24 квітня 2019 року
37400, Полтавська обл., Гребінківський р-н, м. Гребінка, вул. Ярослава Мудрого, буд. 35, e-mail: grebinka16-rada@ukr.net
Головне меню
Статистика
зараз на сайті: 4
переглядів: 30
візитів сьогодні: 34
візитів всього: 42582
Номативна база
Ключові слова:

Номер:

Тип документа:

Видавник:

Ми в соціальних мережах
Корисні посилання
Реєстр територіальної громади
Актуальні гранти
Свята та події
Українське ділове мовлення. Календар свят
Прокуратура інформує

Право на звернення є невід'ємним від особи правом відстоювати свої права та інтереси, які охороняються законом, а розгляд звернень громадян та організація їх прийому - одним із важливих напрямів діяльності органів прокуратури, спрямованих на зміцнення законності й правопорядку.

Так, черговим прокурором Гребінківського відділу Лубенської місцевої прокуратури, що знаходиться за адресою: м.Гребінка, вул.Магістральна, 16, впродовж дня здійснюється особистий прийом громадян.

Звернення до прокуратури може бути усним (прийняте на особистому прийомі) або письмовим (надіслане поштою або передане до прокуратури особисто або через уповноважену особу). Письмове звернення , також, може бути надіслане з використанням мережі Інтернет та засобів електронного зв'язку (електронне звернення).

Водночас, оформлення звернення має відповідати вимогам чинного законодавства, в інакшому випадку звернення повертається заявнику з відповідним роз'ясненням.

Розгляд звернень громадян проводиться у встановлені Законом України «Про звернення громадян» строки - не більше одного місяця від дня їх надходження, а ті, які не потребують додаткового вивчення, невідкладно, але не пізніше п'ятнадцяти днів від дня їх отримання. Якщо в місячний термін вирішити порушені у зверненні питання неможливо, керівник відповідного органу встановлює необхідний термін для його розгляду, про що повідомляється особі, яка подала звернення. При цьому загальний термін вирішення питань, порушених у зверненні, не може перевищувати сорока п'яти днів.

Так, протягом 2018 року до Гребінківського відділу Лубенської місцевої прокуратури надійшло 33 звернення. По суті прокурорами розглянуто 22 звернення, з яких за фактами, викладеними у 3 зверненнях, внесено відомості до Єдиного державного реєстру досудових розслідувань та розпочато досудове розслідування, а по 19 зверненнях громадянам надано письмові роз'яснення.

7 звернень скеровано за належністю в інші відомства для вирішення, оскільки відповідно до конституційних функцій прокуратури та Закону України «Про прокуратуру», ці звернення не відносяться до компетенції органів прокуратури.

На особистому прийомі прокурорами Гребінківського відділу прийнято 14 громадян.

 

 

Заступник керівника Лубенської

місцевої прокуратури

радник юстиції                                                                               О.Пожаров

 


Анонси подій

Згідно з розпорядженням міського голови №97 від 28 березня 2019 року, 23 квітня 2019 року о 1400 годині в приміщенні міської ради (вул. Ярослава Мудрого, 35) скликається 19 сесія Гребінківської міської ради сьомого скликання.

Актуально

Виконавчий комітет Гребінківської міської ради оголошує про щорічний огляд-конкурс на кращий благоустрій території підприємств, установ, організацій, багатоквартирних будинків та будинків приватного сектору Гребінківської міської об'єднаної територіальної громади.

Оголошується конкурс щодо визначення виконавця послуг з вивезення твердих побутових відходів в Гребінківській ОТГ.

Оголошення про проведення конкурсу на заміщення вакантної посади начальника відділу освіти виконавчого комітету Гребінківської міської ради.

Оголошення про проведення конкурсу на зайняття вакантних посад відділу «Центр надання адміністративних послуг».

Відповідно до статті 9 Закону України «Про колективні договори і угоди»...

1 квітня 2019 року

Інформація про проведення обговорення тарифів на теплову енергію ОКВПТГ «Лубнитеплоенерго».

Із 20 березня 2019 року по 20 травня 2019 року в населених  пунктах Гребінківської міської об'єднаної територіальної громади триватиме двомісячник чистоти, впорядкування, озеленення та благоустрою...

Обласний фонд підтримки індивідуального житлового будівництва на селі інформує...

14 березня 2019 року

Для громадських обговорень надається проект «Детальний план території земельних ділянок по вул. 1 Травня, 50 та вул. Євгена Гребінки, 8.

12 березня 2019 року 16:38

Інформація про намір встановлення розміру внесків за встановлення, обслуговування та заміну вузлів комерційного обліку теплової енергії та їх розподіл між споживачами ОКВПТГ «Лубнитеплоенерго» по м. Гребінка.

Інформація про Гребінківський районний сектор Філії Державної установи "Центр пробації" в Полтавській області.

Витяг з листа МОЗ України № 1.01-03/29/30345 від 15.11.2018 року за підписом в.о. Міністра Уляни Супрун.


© 2019 Гребінківська міська рада Powered By AMCMS v5.0 (0.105361 sec.)