5 квітня 2020 року
37400, Полтавська обл., Гребінківський р-н, м. Гребінка, вул. Ярослава Мудрого, буд. 35, e-mail: 13956272@mail.gov.ua
Головне меню
Статистика
зараз на сайті: 1
переглядів: 236
візитів сьогодні: 180
візитів всього: 68123
Погода
Ми в соціальних мережах
Відеопрезентація громади
Кол-центр АТ "Полтаваобленерго"
Корисні посилання
Актуальні гранти
Свята та події
Українське ділове мовлення. Календар свят
Останні новини
2 квітня 2020 року

Для попередження розповсюдження коронавірусної хвороби Уряд планує запровадити більш жорсткі заходи безпеки на період карантину - до 24 квітня 2020 року.

01.04.2020 відповідні зміни з одноденним доопрацюванням запропоновано до постанови №211 «Про запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2» на засіданні Кабінету Міністрів. Постанову буде викладено в новій редакції.

Зокрема, під час карантину, який триватиме до 24 квітня 2020 р. на всій території України, серед внесених нових змін діятиме заборона на:

- перебування в громадських місцях без вдягнутої маски чи респіратора;

- переміщення групою осіб більш ніж дві особи, крім випадків службової необхідності та супроводу дітей;

- перебування в громадських місцях осіб, які не досягли 16 років, без супроводу повнолітніх;

- відвідування парків, скверів, зон відпочинку, лісопаркових та прибережних зон, крім вигулу домашніх тварин однією особою та у випадку службової необхідності;

- відвідування спортивних та дитячих майданчиків;

- проведення всіх масових (культурних, розважальних, спортивних, соціальних, релігійних, рекламних та інших) заходів, у яких бере участь понад 10 осіб, крім заходів, необхідних для забезпечення роботи органів державної влади та органів місцевого самоврядування тощо.

1 квітня 2020 року

На виконання Протоколу засідання Кабінету Міністрів України №10 від 23.03.2020 року для  уб’єктів господарювання сфери роздрібної торгівлі продуктами харчування, пальним, засобами гігієни, лікарськими засобами та виробами медичного призначення, засобами зв’язку, провадження банківської та страхової діяльності запроваджується режим роботи з розрахунку один відвідувач на 10 кв. метрів площі торгівельного залу за умови дотримання дистанції між ними не менше як 1,5 метра із встановленням спеціальних позначок.

30 березня 2020 року

На виконання Постанови КМУ від 11.03.2020 року № 211 «Про запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-СоV-2», із змінами і доповненнями, рішень Державної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій від 10.03.2020 та постійної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій Полтавської обласної державної адміністрації від 11.03.2020 щодо здійснення заходів щодо запобігання поширенню серед населення області захворювань, спричинених COVID-19 , керуючись стст.7,22,30 Закону України «Про забезпечення санітарного та епідемічного благополуччя населення», ст.8, 9, 10,11, 18,33,34 Закону України «Про захист населення від інфекційних хвороб», Головне управління Держпродспоживслужби в Полтавській області доводить до Вашого відома рекомендації щодо проведення на підпорядкованих об’єктах профілактичних та протиепідемічних заходів.

27 березня 2020 року

27 березня 2020 року відбулося засідання виконавчого комітету Гребінківської міської ради, яке провів міський голова Віталій Колісніченко. Члени виконкому заслухали та обговорили питання порядку денного, що стосуються різних сфер життєдіяльності громади.

У ході засідання розглянуто 23 проєкти рішень про затвердження зведених кошторисних розрахунків. Традиційно розглянуто заяви жителів громади та юридичних осіб.

З усіх розглянутих питань порядку денного прийнято відповідні рішення.

26 березня 2020 року

Постановою Кабінету Міністрів України від 24.12.2019 року №1082 «Деякі питання нарахування (визначення)  плати за теплову енергію та послуги  з централізованого опалення для споживачів у зв’язку із зміною ціни природного газу,  внесені зміни до «Правил надання послуг з централізованого опалення».

У зв’язку зі зменшенням ціни природного газу в   лютому  2020 року  ВП  «Локомотивне депо Гребінка»  проведе  перерахунок нарахувань за послугу з централізованого опалення населення по вул. Локомотивна. Зменшено нарахування на послугу з централізованого опалення  за лютий місяць  2020 року на 8,43%.

Сума проведеного перерахунку буде відображено у повідомленні  на оплату послуг  з централізованого опалення за березень  місяць 2020 року.

25 березня 2020 року

Шановні жителі громади!

У зв’язку із загостренням епідемічної ситуації щодо захворюваності на коронавірус, а також зі збільшенням в Україні кількості лабораторно підтверджених випадків COVID-19, закликаю жителів громади, які нещодавно повернулися додому із-за кордону, максимально обмежити контакти з оточуючими.

Рекомендую знайти можливість для самоізоляції. Самоізоляція передусім означає, що ви впродовж щонайменше 14 днів уникаєте будь-яких контактів з іншими людьми, щоб зменшити ризик зараження. Неприпустимі контакти віч-на-віч ближче ніж 1,5 метри та довше 15 хвилин. Єдиний виняток — звернення за медичною допомогою. При будь-яких симптомах хвороби зателефонуйте своєму сімейному лікареві і дотримуйтесь подальших рекомендацій.

Прошу з розумінням ставитися до ситуації, що склалася, й відповідально ставитися до свого здоров’я та здоров’я близьких і оточуючих.

Шановні жителі Гребінківської міської об'єднаної територіальної громади! Якщо вам відомі випадки, коли особа, яка повернулася нещодавно із-за кордону, не дотримується самоізоляції, прохання повідомляти за номером телефону (05359) 9 12 67 або 102.

 

З повагою

міський голова                                                                           Віталій Колісніченко

25 березня 2020 року

Шановні працівники та ветерани Служби безпеки України!

Щиро вітаємо вас із професійним святом. Ви стоїте на сторожі конституційних прав і свобод українських громадян, захищаєте інтереси нашої незалежної держави, громади та суспільства. Сьогодні працівники служби безпеки демонструють сумлінне виконання службових і громадських обов’язків, високий професіоналізм і мужність, захищаючи панування закону на українській землі. За це вам щира подяка від кожного члена територіальної громади.

Зичимо усім працівникам та ветеранам Служби безпеки України міцного здоров’я, сімейного щастя, благополуччя та впевненості у тому, що ваша робота забезпечує громадянський мир та злагоду в Україні, нехай доля завжди буде прихильною до вас.

 

З повагою

міський голова                                                                                                  В. Колісніченко

23 березня 2020 року

З метою забезпечення охорони та збереження в належному стані середовища перебування, шляхів міграції та місць природного відтворення (нерестовищ) водних біоресурсів у рибогосподарських водних об’єктах Полтавським рибоохоронним патрулем (наказ від 16.03.2020 №55) встановлено наступні терміни заборони на лов (добування) риби у весняно-літній період природного відтворення (нересту) у 2020 році:

- Кременчуцьке водосховище у межах адміністративної території Полтавської області – з 25 березня по 9 червня (включно);

- у всіх інших рибогосподарських водних об’єктах – з 1 квітня по 20 травня (включно), в придаткових системах річок – з 1 квітня по 30 червня.

19 березня 2020 року

19 березня відбулася позачергова сесія міської ради. Депутати внесли зміни до міської Програми сприяння організації цивільного захисту населення Гребінківської міської об’єднаної територіальної громади на 2020 рік. Фінансування Програми збільшили з 200 тисяч гривень до 442 тисяч гривень, а саме 242 тисячі гривень спрямовані - на заходи для проведення профілактичних заходів запобігання поширення корнавірусу на території Гребінківської міської об’єднаної територіальної громади.

Кошти в розмірі 196 тисяч 250 гривень будуть спрямованя на придбання засобів медичного призначення, засобів захисту та дезінфекції, необхідних для подолання та попередження коронавірусу (маски одноразові, хлоровмісні дезрозчини, костюми захисні противірусні, рукавички одноразові, захисні окуляри), в тому числі:

кошти в сумі 30 тисяч гривень виділили для комунального некомерційного підприємства «Гребінківська центральна районна лікарня» на потреби за запитом медичного закладу...

19 березня 2020 року

Виконавчий комітет Гребінківської міської ради повідомляє, що відповідно до статті 29 Закону України „Про захист населення від інфекційних хвороб“, постанови Кабінету Міністрів України від 11 березня 2020 року № 211 „Про запобігання поширенню на території України коронавірусу COVID-19“, із змінами , затвердженими постановою Кабінету Міністрів України від 16.03.2020 року, з урахуванням рішення Державної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій від 10 березня 2020 р., на виконання доручення регіональної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки  і надзвичайних ситуацій Полтавської області від 13.03.2020 №3/2020, у зв'язку з встановленим з 12 березня 2020 р. до 3 квітня 2020 р. на усій території України карантином тимчасово призупиняється прийом документів від кандидатів на заміщення вакантних посад начальника відділу та головного спеціаліста відділу комунального господарства, транспорту та благоустрою виконавчого комітету Гребінківської міської ради (розпорядження міського голови від 18.03.2020 року № 63-К).

Про відновлення прийому документів буде повідомлено додатково.


Анонси подій

Згідно з розпорядженням міського голови №126 від 30 березня  2020 року, 10 квітня 2020 року о 1400 годині в приміщенні міської ради (вул. Ярослава Мудрого, 35) скликається  33 сесія Гребінківської міської ради сьомого скликання.

Актуально

Виконавчим комітетом Гребінківської міської ради розробляються проект «Детальний план території, обмеженої провулком Пирятинським та залізничними коліями в м. Гребінка Полтавської області для визначення можливості реконструкції елеватору» та  проект «Детальний план території земельної ділянки по вул.Свободи,89 в м. Гребінка Полтавської області».

31 сесією Гребінківської міської ради VII скликання прийнято рішення від 27.02 2020 № 1068 щодо розробки детального плану...

Гребінківська міська рада оголошує конкурс на заміщення вакантних посад посадових осіб відділу комунального господарства, транспорту та благоустрою виконавчого комітету Гребінківської міської ради (підстава: Розпорядження міського голови №39-K від 02.03.2020р.).

 

ПРИЗУПИНЕНО (Розпорядження міського голови №63-K від 18.03.2020р.).

Інформація щодо укладання договорів про надання комунальних послуг у багатоквартирних будинках.

Повідомлення для споживачів вул. Локомотивна м. Гребінка.

ОКВПТГ "Лубнитеплоенерго" надає інформацію про контактні телефони для звернень та графіки прийому громадян керівництвом.

Міністерство розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України надало роз’яснення щодо особливості земельної реформи.

Оголошення про проведення місцевого відкритого архітектурного конкурсу на кращий концептуальний проект облаштування громадського простору парку на території кварталу, обмеженого вулицями Паркова та Гоголя в с. Слободо-Петрівка Гребінківського району Полтавської області  із встановленням пам’ятного знаку.

Відповідно до розпорядження міського голови від 13.11.2019 року № 350 «Про перенесення робочих днів в 2020 році»...

Повідомлення про оприлюднення проекту регуляторного акта рішення виконавчого комітету Гребінківської міської ради «Про затвердження Правил приймання стічних вод до системи централізованого водовідведення міста Гребінка».

Правила безпеки громадян на залізничному транспорті України.

Інформація про Гребінківський районний сектор Філії Державної установи "Центр пробації" в Полтавській області.


© 2020 Гребінківська міська рада Powered By AMCMS v5.0 (0.172537 sec.)