23 березня 2019 року
37400, Полтавська обл., Гребінківський р-н, м. Гребінка, вул. Ярослава Мудрого, буд. 35, e-mail: grebinka16-rada@ukr.net
Головне меню
Статистика
зараз на сайті: 3
переглядів: 19
візитів сьогодні: 55
візитів всього: 41142
Номативна база
Ключові слова:

Номер:

Тип документа:

Видавник:

Ми в соціальних мережах
Корисні посилання
Реєстр територіальної громади
Повідомлення
Актуальні гранти
Свята та події
Українське ділове мовлення. Календар свят
Останні новини
23 березня 2019 року

Протягом березня у Гребінківській дитячій музичній школі відбувся ряд конкурсів:

- шкільний конкурс ансамблевої гри «Граємо разом»;

- шкільний конкурс на краще виконання вальсу серед учнів 3-8 класів музичних відділів школи «І знову кружляє вальс»;

- І відбірковий етап обласного конкурсу «Музичний калейдоскоп» виконавської майстерності учнів початкових спеціалізованих мистецьких навчальних закладів.

У шкільному конкурсі «Граємо разом» взяли участь 18 ансамблів учнів відділу фортепіано та струнно-смичкових інструментів, відділу народних, духових та ударних інструментів.

21 березня 2019 року

20 березня 2019 року у Гребінківській міській раді відбулася зустріч керівників та спеціалістів відділів міської ради з експертом з питань місцевих фінансів Полтавського центру розвитку місцевого самоврядування Тетяною Паутовою. Експерт ознайомила присутніх з деякими аспектами фінансування закладів охорони здоров’я, зазначивши, що в компетенції громади розробка програм місцевих стимулів та розвитку медичних закладів. Жваве обговорення викликала тема ефективності бюджетних програм.

Окремо обговорили основні етапи формування бюджету ОТГ, бюджетних регламентів та звітів по бюджетних програмах.

19 березня 2019 року

19 березня 2019 року заступник міського голови Валерій Волошин провів щотижневу оперативну нараду за участю керівників структурних підрозділів міської ради, керівників комунальних підприємств, в.о. старост. В ході наради обговорили найбільш актуальні та нагальні питання життєдіяльності громади. Зокрема, визначено уповноважених осіб на складання актів обстеження матеріально-побутових умов для призначення державних соціальних допомог. Обговорили основні заходи оголошеного двомісячника чистоти з 20 березня по 20 травня.

19 березня 2019 року

15 березня 2019 року у міському Будинку культури на відкритій зустрічі міський голова Віталій Колісніченко прозвітував перед громадою про свою роботу та роботу виконавчих органів міської ради у 2018 році. Як зазначив Віталій Іванович у своєму виступі, 2018 рік був вирішальним в історії Гребінківського краю – це перший рік життя Гребінківської міської об’єднаної територіальної громади. У звіті міський голова детально охарактеризував результати роботи в пріоритетних напрямках  розвитку громади, окреслив проблеми та шляхи їх вирішення. Звіт супроводжувала докладна презентація.

Зокрема, у звіті відображено стан виконання бюджету об’єднаної громади, пленарна робота Гребінківської міської ради, реалізація 30 галузевих програм, заходи із благоустрою, що проводилися протягом 2018 року. Зупинився міський голова на проведенні капітальних ремонтів покрівлі багатоквартирних житлових будинків, капітальних ремонтів тротуарів, забезпеченні вуличного освітлення. 

18 березня 2019 року

 

16 березня о 14.00 відбулося відкриття меморіального турніру з гандболу імені Олександра Карповича Метельського. В даних змаганнях взяли участь команди з Гребінки, Харкова, Знам’янки, Конотопу, Вінниці. Турнір проходив протягом двох днів - 16 та 17 березня. Наш гандбольний клуб "Гребінка" зайняв почесне ІІ місце. Кращим гравцем команди м. Гребінка визнано Захара Куцевола.

18 березня 2019 року

16 березня в м. Полтава відбувся обласний конкурс «Юний віртуоз Полтавщини» виконавської майстерності учнів мистецьких шкіл. В конкурсі взяли участь п’ять учнів Гребінківської дитячої музичної школи, які стали переможцями відбіркового шкільного туру і рекомендовані до участі в обласному етапі. Переможцями (лауреатами) обласного конкурсу стали:

- Жуковець Олексій (блокфлейта, викладач Цюк Ю.М.) отримав ІІ місце;

 - Бощенко Софія (труба, викладач Цюк Ю.М.) отримала ІІ місце.

Учні класу бандури Левченко Жасмін (викладач Шорох Л.В.), Дяченко Жанна (викладач Сахно Л.О.), Стрілець Назар (викладач Цюк Ю.М.) стали дипломантами конкурсу. Вітаємо переможців та бажаємо подальших успіхів.

18 березня 2019 року

З метою формування родинних традицій та прагнення до занять фізичною культурою і спортом відділом освіти виконавчого комітету Гребінківської міської ради 16 березня 2019 року було проведено І етап Фестивалю «Мама, тато, я – спортивна сім’я».

Програмою змагань було передбачено конкурси з м’ячами, обручами та естафети. У заході брало участь чотири сім’ї із закладів загальної середньої освіти Гребінківської громади.

Переможцем І етапу Фестивалю стала сім’я Галамага (Опорний заклад Гребінківська ЗОШ І-ІІІ ст.№4), друге місце посіла сім’я Худолій (Гребінківська гімназія), третє місце виборола сім’я Бородько (Гребінківська гімназія). Не менш активною була сім’я Карпенко (філія Опорного закладу Гребінківська ЗОШ І-ІІ ст.№1). Кожна сім’я була відзначена цінними подарунками (туристичний намет, спальний мішок, казан, гра “Дартс”).

18 березня 2019 року

Шановні працівники податкової галузі!

 

Щиро вітаємо вас із професійним святом!

На сучасному етапі зростає роль податкової служби. Сьогодні багато складних та важливих для громади питань вирішується саме завдяки вам, шановні податківці, вашому професіоналізму, енергії і наполегливості. Своєю помітною працею ви сприяєте зміцненню фінансової дисципліни, поступовому наведенню порядку в розрахунках і платежах. Саме ваша робота дала можливість сформувати бюджет, завдяки якому наша Гребінківська об'єднана територіальна громада живе та розвивається.

Шана вам і подяка від усієї територіальної громади за високу професійність, знання справи і відповідальність, за повсякденну справу, яка сприяє розв’язанню невідкладних завдань соціально-економічного розвитку.

Наснаги вам та наполегливості у роботі, невичерпного оптимізму! Здоров’я міцного вам і вашим рідним! Сімейного затишку, щастя, благополуччя!

 

З повагою,

міський голова                                                                                                                   В.І. Колісніченко

15 березня 2019 року

Шановні працівники та ветерани житлово-комунального господарства та побутового обслуговування населення! Щиро вітаємо вас із професійним святом!

 

Комунальні блага вже стали для нас настільки звичними, що ми дуже часто не замислюємося, що стабільна робота комунального господарства забезпечується важкою працею. Вона починається, коли більшість мешканців нашої громади ще не прокинулась, а завершується, коли вже настає час сну. Завдяки роботі працівників житлово-комунального господарства у наших будинках є звичні та необхідні нам комунальні блага. Багато хто з комунальників зустрічають своє професійне свято на своєму робочому місці, бо така специфіка їх роботи.

Професійне свято відзначають і працівники сфери побутового обслуговування. Вони забезпечують жителів нашої громади необхідними товарами і послугами, піклуючись про розширення їх спектру, задоволення мешканців громади.

Цей день також можуть вважати професійним святом всі ті, хто причетний до створення ОСББ, бо ці люди добровільно беруть на себе відповідальність за порядок і затишок у своїх домівках та на прибудинкових територіях.

Щиро бажаємо Вам у день професійного свята міцного здоров’я, щастя, благополуччя і успіхів в нелегкій, але такій потрібній людям справі!

 

З повагою,

міський голова                                                                                                    В.І. Колісніченко

15 березня 2019 року

14 березня 2019 року відбулося пленарне засідання 18 сесії Гребінківської міської ради. Відповідно до п.6, п.7 ст.42 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» міський голова Віталій Колісніченко звітувався на сесії міської ради про свою діяльність та роботу виконавчих органів міської ради.

У своєму звіті міський голова зазначив, що 2018 рік був вирішальним в історії Гребінківського краю – це перший рік життя Гребінківської міської об’єднаної територіальної громади, яка утворилася у 2017 році, в зв’язку з реформою децентралізації. Рік становлення для нашої громади був складним та вирішальним, і все було вперше: і бюджет об’єднаної громади, і реформа освіти, і покращення матеріально-технічної бази навчальних закладів, і розробка стратегії розвитку, і соціальний захист, і благоустрій, і покращення зовнішнього освітлення, і розширення мережі водопостачання, і забезпечення функціонування 27 закладів соціально-культурної інфраструктури не лише міста, а й сільських населених пунктів, що увійшли до складу об’єднаної громади. Крім того, з бюджету громади надавалась посильна фінансова підтримка у забезпеченні роботи закладів охорони здоров’я району: Центральної районної лікарні та Центру первинної медико-санітарної допомоги, а також центру соціального обслуговування населення. Детально зупинившись на основних показниках та результатах роботи за минулий рік в основних галузях життєдіяльності об’єднаної громади, міський голова Віталій Колісніченко подякував депутатському корпусу за плідну співпрацю та підтримку. 15 березня о 16.00 у міському будинку культури міський голова відзвітується перед жителями громади.


Актуально

Із 20 березня 2019 року по 20 травня 2019 року в населених  пунктах Гребінківської міської об'єднаної територіальної громади триватиме двомісячник чистоти, впорядкування, озеленення та благоустрою...

Обласний фонд підтримки індивідуального житлового будівництва на селі інформує...

Для громадських обговорень надається проект «Детальний план території земельних ділянок по вул. 1 Травня, 50 та вул. Євгена Гребінки, 8.

Відповідно до статті 9 Закону України «Про колективні договори і угоди»...

12 березня 2019 року 16:38

Інформація про намір встановлення розміру внесків за встановлення, обслуговування та заміну вузлів комерційного обліку теплової енергії та їх розподіл між споживачами ОКВПТГ «Лубнитеплоенерго» по м. Гребінка.

Відповідно до статті 9 Закону України «Про колективні договори і угоди»...

Інформація про Гребінківський районний сектор Філії Державної установи "Центр пробації" в Полтавській області.

Витяг з листа МОЗ України № 1.01-03/29/30345 від 15.11.2018 року за підписом в.о. Міністра Уляни Супрун.

Про надання дозволу на розроблення детального плану території земельної ділянки.


© 2019 Гребінківська міська рада Powered By AMCMS v5.0 (0.085651 sec.)