23 січня 2020 року
37400, Полтавська обл., Гребінківський р-н, м. Гребінка, вул. Ярослава Мудрого, буд. 35, e-mail: grebinka16-rada@ukr.net
Головне меню
Статистика
зараз на сайті: 1
переглядів: 111
візитів сьогодні: 94
візитів всього: 60548
Погода
Ми в соціальних мережах
Відеопрезентація громади
Кол-центр АТ "Полтаваобленерго"
Корисні посилання
Актуальні гранти
Свята та події
Українське ділове мовлення. Календар свят
Останні новини
23 січня 2020 року

22 січня 2020 року відбулася зустріч батьків майбутніх першокласників із директором Опорного закладу Пирятинська ЗОШ І-ІІІ ступенів №6 Василенком М.В. та педагогами, які практикують у своїй роботі втілення науково-педагогічного проєкту "Інтелект України".

Сутність проєкту полягає у набутті дитиною знань, необхідних навичок роботи з інформацією, аналізу, самоконтролю і самооцінки, швидких реакцій; розвитку пізнавальних процесів - сприйняття, пам'яті, мислення, уваги, уяви; розвитку якостей особистості школяра - цілеспрямованості, працелюбності, організованості, сили волі тощо.

23 січня 2020 року

22 січня 2020 року відбулося спільне засідання постійних депутатських комісій з питань прав людини, законності, депутатської діяльності, етики, регламенту та засобів масової інформації та з питань містобудування, планування територій, будівництва, архітектури, земельних відносин, природокористування. Депутати узгодили порядок денний та розглянули проєкти рішень, що виносяться на розгляд 30 сесії, яка відбудеться 30 січня 2020 року. Розглянуті проєкти рішень рекомендовано до розгляду та затвердження.

22 січня 2020 року

22 січня 2020 року біля пам’ятника Тарасу Шевченку відбулися урочисті заходи з нагоди Дня Соборності України, в яких взяли участь представники органів місцевого самоврядування, виконавчої влади, громадськості, установ, підприємств, організацій, учасники АТО та учні.

Після урочистого відкриття зборів до присутніх звернувся заступник міського голови Валерій Волошин, який привітав присутніх із знаменним для всіх українців святом – Днем Соборності України, закликав до єдності, згуртованості та порозуміння.

Учасники заходу та присутні хвилиною мовчання пом’янули всіх загиблих Героїв України, які віддали своє життя за волю та незалежність держави.

22 січня 2020 року

Дорогі земляки!

День 22 січня 1919 року ввійшов до національного календаря як велике державне свято – День Соборності України. Саме тоді на площі перед Київською Софією відбулася подія, про яку мріяли покоління українських патріотів: на волелюдному зібранні було урочисто проголошено злуку Української Народної Республіки і Західно-Української Народної Республіки. Виголошення соборницької ідеї стало могутнім виявом творчої енергії нації та прагнення до етнічної і територіальної єдності.

Саме ці події сформували підґрунтя для відродження незалежної, соборної і демократичної держави.

Віримо, що територіальна цілісність України, за яку віддали життя тисячі незламних борців в різні часи і продовжують сьогодні відстоювати наші бійці, залишиться непорушною.

Разом із Днем Соборності України ми святкуємо ще й День Свободи. Адже, саме Свобода – наша мета і, водночас, політична й суспільна реальність, яка об'єднує громадян України незалежно від поглядів і переконань. Найважливіше, що суспільство здобуло право на зміни, яке маємо сприймати не як дарунок, а як обов'язок діяти, змагатись і працювати для гідного життя.

Єдність і свобода роблять нас гідними нащадками наших славних предків. То ж давайте збережемо цей скарб.

В День Соборності України бажаємо всім миру й злагоди, сил і натхнення. Нехай ваші прагнення завершуються світлими справами, спрямованими на розвиток і зміцнення Батьківщини, на добробут і розквіт духовності українського народу. 

Хай розум, воля і любов до рідного краю згуртовують нас для здійснення високої мети - процвітання соборної незалежної демократичної могутньої України, надійної запоруки добробуту й щасливого життя нашого народу. Ми будемо разом, бо в єдності наша сила. Ми - великий Український народ! 

Сердечно бажаємо всім міцного здоров’я, щастя, добра, миру і віри в майбутнє.

Слава Україні!

 

З повагою

міський голова                                                                                                В. Колісніченко

21 січня 2020 року

21 січня 2020 року відбулася щотижнева апаратна нарада, на якій обговорили нагальні питання та першочергові завдання. Нараду провів заступник міського голови Володимир Зінченко. Начальники відділів, керівники комунальних підприємств, установ, в.о. старости звітували про роботу підпорядкованих структурних підрозділів, установ, підприємств за попередній тиждень та інформували про заплановані заходи на цей тиждень.

Зокрема йшлося про підготовку до чергової 30 сесії міської ради, що відбудеться 30 січня 2020 року; про надання адміністративних послуг; про подання проєктної заявки для фінансування з Державного фонду регіонального розвитку; призові місця в обласних етапах предметних олімпіад наших школярів та інші. 

20 січня 2020 року

Завдяки підтримці міського голови Віталія Колісніченка та депутатів міської ради вихованці зразкового хореографічного колективу "Забава" Гребінківської дитячої музичної школи отримали довгоочікуване нове взуття для танців - чоботи для хлопців 5 пар; чоботи для дівчат 10 пар; туфлі для дівчат 15 пар.

Бажаємо нашим юним артистам нових творчих успіхів!

18 січня 2020 року

Перший зимовий старт на Чемпіонаті Полтавської області серед юніорів та дорослих з легкої атлетики, який проходив 17-18 січня 2020 року у КЗ "Споривний комплекс м.Гребінка", став успішним для вихованців Гребінківської ДЮСШ.

Маємо такі здобутки:

- Пісня Софія - І місце з бігу на 60 м з бар'єрами;

- Козін Вікторія - ІІ місце у стрибках в довжину;

- Пунько Таїсія - ІІ місце у штовханні ядра серед юніорів.

- Пісня Софія - ІІ місце у бігу на 200 м;

- Зінченко Марія - ІІІ місце у бігу на 200 метрів (тренер Тарасюк О.Ю.).

Вітаємо наших спортсменок і бажаємо нових здобутків!

17 січня 2020 року

З початку нового року  по матеріальну допомогу до міської ради звернулося 20 мешканців Гребінківської об’єднаної територіальної громади. 16 січня відбулося засідання комісії з питань розгляду заяв щодо призначення  матеріальної допомоги, на якому розглянуто всі звернення.

Під час розгляду даних звернень, комісією враховані обставини, зазначені в довідках, виданих закладами охорони здоров’я та актах обстеження матеріально-побутових умов проживання заявників.

За наслідками обговорення, керуючись Положенням про порядок надання матеріальної допомоги, комісія вирішила рекомендувати міському голові надати матеріальну допомогу громадянам, які опинилися у скрутних життєвих обставинах, за рахунок коштів бюджету Гребінківської міської об’єднаної територіальної громади.

17 січня 2020 року

Сьогодні учасники вокального ансамблю "Співаночка" Центру дитячої та юнацької творчості разом з керівником колективу Оленою Цяпко та юні театрали студії "ЕМІСТ" Гребінківського міського Будинку культури під керівництвом Тетяни Худолій відвідали з екскурсією м.Київ. Діти були вражені експозицією Національного музею імені Богдана і Варвари Ханенків та отримали масу позитивних емоцій в океанаріумі "Морська казка". Поїздка відбулася за підтримки Гребінківської міської ради.

17 січня 2020 року

14 січня 2020 року в залі засідань Гребінківської міської ради відбулися громадські слухання щодо розгляду та врахування громадських інтересів при обговоренні проекту містобудівної документації «Детальний план території кварталу, обмеженого вулицями Паркова та Гоголя в с. Слободо-Петрівка Гребінківського району Полтавської області». Проект детального плану  представила керівник організації розробника містобудівної документації, головний архітектор проекту Пастушенко Марина Вікторівна.

В основу матеріалів для розробки проекту детального планування території увійшли пропозиції, отримані під час планувального воркшопу, який проведено 12-13 листопада 2019 року в селі Слободо-Петрівка Вітеком Хебановськи, президентом польської фундації «Інший простір» та архітекторкою Поліною Вєтровою в рамках українсько-польського проекту «Розвиток сучасних громад. Простір/ Планування/ Залучення». 


Анонси подій

23 січня 2020 року о 14.00 годині в приміщенні Гребінківської міської ради (вул. Ярослава Мудрого, 35 м. Гребінка) відбудеться спільне засідання виконавчого комітету та постійної комісії міської ради з питань планування, фінансів, бюджету, соціально-економічного розвитку, інвестицій та підприємництва та комісії з питань освіти, культури, молоді, фізичної культури, охорони здоров’я та соціального захисту.

23 січня 2020 року о 16.00 годині в приміщенні Гребінківської міської ради (вул. Ярослава Мудрого, 35 м. Гребінка) відбудеться засідання постійної комісії міської ради з питань комунальної власності, житлово-комунального господарства, енергозбереження, транспорту, зв’язку та сфери послуг.

Згідно з розпорядженням міського голови №3 від 11 січня  2020 року, 30 січня 2020 року о 1400 годині в приміщенні міської ради (вул. Ярослава Мудрого, 35) скликається  30 сесія Гребінківської міської ради сьомого скликання.

Актуально

Оголошення про проведення місцевого відкритого архітектурного конкурсу на кращий концептуальний проект облаштування громадського простору парку на території кварталу, обмеженого вулицями Паркова та Гоголя в с. Слободо-Петрівка Гребінківського району Полтавської області  із встановленням пам’ятного знаку.

Відповідно до розпорядження міського голови від 13.11.2019 року № 350 «Про перенесення робочих днів в 2020 році»...

Режим роботи Центру надання адміністративних послуг виконавчого комітету Гребінківської міської ради.

Повідомлення про оприлюднення проекту регуляторного акта рішення виконавчого комітету Гребінківської міської ради «Про затвердження Правил приймання стічних вод до системи централізованого водовідведення міста Гребінка».

ПОВІДОМЛЕННЯ

Про оприлюднення заяви Гребінківської міської ради до Департаменту екології та природних ресурсів Полтавської ОДА.

Правила безпеки громадян на залізничному транспорті України.

Інформація про Гребінківський районний сектор Філії Державної установи "Центр пробації" в Полтавській області.


© 2020 Гребінківська міська рада Powered By AMCMS v5.0 (0.117667 sec.)