яку підготували аматори Гребінківського та Слободо-Петрівського будинків культури. 


Актуально

Заява про визначення обсягу стратегічної екологічної оцінки Детального плану території земельної ділянки по вул. Свободи, 89 в м.Гребінка Полтавської області.

Згідно Закону України №771 “Про основні принципи та вимоги до безпечності та якості харчових продуктів” ст. 25 частини 1 приватні особи (оператори ринку), які провадять діяльність, зобов`язані зареєструвати потужність, яка використовується на будь-якій стадії виробництва або обігу харчових продуктів.

ПОВІДОМЛЕННЯ

Про оприлюднення заяви Гребінківської міської ради до Департаменту екології та природних ресурсів Полтавської ОДА.

Інформація про зміну тарифів на ритуальні послуги, що надаються КП «Гребінківський комбінат комунальних підприємств».

Правила безпеки громадян на залізничному транспорті України.

Обласний фонд підтримки індивідуального житлового будівництва на селі інформує...

Інформація про Гребінківський районний сектор Філії Державної установи "Центр пробації" в Полтавській області.


© 2019 Гребінківська міська рада Powered By AMCMS v5.0 (0.105918 sec.)