19 листопада 2018 року
37400, Полтавська обл., Гребінківський р-н, м. Гребінка, вул. Ярослава Мудрого, буд. 35, e-mail: grebinka16-rada@ukr.net
Головне меню
Статистика
зараз на сайті: 2
переглядів: 28
візитів сьогодні: 74
візитів всього: 34973
Пошук по сайту
 
Ми в соціальних мережах
Корисні посилання
Реєстр територіальної громади
Повідомлення
Актуальні гранти
Інвестиційні пропозиції
Свята та події
Українське ділове мовлення. Календар свят
Прокуратура інформує

Право на звернення є невід'ємним від особи правом відстоювати свої права та інтереси, які охороняються законом, а розгляд звернень громадян та організація їх прийому - одним із важливих напрямів діяльності органів прокуратури, спрямованих на зміцнення законності й правопорядку.

Так, черговим прокурором Гребінківського відділу Лубенської місцевої прокуратури, що знаходиться за адресою: м.Гребінка, вул.Магістральна, 16, впродовж дня здійснюється особистий прийом громадян.

Звернення до прокуратури може бути усним (прийняте на особистому прийомі) або письмовим (надіслане поштою або передане до прокуратури особисто або через уповноважену особу). Письмове звернення , також, може бути надіслане з використанням мережі Інтернет та засобів електронного зв'язку (електронне звернення).

Водночас, оформлення звернення має відповідати вимогам чинного законодавства, в інакшому випадку звернення повертається заявнику з відповідним роз'ясненням.

Розгляд звернень громадян проводиться у встановлені Законом України «Про звернення громадян» строки - не більше одного місяця від дня їх надходження, а ті, які не потребують додаткового вивчення, невідкладно, але не пізніше п'ятнадцяти днів від дня їх отримання. Якщо в місячний термін вирішити порушені у зверненні питання неможливо, керівник відповідного органу встановлює необхідний термін для його розгляду, про що повідомляється особі, яка подала звернення. При цьому загальний термін вирішення питань, порушених у зверненні, не може перевищувати сорока п'яти днів.

Так, протягом 2018 року до Гребінківського відділу Лубенської місцевої прокуратури надійшло 33 звернення. По суті прокурорами розглянуто 22 звернення, з яких за фактами, викладеними у 3 зверненнях, внесено відомості до Єдиного державного реєстру досудових розслідувань та розпочато досудове розслідування, а по 19 зверненнях громадянам надано письмові роз'яснення.

7 звернень скеровано за належністю в інші відомства для вирішення, оскільки відповідно до конституційних функцій прокуратури та Закону України «Про прокуратуру», ці звернення не відносяться до компетенції органів прокуратури.

На особистому прийомі прокурорами Гребінківського відділу прийнято 14 громадян.

 

 

Заступник керівника Лубенської

місцевої прокуратури

радник юстиції                                                                               О.Пожаров

 


Анонси подій

Згідно з розпорядженням міського голови №342 від 14 листопада 2018 року, 27 листопада 2018 року о 1400 годині в приміщенні міської ради (вул. Ярослава Мудрого, 35) скликається 14 сесія Гребінківської міської ради сьомого скликання.

Актуально

Керуючись статтями 34, 52 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», відповідно до статті 9 Закону України «Про колективні договори і угоди»...

Інформація для споживачів послуг з централізованого опалення виробничого підрозділу «Локомотивне депо Гребінка» регіональної філії «Південна залізниця» ПАТ «Укрзалізниця».

Відповідно до статті 9 Закону України «Про колективні договори і угоди» та постанови Кабінету Міністрів України від 13.02.2013 № 115...

Про надання дозволу на розроблення детального плану території земельної ділянки.

Згідно з пунктом 25 Правил обліку громадян, які потребують поліпшення житлових умов і надання їм жилих приміщень в Українській РСР, затверджених постановою ради Міністрів Української РСР і Української республіканської ради професійних спілок від 11.12.84 № 470, виконавчий комітет Гребінківської міської ради щорічно з жовтня по грудень проводить перереєстрацію громадян...

На виконання п.2.3 «Порядку доведення до споживачів інформації про перелік житлово-комунальних послуг, структуру цін/тарифів з обґрунтуванням її необхідності та про врахування відповідної позиції територіальних громад», затвердженого наказом Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України від 30.07.2012 року № 390 із змінами, ОКВПТГ «Лубнитеплоенерго» доводить до відома споживачів інформацію про намір здійснити зміну тарифів на теплову енергію...

04 квітня 2016 року було створено відділ ведення реєстру територіальної громади та реєстрації місця проживання громадян виконавчого комітету Гребінківської міської ради.

Постановою Кабінету Міністрів України від 31.01.2018 №40 „Про внесення змін до постанов Кабінету Міністрів України від 02.12.2015 №1154 і від 05.04.2017 №224” продовжено термін реалізації пілотного проекту із залучення до роботи непрацюючих працездатних осіб з числа членів малозабезпечених сімей, які отримують державну соціальну допомогу малозабезпеченим сім’ям та внутрішньо переміщених осіб до 31.12.2018 року.

 


© 2018 Гребінківська міська рада Powered By AMCMS v5.0 (0.090164 sec.)