18 листопада 2019 року
37400, Полтавська обл., Гребінківський р-н, м. Гребінка, вул. Ярослава Мудрого, буд. 35, e-mail: grebinka16-rada@ukr.net
Головне меню
Статистика
зараз на сайті: 1
переглядів: 87
візитів сьогодні: 166
візитів всього: 53164
Погода
Ми в соціальних мережах
Відеопрезентація громади
Кол-центр АТ "Полтаваобленерго"
Корисні посилання
Реєстр територіальної громади
Актуальні гранти
Свята та події
Українське ділове мовлення. Календар свят
Останні новини
18 листопада 2019 року

16 та 17 листопада 2019 року відбувся ІІ етап Всеукраїнських учнівських олімпіад з правознавства, інформатики, екології та трудового навчання. Учні  закладів загальної середньої освіти громади отримали такі результати:

Правознавство

9 клас

ІІ місце – Желага Максим, учень Гребінківської гімназії (вч. Глібовець Н.М.)

ІІІ місце – Пісня Софія, учениця Опорного закладу Гребінківська ЗОШ І-ІІІ ступенів №4 (вч. Терещенко О.М.)

10 клас

ІІ місце –  Богославець Оксана, учениця Гребінківської гімназії (вч. Глібовець Н.М.)

ІІІ місце – Большун Анна, учениця Гребінківської гімназії (вч. Глібовець Н.М.)

18 листопада 2019 року

Традиційно восени люди згрібають опале листя та спалюють його, не задумуючись над тим, якої шкоди це завдає здоров’ю та довкіллю. Департамент екології та природних ресурсів Полтавської облдержадміністрації разом з Міністерством енергетики та захисту довкілля України закликає громадян не палити листя, адже це призводить до забруднення повітря, води та ґрунту.

Лікарі ж попереджають про ризики для здоров’я, адже при спалюванні виділяється бензопірен, що може викликати у людини рак. З димом у повітря виходять діоксини – одні з найбільш отруйних для людини речовин. Тліюче листя виділяє чадний газ, який блокує постачання кисню до тканин організму. Приміром, одна тонна тліючого листя прирівнюється до тридцяти кілограмів чадного газу. Це дуже отруйний газ, оскільки надзвичайно легко зв’язується гемоглобіном крові, блокуючи доставку кисню до тканин організму. Серце починає працювати з вищим навантаженням, а це – посилює шанс на загострення захворювань серця.

15 листопада 2019 року

12 – 13 листопада в приміщенні школи с. Слободо-Петрівка в рамках польсько-українського проекту «Розвиток сучасних громад. Простір/Планування/Залучення» відбувся планувальний захід у форматі воркшопу з мешканцями громади на тему: «Яким має бути парк в с. Слободо-Петрівка?».

Воркшоп провели президент польської фундації «Інший простір» Вітек Хебановськи та архітекторка Поліна Вєтрова разом із студентами архітектурного факультету Національного університету «Полтавська політехніка імені Юрія Кондратюка».

15 листопада 2019 року

15 листопада у приміщенні Гребінківського міського Будинку культури відбулась звітно-виборча конференція районної організації ветеранів. Неруш Валентин Михайлович залишився й надалі очолювати районну організацію ветеранів та нагородив кращі колективи шкіл за співпрацю та патріотичне виховання підростаючого покоління. По завершенню конференції всіх присутніх ветеранів з Днем працівників сільського господарства України  привітали заступник міського голови Валерій Волошин та голова райдержадміністрації Віталій Роспопов. 

15 листопада 2019 року

14 листопада 2019 року відбулися спільні засідання постійних комісій міської ради та виконавчого комітету Гребінківської міської ради.

Постійні комісії з питань містобудування, планування територій, будівництва, архітектури, земельних відносин, природокористування та з питань комунальної власності, житлово-комунального господарства, енергозбереження, транспорту, зв’язку та сфери послуг на спільному засіданні розглянули проекти рішень із земельних питань, а саме:

- про надання дозволів на розробку технічної документації із землеустрою;

- про затвердження документацій із землеустрою.

12 листопада 2019 року

9-10 листопада 2019 року учні закладів загальної середньої освіти нашої  громади стали учасниками  ІІ етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад з біології, економіки, математики і англійської мови та отримали такі результати:

Біологія

8 клас

І місце – Коваль Богдан,  учень  Гребінківської гімназії (вч. Шевченко С. О.)

ІІ місце – Коркішко Дар’я, учениця  Гребінківської гімназії (вч. Шевченко С. О.)

ІІІ місце – Калина Євгенія, учениця Слободо-Петрівської ЗОШ І-ІІІ ступенів (вч. Ященко С. П.)

12 листопада 2019 року

12 листопада 2019 року під головуванням міського голови Віталія Колісніченка відбулася щотижнева оперативна нарада.

Розглянули найбільш актуальні питання життєдіяльності об’єднаної громади. Зокрема йшлося про:

- підготовку до проведення 27 сесії міської ради, яка відбудеться 21 листопада 2019 року;

- планування бюджету Гребінківської ОТГ на 2020 рік;

- використання коштів інфраструктурної субвенції.

Вирішено питання підключення КЗ «Спортивний комплекс м. Гребінка» до системи опалення. Ремонтні роботи завершено, і тепер наші юні спортсмени тренуються за комфортної температури.

11 листопада 2019 року

9-10 листопада 2019 року у приміщенні КЗ «Спортивний комплекс м. Гребінка» проходили тренувально- атестаційні збори Федерації Кіокушин Карате. 

Дводенні збори проводились за сприяння Гребінківської міської ради та під керівництвом Президента Полтавської обласної Федерації кіокушин Олександра Костенка. З вітальним словом до спортсменів звернувся заступник міського голови Володимир Зінченко.

30 спортсменів віком від 5 до 14 років прийняли участь у зборах з м.Гребінки та м.Пирятин. Тренування першого дня були спрямовані на розбір базової техніки, переміщення, відточування «кіхону» та «ката». Другого дня відбулася атестація для 17-ти спортсмені. В результаті 13 із них отримали 10–й дан і четверо - 9-й дан.

Вітаємо наших юних каратистів.

11 листопада 2019 року

Досить часто громадяни, які звернулися до державної служби зайнятості, опиняються в ситуації, коли з певних причин припиняється їх реєстрація як безробітних і вони одночасно втрачають право на матеріальне забезпечення. Уникнути непорозумінь, допоможуть наші роз’яснення.

Законодавство про зайнятість населення передбачає широкий спектр безоплатних послуг для осіб, які втратили роботу. Проте, окрім наданих прав держава покладає на безробітних такі зобов’язання:

1. Своєчасно подавати достовірні дані, документи, відомості про обставини, що впливають на умови виплати їм матеріального забезпечення та надання соціальних послуг.

Особа, яка користується послугами служби зайнятості, як безробітна, має вчасно повідомляти про зміну обставин, які впливають на можливості її працевлаштування. Наприклад, про необхідність санаторно-курортного лікування, наявність нових результатів огляду МСЕК, переїзд в іншу місцевість, народження дитини, отримання диплому про освіту тощо.

11 листопада 2019 року

Гребінківська міська рада з метою виконання підпункту 2 пункту 1 Указу Президента України від 22 липня 2019 року №542/2019 «Про заходи щодо протидії рейдерству», інформує мешканців Гребінківської об’єднаної територіальної громади про необхідність перенесення до 2021 року до Державного земельного кадастру відомостей про земельні ділянки, обмеження (обтяження) у їх використанні, зареєстровані до 1 січня 2013 року у Державному реєстрі земель.

Додатково повідомляємо, що згідно  2, 3, 4 пунктів прикінцевих та перехідних положень Закону України «Про Державний земельний кадастр» передбачено наступне, а саме:

2. Земельні ділянки, право власності (користування) на які виникло до 2004 року, вважаються сформованими незалежно від присвоєння їм кадастрового номера.


Анонси подій

Згідно з розпорядженням міського голови №347 від 31 жовтня  2019 року, 21 листопада 2019 року о 1400 годині в приміщенні міської ради (вул. Ярослава Мудрого, 35) скликається  27 сесія Гребінківської міської ради сьомого скликання.

Актуально

Режим роботи Центру надання адміністративних послуг виконавчого комітету Гребінківської міської ради.

Повідомлення про оприлюднення проекту регуляторного акта рішення виконавчого комітету Гребінківської міської ради «Про затвердження Правил приймання стічних вод до системи централізованого водовідведення міста Гребінка».

Заява про визначення обсягу стратегічної екологічної оцінки Детального плану території земельної ділянки по вул. Свободи, 89 в м.Гребінка Полтавської області.

Згідно Закону України №771 “Про основні принципи та вимоги до безпечності та якості харчових продуктів” ст. 25 частини 1 приватні особи (оператори ринку), які провадять діяльність, зобов`язані зареєструвати потужність, яка використовується на будь-якій стадії виробництва або обігу харчових продуктів.

ПОВІДОМЛЕННЯ

Про оприлюднення заяви Гребінківської міської ради до Департаменту екології та природних ресурсів Полтавської ОДА.

Правила безпеки громадян на залізничному транспорті України.

Обласний фонд підтримки індивідуального житлового будівництва на селі інформує...

Інформація про Гребінківський районний сектор Філії Державної установи "Центр пробації" в Полтавській області.


© 2019 Гребінківська міська рада Powered By AMCMS v5.0 (0.111078 sec.)